آرایشگاه عروس و سالن زیبایی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های برنامه ریزی برای مراسم عروسی، پیدا کردن آرایشگاه عروس است. در همه شهرهای بزرگ سالن زیبایی زنانه و آرایشگاه خوب برای عروس پیدا می‌شود. ولی موضوع مهم، کیفیت کار و هزینه‌های دریافتی توسط آرایشگاه است.

شب عروسی بهترین شب زندگی شما و زیبایی چهره و موها، مهم‌ترین بخش از استایل شما به‌ عنوان عروس است. بنابراین پیدا کردن میکاپ آرتیستی که بتواند با اطمینان خاطر آرایش صورت و موهای خود را به او بسپارید، به ‌اندازه انتخاب و خرید لباس عروس اهمیت دارد. اما به نظرتان چطور می‌توانیم بهترین آرایش عروس را با توجه به بودجه و شرایط خود پیدا کنیم؟

 

اهمیت انتخاب آرایشگاه خوب برای عروس

فراموش نکنید که جشن عروسی مهم‌ترین اتفاق زندگی شماست و خاطره آن تا پایان عمر در خاطره شما و دیگران ماندگار خواهد شد. پس باید چهره و پوشش بسیار زیبایی داشته باشید که علاوه بر داشتن استایلی جذاب و عالی، در آینده از دیدن آن همچنان حس خوبی داشته باشید. یکی از بخش‌های مهم استایل عروس خانم‌ها، آرایش صورت و مو است که مستقیماً به هنر آرایشگاه عروس بستگی دارد.

انتخاب سالن زیبایی عروس از چند نظر اهمیت دارد:

⬅ کیفیت کار میکاپ آرتیست

هنر آرایشگر و تسلط او به جدیدترین مدل‌های میکاپ عروس به قدری اهمیت دارد که می‌تواند بهترین روز زندگی شما را به بدترین روز تبدیل کند. معمولاً میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای فرم چهره، سن و سال، فرم چشم و ابرو و ده‌ها مورد دیگر را در نظر می‌گیرند تا چهره طبیعی شما را زیباتر از آنچه هست، نشان دهند؛ بدون اینکه آرایش شما زننده یا غلیظ باشد.

⬅ مهارت آرایشگر در شینیون موها

بخش مهمی از آرایش عروس به مدل موهای او بستگی دارد. مدل مو هم می‌تواند شامل شینیون شود، هم رنگ و لایت. معمولاً عروس خانم‌هایی که سبک‌های اروپایی و ساده می‌پسندد، سراغ تغییر رنگ مو نمی‌روند. ولی اگر از طرفداران شینیون های شلوغ و پرکار هستید و دوست دارید در شب عروسی یک تغییر چهره اساسی داشته باشید، حتماً پیش‌تر کیفیت کار شینیون کار سالن زیبایی را از نزدیک ببینید.

⬅ هزینه‌های میکاپ و شینیون

هدف این نیست که ما هزینه‌های سنگین و گزافی را برای آرایش شب عروسی پرداخت کنیم! برنامه این است که یک آرایشگاه عروس متعهد، ماهر و بروز پیدا کنیم که با هزینه‌ای معقول و منصفانه، آرایش و میکاپی زیبا و دلپسند برای ما انجام دهد. بنابراین در زمان عقد قرارداد حتماً به تناسب کیفیت کار آرایشگاه و هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، توجه کنید.

 

راهنمای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس و سالن زیبایی زنانه

جست‌وجو در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی یا پرس‌وجو از دوستان و آشنایان مسیر بسیار خوبی برای پیدا کردن یک سالن زیبایی عروس حرفه‌ای است. اما چند نکته مهم وجود دارد که باید در انتخاب آرایشگاه به آنها دقت کنید:

☑️ به مهارت و سبک کار میکاپ آرتیست توجه کنید

سبک آرایش مورد علاقه عروس خانم‌های مختلف با هم متفاوت است. بعضی‌ها سبک ساده، لایت و اروپایی را دوست دارند و بعضی دیگر دوست دارند همیشه آرایش شلوغ و جیغ داشته باشند. پس توصیه می‌کنیم سراغ میکاپ آرتیستی بروید که علاوه بر حرفه‌ای بودن، سبک کار او به سلیقه شما نزدیک‌تر باشد.

☑️ خوش نامی، تعهد و کیفیت کار سالن زیبایی را در اولویت قرار دهید

تعهد و کیفیت کار آرایشگاه باعث آرامش خاطر شما می‌شود. این موضوع را از سایر عروس خانم‌هایی که قبلاً از خدمات سالن مورد نظر شما استفاده کرده‌اند، پیگیری کنید. همچنین با توجه به اینکه فضای اغلب سالن‌ها پر سر و صدا و شلوغ است، اگر سالن‌های آرام و ساکت را دوست دارید، حتماً در روزهای بازدید عروس از سالن دیدن کنید.

☑️ حداکثر بودجه خود برای پکیج آرایش عروس را مشخص کنید

سالن‌های مختلف با توجه به سطح کیفی و آیتم‌های خدمات خود قیمت‌های مختلفی را ارائه می‌کنند. برای اینکه بین انتخاب سالن آرایش‌های مختلف دچار سردرگمی نشوید، بهتر است از همان ابتدا حداکثر بودجه خود را مشخص کنید.

 

نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس و سالن زیبایی

  • فریب دکوراسیون جذاب آرایشگاه‌ها را نخورید؛ دکوراسیون لوکس و لاکچری به معنی کیفیت کار خوب، تعهد و بهداشت سالن آرایش نیست.
  • قبل از رزرو نوبت و عقد قرارداد با آرایشگاه، حتماً مطمئن شوید که سالن مورد نظرتان از مواد آرایشی باکیفیت و اصل استفاده می‌کنند.
  • توصیه می‌کنیم آرایشگاهی را انتخاب کنید که چند روز قبل از مراسم، تست گریم یا آرایش پیش از مراسم دارند. این موضوع باعث می‌شود خیالتان از بابت سبک کار میکاپ آرتیست راحت شود.
  • بعضی از آرایشگاه‌ها برای وسوسه کردن مشتریان و به بهانه تخفیف‌های دوره‌ای، پیش از عقد قرارداد اصلی از شما بیعانه دریافت می‌کنند. توصیه می‌کنیم تا زمانی که از انتخاب آرایشگاه عروس و میکاپ آرتیست خودتان مطمئن نشده‌اید، در پرداخت بیعانه عجله نکنید.
  • در انتخاب پکیج‌های آرایش عروس دقت کنید. بعضی از پکیج ها شامل خدماتی هستند که برای شما ضرورت ندارند و در صورت حذف آنها می‌توانید هزینه کمتری را پرداخت کنید.

 

هزینه آرایشگاه عروس و سالن زیبایی

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه عروس باید به آن توجه کنیم، هزینه آرایشگاه عروس است. قیمت پکیج‌های آرایش ویژه عروس در سالن‌های مختلف با توجه شهرت و اعتبار آرایشگاه، سطح کیفی خدمات، تعداد آیتم‌های پکیج و مواد آرایشی مصرفی متفاوت است.

در شهرهای بزرگی مانند تهران، معمولاً قیمت پکیج‌های آرایش عروس یا حتی عقد و نامزدی، بیشتر از آرایشگاه‌های مشابه در مناطق پایین شهر است.

 

معرفی بهترین آرایشگاه‌های عروس و زنانه در سورپلاس

اگر به دنبال یک آرایشگاه معتبر و مطمئن هستید و نمی‌دانید کدام سالن زیبایی عروس بهتر است، از همین جا شروع کنید!

ما در سورپلاس برای معرفی بهترین سالن‌های زیبایی و آرایشگاه های خوب برای عروس خانم‌ها آماده‌ایم. سالن‌هایی که در این صفحه به شما معرفی کرده‌ایم، در کار خود بهترین هستند و خدمات با کیفیت و بی نظیری را با بهترین قیمت‌ها به شما ارائه می‌دهند.