متن تبریک تولد مادر | معرفی ۲۵ نمونه

متن تبریک تولد مادر

  اگر به دنبال زیباترین متن های تبریک تولد مادر هستید و می خواهید تولد مادر خویش را با یک پیام تبریک تولد صمیمانه همراه سازید، در زیر می توانید بهترین نمونه های تبریک تولد مادر را مشاهده کرده و از آن ها در قالب های مختلف استفاده کنید. این پیام های تبریک تولد را می توان از طریق ارسال پیامک یا در اپلیکیشن های پیام رسان به دستان پرمهر مادر رساند.

  از کاربران وب سایت سورپلاس دعوت می کنیم تا بهترین نمونه های متن تبریک تولد مادر نوشته شده توسط خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذراند. به بهترین پیام های تبریک تولد مادر، جوایزی از سوی سورپلاس تقدیم خواهد شد.

  برای دنبال کردن بهترین نمونه ها در ادامه با ما همراه باشید.

  بهترین پیام های تبریک تولد مادر

  بهترین متن تبریک تولد مادر

  1. مادر عزیزتر از جانم، همیشه بخش بزرگی از قلب من را به خود اختصاص می دهی و بدون شک تو آن جا به سان بهشت زیباترین نقطه وجود من خواهد بود. تولدت مبارک
  2. احساسی که به تو دارم، مادر! با هیچ کلامی قابل ابراز نیست و نمی توانم آن را به اندازه گرمای عشق تو، دوست داشتنی و شیرین بیان کنم. اما با این همه می گویم تولدت مبارک و صد سال سایه ات بر سر من باشد.
  3. مامان خوب و نازنینم، تو بهترین معبد جهان و بهترین پناهگاه برای خستگی هایم هستی. سالروز تولدت مبارک باشد.

  4. تو عشقی هستی که تا ابد در قلب من پایداری مادر مهربانم… با یک دنیا عشق تولدت مبارک باشد.
  5. تولدت مبارک مامان عزیزم! آرزوی من لبخندی همیشگی بر لب های زیبای توست که زیباترین قاب در این خانه خواهد شد.
  6. مامان خوشگلم یه لبخند تو برای شادی یک عمر من کافی خواهد بود. تولدت مبارک بهترینم…
  7. مادر خوبم، برای سال ها تجربه کردن آغوش پرمهر تو، آرامش بخش زندگی من بوده است. سال های عمرت پرآرامش باد و تولدت مبارک.

  تبریک تولد مادر

  تبریک تولد مادر

  8. مادر عزیزم از تو به خاطر تمام محبت هایی که در این سال ها به من کردی، ممنون هستم و هرگز قادر به جبران کردن آن ها نخواهم بود. از عمقی ترین جای قلبم می گویم؛ تولدت مبارک و همیشه پاینده باشی.
  9. تبریک و تهنیت سالروز تولد را به زنی می گویم که زندگی خود را فدا کرد تا من بتوانم لحظاتی شاد و شیرین داشته باشم. مادرم تولدت مبارک…
  10. مادر خوبم به دستان نوازشگر تو بوسه می زنم و از تو به خاطر تمام محبت های بی پایانت سپاسگزارم. تولدت مبارک
  11. بزرگترین تبریکات تقدیم به کسی که شکفتن هیچ گلی زیباتر از لبخند او نیست. مادر خوب و نازنینم، تولدت مبارک.
  12. تمام لحظه های عمرم بدرقه نفس کشیدن های توست… به دنبال کوچکترین و کمترین فرصتی بودم تا بزرگترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم… ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک می گویم… تولدت آذین زندگی ام باد، مادر خوبم…
  13. بوسه بر قلب و دست های مهربان تو می زنم و پیشانی ات را هزاران بار دیگر بوسه باران می کنم. تولدت که روز تولد خوبی هاست مبارک باشد، مادر خوبم!

  14. مادر عزیز و مهربانم، تبریک مرا در این روز زیبا و دلنشین با سخاوت و بزرگواری بی نهایت خود بپذیر… تولدت مبارک.
  15. همیشه به قداست چشم های زیبای تو ایمان داشته ام، مادر خوبم. خالق هستی که تو را این گونه مهربان آفریده است، به من توان می دهد که فقط بگویم دوستت دارم مادر و تولدت مبارک.
  16. مادر می تواند جای همه کس را پر کند و هیچ کس نمی تواند جای مادر را بگیرد. ای تمام تمامی ها، تولدت مبارک باد.
  17. هر سال که می گذرد عشق تو در قلب من عمیق تر و جوان تر می شود. مادرم که همیشه دوست و همراه من بودی، تولدت مبارک.
  18. مامان خوب و قشنگم، تولدت مبارک و همیشه دست های زیبایت نوازشگر من باشد.
  19. مادرم تو دفترچه خاطرات قلب من را سرشار از عشق و دوستی و صداقت کردی و به آن حضوری گرم و همیشگی بخشیدی. هزاران بار بر دامان تو بوسه می زنم و تولدت را تبریک می گویم.
  20. و امروز بهترین روز است، زیرا خداوند بهترین فرشته اش را آفرید تا مادر من باشد. مادر خوبم، تولدت مبارک.

   

  تبریک تولد مادر

  21. مادر من، ساغر خوشبختی و نور چشم من؛ تولدت مبارک که هیچ چیز در این دنیا بدون تو و چشمان مهربان تو، معنایی ندارد.
  22. مادر، ای زیباترین ترانه هستی؛ شب میلاد تو، شب میلادی زیبایی ها و عشق است. تولدت مبارک ای خوب ترین خوبی ها…
  23. مادر ای والاترین رویای عشق، مادر ای دلواپس فردای عشق، مادر ای غمخوار بی همتای من، اولین و آخرین معنای عشق… تولدت مبارک!
  24. تولد مبارک زیباترین، باهوش ترین و مهربان ترین مادر روی زمین!
  25. مامان خوبم، اگر از من سوال کنند که بهترین جای جهان در همین لحظه کجاست؟ من فقط یک پاسخ دارم و آن جا درست آغوش گرم و پرمهر توست. آرزو می کنم که همیشه سلامت و شاد باشی، تولدت مبارک!

  روش های سورپرایز کردن مادر

  برای سورپرایز کردن مادر خود می توانید به سراغ خرید هدیه های مختلف چون، کیف، روسری، لوازم آرایشی، لباس و … بروید. اگر می خواهید یک سورپرایز به یاد ماندنی برای وی ایجاد کنید که هرگز آن را از یاد و خاطره خود خارج نکند، می توانید یک باکس گل زیبا و منحصر به فرد آماده کرده و آن را به وی تقدیم کنید. باور داشته باشید که باکس گل بهترین و زیباترین هدیه برای تقدیم کردن به دامان مادر است.

  اگر تصمیم دارید یک هدیه برای مادر خریداری کنید، دقت داشته باشید که این هدیه حتما مخصوص به خود او باشد. بدترین اشتباهی که برخی از ما مرتکب می شویم، خرید وسایل خانه یا آشپزخانه برای تولد مادر است. به یاد داشته باشید که این یک جشن تولد برای مادر است و قرار نیست چیزی به وسایل خانه اضافه کنیم.

  اگر نسبت به خرید یک کیف تصمیم می گیرید، حتما یک کارت پستال یا یک باکس گل یا دسته گل با آن همراه سازید. یک جعبه زیبا آماده کرده و کیف را در آن قرار دهید. همه چیز برای جشن تولد مادر باید به شکلی متفاوت باشد. احتمالا مادر شما بیش از یک کیف در کمد خود دارد و این کیف جدید که به عنوان هدیه برای او خریداری می کنید، باید چیزی متفاوت باشد.

  همین طور اگر تصمیم به خرید شال یا روسری یا لباس دارید، حتما به دنبال طرحی خاص، لطیف و زیبا باشید. همیشه همراه ساختن هدایا با حتی یک شاخه گل می تواند تاثیرگذاری بیشتری داشته و عشق و محبت را به مراتب بالاتری انتقال دهد.

  از تمام این ها دوست داشتنی تر برای مادر، هدیه دادن یک چیز دست ساز است که بار زیادی از محبت و علاقه را با خود همراه داشته باشد. تصورش را بکنید که چه چیزی جز یک باکس گل زیبا و نشاط آور می تواند روح عشق و عاطفه را به قلب مادر بتاباند؟

  ویدیو آماده سازی دسته گل ویژه برای تبریک تولد مادر

  در اینجا می توانید دستورالعمل آماده سازی یک دسته گل ویژه برای تبریک تولد مادر را مشاهده نمایید:

   

  ویدیوی گل آرایی توسط شیما ساخته شده و میتونید برای دیدن ویدیوهای بیشتر به پیج اینستاگرام شیما مراجعه کنید.

  نتیجه گیری

  شما نیز جملات خود برای تبریک تولد مادر را در قالب یک متن دو یا سه خطی نوشته و در بخش نظریات برای ما ارسال کنید. این جملات به عنوان بهترین جملات ارسال پیام تبریک تولد مادر، در این قسمت با سایر خوانندگان سورپلاس، به نام خود شما به اشتراک گذاشته خواهند شد.

  نظرات
  guest
  2 نظر
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  View all comments
  هایده
  هایده
  4 ماه قبل

  بهترین هدیه برای مادر بود خیلی ممنون.

  نازی
  نازی
  پاسخ به :  هایده
  8 روز قبل

  آره

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آراء: 11

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید