نمونه هایی جذاب از دلنوشته تولدم مبارک

دلنوشته تولدم مبارک

  قرار نیست که همیشه برای تبریک تولد، منتظر دیگران باشیم که این سالروز را به ما تبریک گفته و خود دست روی دست بگذاریم. من ترجیح می دهم پیش از آن که در دل دل رسیدن تبریکات تولدم از سوی سایرین بنشینم، خودم به مناسبت این روز، دلنوشته تولدم مبارک نوشته و آن را به خود هدیه کنم.

  از آن جایی که من عاشق زندگی کردن هستم و زندگی را با تمام وجودم دوست دارم، در سالروز تولدم نیز این واقعه را با شادی و شاید کمی تأمل همراه ساخته و سعی می کنم چند جمله ای به مناسبت آن بنویسم.

  این جملات به عنوان دلنوشته تولدم مبارک را می توانم روی کاغذی نوشته و برای خود نگاه دارم یا این که از آن در شبکه های اجتماعی استفاده کنم. به طور مثال با انتخاب یک عکس از خودم یا عکسی از کیک تولد و مانند آن به همراه کپشن دلنوشته تولدم مبارک در اینستاگرام، عالی به نظر می رسد.

  اگر شما نیز با چنین ایده ای موافق هستید، در ادامه با سورپلاس همراه شده و نمونه هایی متفاوت از دلنوشته های تولدم مبارک را دنبال کنید.

  دلنوشته تولدم مبارک

  شماره 1#

  روزی که من متولد شدم، روزی بود که نه آسمان رنگ دیگری داشت و نه خورشید گرمتر و نورانی تر می تابید، اما این روز سرآغازی برای من شد تا زندگی را از جهان ابدیت در این جهان سربگیرم و زیبایی های زمینی را با تمام وجود خودم درک کنم. دیدن هر روز آفتاب و لمس گلبرگ هایی که با وزش نسیم در خود پیچ و تاب می خورند، بهترین دلیل زندگی است و من این زندگی را شادمانه دوست دارم.

  شماره 2#

  امروز روز تولد من است… با حساب سال هایی که گذشته است و سال هایی که پیش رو دارم، فرصت من برای درک زندگی و دوست داشتن عزیزانم محدود و کوتاه و با این همه باکیفیت و پرمعنا به نظر می رسد. نمی توانم حتی یک لحظه از این زندگی را بدون مزه مزه کردن ارزش آن، سپری کنم. دوست دارم تا ابدیت میان زمین و آسمان ها، در حالی که وجودم مالامال عشق به طبیعت و زندگی است، به سر برده و در دشت های پر از شقایق، عاشقانه بدوم.”

  دلنوشته تولدم مبارک | کیک تولدم مبارک

  دلنوشته تولدم مبارک | کیک تولدم مبارک

  شماره 3#

  “زندگی لذت عجیبی است که خداوند در چنین روزی به من بخشید. من از زندگی هزاران چیز آموختم و باز احساس می کنم که باید در مسیر زندگی هزاران چیز دیگر از دنیای اطرافم یاد بگیرم. تولد من، تولد احساسات من و تولد عاشقانه ای است که در قلب خود دارم. من، آن هایی هستم که دوستشان دارم و به اندازه وسعت خود در قلب آن هایی که دوستشان دارم، معنا می گیرم.”

  شماره 4#

  “با رسیدن دوباره سالروز تولدم، علاوه بر این که خود را یک سال بزرگتر احساس می کنم، رنگ های جهان هستی برایم عمیق تر به نظر می رسند. به یاد می آورم که فرصت های زندگی کوتاه و زودگذر هستند و زمان زیادی برای زندگی کردن در میان آن هایی که عاشقانه دوستشان دارم، پیش رو نیست. این چهار فصل پیش رو نیز مانند چهار فصل قبل و قبل تر سپری شده و چرخه عمر من نیز به پایان می رسد. آرزو می کنم تمام فصل های زندگی ام، مانند فصل هایی که پشت سر گذاشتم، مملو از عشق و دوستی بوده و رنگ هایش همیشه بهاری باشند.”

  شماره 5#

  “خوب می دانم که این تولد نیز مانند تولدهای دیگر من، سالی به سال های زندگی ام اضافه کرده و باعث می شود که یک سال دیگر پخته تر شده و خیالات و رویاهایم را به زندگی واقعی پیوند بزنم. من همه چیز را دوست دارم؛ درخت ها، دریاها، اقیانوس ها، دشت ها، صحراها، انسان ها، پینه دوزها و پروانه ها و هر چیزی که روی کره زمین است را دوست دارم. از این که به دنیا آمده ام و به من فرصت زندگی کردن داده شده، خداوند بزرگ را شاکر هستم. از این که میان انسان ها به سر برده و شانس دوست داشتن و دوست داشته شدن را دارم، به جهان مدیونم. آرزو می کنم طول عمر من در این دنیا، پرثمر بوده و بتوانم جایی دردی از دل دردمندی برداشته و قلبی را شاد نمایم.”

  شماره 6#

  “تولد هر کسی عجیب ترین روز زندگی اوست و روزی است که نظام طبیعت به میل او می چرخد. روزی که من متولد شدم و از جوار پروردگار به زمین آمدم، روز معجزه من و شروع دوره تجربیاتم روی زمین است. هر سال در روز تولدم، از خود می پرسم که سال گذشته را چطور سپری کردم و برای سال آینده چه برنامه هایی می توانم داشته باشم. امسال قصد دارم بیشترین عشق را به اطرافیانم بورزم و کمترین کینه ها و دلخوری ها را به دل راه دهم.”

  شماره7#

  مردم  روزهای تولد خود را جشن می گیرند و ما برای آن ها آرزوی خیر وشادی می کنیم تا تا به آنها اهمیت بدهیم. دوست داشتن و مراقبت از عزیزان ما دو کاری است که احتمالاً بهتر از هر وظیفه ای آن ها را انجام می دهیم. اما دوست داشتن خودمان نیز بسیار مهم است. در روز ویژه تولد ما، دوستان، خانواده، شرکای زندگی و دوستداران ما تنها کسانی نیستند که برای ما تولد مبارک آرزو می کنند: بلکه خود ما هم باید تولدمان را به خود تبریک بگوییم. خودم،تولذت مبارک! خودم برایت روزهای شیرینی را آرزو می کنم.

  دلنوشته تولدم مبارک | کیک تولدم مبارک

  دلنوشته تولدم مبارک | کیک تولدم مبارک

   

  شماره 8#

  امروز تولد من است! ممکن است زندگی من دقیقا همانطور که برنامه ریزی کرده ام،پیش نرود. اما خودم، ما خیلی خوش شانس هستم که یک روز دیگر را با یکدیگر شروع کرده ایم. این زندگی ما است، دوستان ما کنارمان هستند و به عزیزانمان عشق می ورزیم. خودم، در این روز که پا به این دنیا گذاشتی، تجربه های مختلفی را کسب کرده ای. تولدت مبارک ای من! خوشحال باش و تجربه های خوبی کسب کن. دوستت دارم خودم.

   

  شماره9#

  تولدم مبارک! این یک جاده طولانی است که پشت سر گذاشته ام. اما من به کسی که تبدیل شده ام افتخار می کنم و از زندگی سپاسگزارم. هر روز یک نعمت بزرگ بوده، اما این روز تولدم فوق العاده است. بعد از گذراندن یک سال دیگر، من خدا را شکر می کنم که او مرا بسیار برکت داده است – و من یک نعمت واقعی برای دیگران هستم. تولدم مبارک.

  شماره 10#

  امروز شروع دوباره ای است؛ روزی که من در این جهان چشم گشودم، دیدم، نفس کشیدم و زندگی کردم. عاشق شدم، غمگین شدم و از ته دل خندیدم. شکر که فرصت دیگری برای زندگی کردن به من عطا شد. خودم، ممنون که برای داشتن زندگی بهتر تلاش کردی و برای رسیدن به رویاهات جنگیدی. خودم، دوستت دارم و برایت آرزوهای جذاب دارد؛ تولدم مبارک!

  به خودتان هدیه دهید

  قرار نیست که تنها روز تولد دیگران را جشن بگیرید، برای آن ها هدیه بخرید و تنها به دیگری تولد را تبریم بگویید. روز تولد شما روزی بسیار مهم است که باید آن را گرامی بدارید. در این روز علاوه بر انتخاب یک دلنوشته تولدم مبارک شاید خوب باشد برای خود هدیه ای نیز خریداری کنید.

  مثلا آن چیزی را که مدت ها می خواستید خریداری کنید را برای این روز در نظر بگیرید و آن را به خود هدیه دهید. برای روز تولدتان برنامه ریزی کنید و جایی بروید که مدت ها برای آن برنامه ریزی می کردید. کارهایی را انجام دهید که دوست داشتید و … . توجه داشته باشید که روز تولد شما یکی از مهم ترین روزهای زندگیتان است و حتما باید به آن بها دهید.

  کادوهایی که می توانید برای خود خریداری کنید

  از آنجایی که قرار است برای خودتان هدیه بگیرید، به خوبی به علاقه مندی های خودتان آگاهی دارید. شما می توانید هر چیزی را برای خود هدیه بگیرید؛ هرچیزی که خیلی خوشحالتان می کند. اما پیشنهاد می کنیم چیزهایی بزرگ که مدت ها در رویای آن بودید را در این روز خریداری کنید:

  ساعت، یک عطر خوشبو، یک کیف زیبا، یک گوشی موبایل، یک دستبند و … .

   

  نتیجه گیری

  شما چطور متنی به عنوان دلنوشته تولدم مبارک می نویسید؟ ایده های خود را در بخش نظریات سورپلاس با ما در میان بگذارید.

  همین طور بخوانید: بهترین نمونه های اس ام اس تولد

  نظرات
  guest
  1 دیدگاه
  بیشترین پاسخ
  پرطرفدارترین
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  View all comments
  شکیبا
  شکیبا
  24 روز قبل

  از دل نوشته ایی که برای خودتت نوشتی خیلی خوشم آمد وبا خودم گفتم بهترین فرد توی زندگی خودتی

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آراء: 17

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید