مدل مانتو؛ ۱۰۰ مدل جدید مانتو دخترانه مجلسی و شیک + عکس

مدل مانتو جدید

  اگر تصمیم به خرید و انتخاب مدل مانتو به شکلی را دارید که بتواند زیباترین فرم اندام را برای شما به همراه بیاورد، لازم است که توصیه هایی را مد نظر قرار دهید. به کمک این توصیه و ترفندها با خرید ساده ترین مدل های مانتو، می توانید زیبایی قابل توجهی برای خود به وجود بیاورید.

  به واقع همان قدر که در انتخاب لباس مجلسی یا مدل موهای خود وسواس و حساسیت دارید، در انتخاب سبک پوشش و فاکتورهای آن نیز لازم است که دقیق باشید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا بیشتر حد زیبایی شما به این شکل خلق شود.

  مدل مانتو جدید

  در انتخاب مدل مانتو فاکتورهای گوناگونی تاثیرگذار هستند. به یاد داشته باشید که حتما قرار نیست مبلغ زیادی بابت خرید مانتو پرداخت کنید، تا چیزی که می خرید چشمگیر و با نمایی فوق العاده باشد؛ بلکه این انتخاب صحیح شماست که حتی ارزان قیمت ترین مانتو رنگی را به چیزی لوکس و عالی تبدیل می سازد. کافی است که انتخاب درخور داشته و هماهنگی های لازم بین مانتو و موقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید.

  مدل مانتو بلند

  • تناسب قد مانتو با قد فرد: یک قانون کلی در زمینه انتخاب قد مانتو وجود دارد. این قانون تناسبی معکوس میان قد مانتو و قد فرد به وجود می آورد و قائل است. به این معنا که افراد با قد کوتاه، بهتر است مانتوهای بلند بپوشند و افراد قد بلند نیز توصیه می شود که به سراغ مانتوهایی با قد کوتاه تر بروند. تصورش را بکنید که یک بانوی قد بلند با پوشیدن مانتویی بلند، ظاهری ناخوشایند پیدا خواهد کرد و یک بانو با قد کوتاه تر، با پوشیدن مانتویی کوتاه، کوتاه تر به نظر می رسد. به ویژه این فرمول برای افراد کوتاه قد، بیشتر تاثیرگذار است و پوشیدن مانتوهای کوتاه، قد آن ها را کوتاه تر جلوه می دهد. اما کمی بلندتر نشان داده شدن افراد بلندقد با مانتوهای بلند، آن قدرها آزار دهنده نخواهد بود.

  مدل مانتو جدید

  • رنگ مانتو: رنگ مانتو نیز از فاکتورهای بسیار مهم است. شاید شما به مانتوهای روشن و با رنگ های شاد علاقه مند باشید، اما این را بدانید که برای لاغرتر نمایش داده شدن، باید از مانتوهای تیره رنگ استفاده کنید. حتی در انتخاب رنگ مانتوی خود، به رنگ پوست و رنگ موهایتان نیز دقت داشته باشید. اگر شما پوست و موهایی تیره دارید، بهتر است از مانتوهای روشن و متضاد استفاده نمایید. به طول مثال آبی روشن، طوسی ملایم، صورتی روشن و یا حتی سفید می تواند برای موهای سیاه و رنگ پوست برنزه عالی باشد.
   اما اگر پوستی سفید دارید و یا موهای شما روشن و هایلایت است، یک مانتوی سیاه کامل، به شکلی فوق العاده جذابتان می سازد. انتخاب مدل مانتو به رنگ قهوه ای نیز ایده ای عالی خواهد بود. اما در این شرایط از انتخاب رنگ هایی چون زرد، سفید یا صورتی روشن پرهیز کنید. پوست سفید در کنار موهای روشن و مانتویی روشن، کسالت آور خواهد بود.

  مدل مانتو جدید

  • میزان تنگی یا گشادی مانتو: اگر دارای اندامی ریزنقش هستید و از هیچ اضافه وزنی برخوردار نیستید، بهتر است که به سراغ مانتوهایی حجم دار بروید. در انتخاب مدل مانتو در این دسته بندی، مانتوهای چین دار یا پیلی دار مناسب به نظر می رسند. اما اگر دارای اضافه وزن هستید و یا به هر دلیلی مایل هستید که اندام شما باریک تر به نظر بیاید، بهتر است به سراغ مانتوهایی به شکل راسته بروید که برش خورده بوده و اندام را کشیده تر جلوه دهند. این مانتوها معمولا خطوط عمودی دارند  و در پشت و جلو برش خورده هستند. بخش دامن این مانتوها نباید در قسمت کمر به پایین گشاد شده و یا به شکل ترک طراحی شود.

  مدل مانتو جدید

  • جنس پارچه مانتو: جنس پارچه مانتو تا حدودی در شکل دهی به اندام شما موثر است، اما بیشترین تاثیرگذاری آن در بخش شستشو و اتوکشی مانتو خلاصه می شود. اگر جنس مانتو به نوعی باشد که پس از هر بار شستشو به اتوکشی نیاز داشته باشد، کاری اضافی برای خود تراشیده اید. بنابراین با توجه به شکل زندگی های امروزی و مشغله های زیادی که با آن ها دست و پنجه نرم می کنیم، انتخاب مدل مانتو با جنس پارچه ضدچروک شدن و بدون نیاز به اتوکشی عاقلانه تر خواهد بود. این درست همان چیزی است که یک بانو یا دوشیزه شاغل به آن احتیاج دارد؛ مانتویی شیک و زیبا که هر روز بدون نیاز به اتوکشی بر تن کرده و به راحتی رهسپار محل کار خود شود.

  مدل مانتو دخترانه

  علاوه بر این باید تناسب جنس مانتو با فصل را نیز در نظر داشته باشید. برای فصل های گرم سال، استفاده از مانتوهایی با جنس نخی و نازک ایده آل خواهد بود. انتخاب مدل مانتو با جنس هایی که داغ می شوند، جهنمی در فصول گرم سال برپا خواهد کرد.

  مدل مانتو

  مانتو دخترانه

  برای انتخاب مدل مانتو دخترانه باید به سراغ مدل هایی بروید که دارای رنگ و طرح شاد و سرزنده بوده و معمولا انتظار می رود که از قد کوتاه تری برخوردار باشند. مانتوهای طرح دار چهارخانه، راه راه، گل دار و غیره برای دخترهای جوان کاملا مناسب هستند. توجه داشته باشید که معمولا برای دخترهای جوان از انتخاب مانتوهای مشکی پرهیز می کنیم و این می تواند در روحیه آن ها تاثیر منفی داشته باشد.

  مدل مانتو دخترانه

  مانتو مجلسی

  اگر تصمیم به خرید مانتو مجلسی دارید، انتخاب شما باید از میان مانتوهای بلند و اندامی باشد. در این خصوص جنس مانتو نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد شد. بدیهی است که در خصوص مانتوهای مجلسی، نمی توانیم مانتوهایی را انتخاب کنیم که جنس پارچه ارزان قیمتی دارند یا حداقل باید جنس پارچه آن ها علی رغم ارزان بودن، ظاهری پر زرق و برق داشته باشد.

  مانتو مجلسی

  مدل مانتو تابستانی

  مدل مانتو تابستانی نیز از رنگ های روشن، پارچه های نازک و ترجیحا نخی و ترکیب کوتاه انتخاب می شود. در فصل گرم تابستان، پوشیدن مانتوهایی که دارای پارچه زیادی هستند یا از جنس گرم و داغ تهیه شده اند، چندان جالب نخواهد بود. همین طور مانتوهای بلند و تنگ در فصل تابستان، آزاردهنده به نظر می رسند و جز این که قصد شرکت در یک مجلس و جلسه خاص را داشته باشید، کمتر علاقه مند به پوشیدن چنین مانتوهایی خواهید بود.

  مدل مانتو تابستانی

  مدل مانتو اسپرت

  مدل مانتو اسپرت با پارچه های رنگی یا یکدست، پارچه های طرح دار، آستین های دکمه دار، یقه های برگشته، دامن مدل دار و هر طرح خاص و جذاب دیگری عرضه می شود. معمولا دخترهای جوان از مدل مانتو اسپرت استقبال می کنند و کمتر این مانتوها را در میان بانوان پرطرفدار می یابیم. برای انتخاب مدل مانتو اسپرت، گزینه های زیاد و متنوعی پیش روی خود خواهید داشت و انتخاب بهترین مدل به سلیقه و اندام شخصی شما بستگی دارد. به ویژه مدل مانتو اسپرت در گروه مدل مانتوهای تابستانی قرار می گیرد.

  مدل مانتو اسپرت

  نتیجه گیری

  در انتخاب مدل مانتو باید ابتدا به ویژگی های اندام، رنگ پوست، رنگ مو و حتی رنگ چشم های خود دقت داشته باشید. پس از آن نوبت اعمال سلیقه شخصی می رسد. به این صورت می توانید بهترین انتخاب در خرید انواع مانتو را داشته باشید و در هر محفل کوچک یا بزرگی بدرخشید. این چیزی است که تمام بانوان و دوشیزگان به دنبال آن هستند و به راحتی با کمی دقت به دست می آید.

  نظرات
  guest
  6 نظر
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  View all comments
  سارا
  سارا
  5 ماه قبل

  مدل لباس مجلسی

  مژگان
  مژگان
  4 ماه قبل

  مدل های شما خیلی عالی بود ممنون میشم اگه مدل های بیشتری بذارین ❤?????????

  عطیه
  عطیه
  3 ماه قبل

  اون مدل مانتو سفید خیلی خوشگلههههه

  مریم
  مریم
  3 ماه قبل

  مدل مانتو مجلسی جدید میخوام

  شایسته علیزاده
  شایسته علیزاده
  2 ماه قبل

  من برای محل کار مدل مانتو مناسب میخوام. از کجا میتونم تهیه کنم؟!

  پگاه
  پگاه
  2 ماه قبل

  دیگه کم کم باید مدل مانتو پاییزی و زمستونی بذارید

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آراء: 336

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید