خانه  /  دسته بندی بلاگ  /  جشن  /  نمونه هایی جذاب از دلنوشته تولدم مبارک


تصویر پست

نمونه هایی جذاب از دلنوشته تولدم مبارک


آواتار

سمیرا
3 هفته پیشدلنوشته تولدم مبارک یکی از زیباترین متن ها و نوشته هایی است که هر کس می تواند به فراخور روحیات و احوالات خود نوشته و با جمع کردن آن ها، گنجینه ای از سال های تولد پیاپی خود، به دست بیاورد.


قرار نیست که همیشه برای تبریک تولد، منتظر دیگران باشیم که این سالروز را به ما تبریک گفته و خود دست روی دست بگذاریم. من ترجیح می دهم پیش از آن که در دل دل رسیدن تبریکات تولدم از سوی سایرین بنشینم، خودم به مناسبت این روز، دلنوشته تولدم مبارک نوشته و آن را به خود هدیه کنم.

از آن جایی که من عاشق زندگی کردن هستم و زندگی را با تمام وجودم دوست دارم، در سالروز تولدم نیز این واقعه را با شادی و شاید کمی تأمل همراه ساخته و سعی می کنم چند جمله ای به مناسبت آن بنویسم.

این جملات به عنوان دلنوشته تولدم مبارک را می توانم روی کاغذی نوشته و برای خود نگاه دارم یا این که از آن در شبکه های اجتماعی استفاده کنم. به طور مثال با انتخاب یک عکس از خودم یا عکسی از کیک تولد و مانند آن به همراه کپشن دلنوشته تولدم مبارک در اینستاگرام، عالی به نظر می رسد.


اگر شما نیز با چنین ایده ای موافق هستید، در ادامه با سورپلاس همراه شده و نمونه هایی متفاوت از دلنوشته های تولدم مبارک را دنبال کنید.

دلنوشته تولدم مبارک


شماره 1#


روزی که من متولد شدم، روزی بود که نه آسمان رنگ دیگری داشت و نه خورشید گرمتر و نورانی تر می تابید، اما این روز سرآغازی برای من شد تا زندگی را از جهان ابدیت در این جهان سربگیرم و زیبایی های زمینی را با تمام وجود خودم درک کنم. دیدن هر روز آفتاب و لمس گلبرگ هایی که با وزش نسیم در خود پیچ و تاب می خورند، بهترین دلیل زندگی است و من این زندگی را شادمانه دوست دارم.

 

دلنوشته تولدم مبارک

 


شماره 2#

امروز روز تولد من است... با حساب سال هایی که گذشته است و سال هایی که پیش رو دارم، فرصت من برای درک زندگی و دوست داشتن عزیزانم محدود و کوتاه و با این همه باکیفیت و پرمعنا به نظر می رسد. نمی توانم حتی یک لحظه از این زندگی را بدون مزه مزه کردن ارزش آن، سپری کنم. دوست دارم تا ابدیت میان زمین و آسمان ها، در حالی که وجودم مالامال عشق به طبیعت و زندگی است، به سر برده و در دشت های پر از شقایق، عاشقانه بدوم."


شماره 3#


"زندگی لذت عجیبی است که خداوند در چنین روزی به من بخشید. من از زندگی هزاران چیز آموختم و باز احساس می کنم که باید در مسیر زندگی هزاران چیز دیگر از دنیای اطرافم یاد بگیرم. تولد من، تولد احساسات من و تولد عاشقانه ای است که در قلب خود دارم. من، آن هایی هستم که دوستشان دارم و به اندازه وسعت خود در قلب آن هایی که دوستشان دارم، معنا می گیرم."

 

دلنوشته تولدم مبارک

 


شماره 4#


"با رسیدن دوباره سالروز تولدم، علاوه بر این که خود را یک سال بزرگتر احساس می کنم، رنگ های جهان هستی برایم عمیق تر به نظر می رسند. به یاد می آورم که فرصت های زندگی کوتاه و زودگذر هستند و زمان زیادی برای زندگی کردن در میان آن هایی که عاشقانه دوستشان دارم، پیش رو نیست. این چهار فصل پیش رو نیز مانند چهار فصل قبل و قبل تر سپری شده و چرخه عمر من نیز به پایان می رسد. آرزو می کنم تمام فصل های زندگی ام، مانند فصل هایی که پشت سر گذاشتم، مملو از عشق و دوستی بوده و رنگ هایش همیشه بهاری باشند."


شماره 5#


"خوب می دانم که این تولد نیز مانند تولدهای دیگر من، سالی به سال های زندگی ام اضافه کرده و باعث می شود که یک سال دیگر پخته تر شده و خیالات و رویاهایم را به زندگی واقعی پیوند بزنم. من همه چیز را دوست دارم؛ درخت ها، دریاها، اقیانوس ها، دشت ها، صحراها، انسان ها، پینه دوزها و پروانه ها و هر چیزی که روی کره زمین است را دوست دارم. از این که به دنیا آمده ام و به من فرصت زندگی کردن داده شده، خداوند بزرگ را شاکر هستم. از این که میان انسان ها به سر برده و شانس دوست داشتن و دوست داشته شدن را دارم، به جهان مدیونم. آرزو می کنم طول عمر من در این دنیا، پرثمر بوده و بتوانم جایی دردی از دل دردمندی برداشته و قلبی را شاد نمایم."

 

دلنوشته تولدم مبارک

 


شماره 6#


"تولد هر کسی عجیب ترین روز زندگی اوست و روزی است که نظام طبیعت به میل او می چرخد. روزی که من متولد شدم و از جوار پروردگار به زمین آمدم، روز معجزه من و شروع دوره تجربیاتم روی زمین است. هر سال در روز تولدم، از خود می پرسم که سال گذشته را چطور سپری کردم و برای سال آینده چه برنامه هایی می توانم داشته باشم. امسال قصد دارم بیشترین عشق را به اطرافیانم بورزم و کمترین کینه ها و دلخوری ها را به دل راه دهم."

 

دلنوشته تولدم مبارک

 

نتیجه گیری


شما چطور متنی به عنوان دلنوشته تولدم مبارک می نویسید؟ ایده های خود را در بخش نظریات سورپلاس با ما در میان بگذارید.

همین طور بخوانید: بهترین نمونه های اس ام اس تولد