قنادی ناتلی سهروردی

توضیحات

از قدیمی ترین و مشهورترین شیرینی فروشی های تهران را باید قنادی ناتلی بدانیم. اسم این قنادی ابتدا ناتالی و پس از آن به ناتلی تغییر نام داد. جالب است بدانید که در حال حاضر طبقه دوم قنادی ناتلی به عنوان کافه مورد استفاده قرار می گیرد و برای کسانی که به دنبال مکانی آرام و خوشمزه برای گپ و گفت هستند، انتخاب فوق العاده ای خواهد بود. شما کیک و شیرینی مورد علاقه خود را از تارت ها و دسرها و پای سیب و شیرینی های خشک تازه در طبقه پایین انتخاب می کنید و آن را به کافه طبقه دوم می برید و با نوشیدنی های سرد و گرم، میل خواهید کرد. اگر تصمیم به سفارش کیک عروسی، کیک نامزدی، کیک تولد و غیره دارید، این قنادی برای شما انتخابی خوب خواهد بود. انواع و اقسام مدل های کیک مناسب مراسم را در این قنادی خواهید یافت که هر یک به لحاظ طعم و ظاهر فوق العاده هستند.

ناتلی در سهروردی، پاسداران، نیاوران، اشرفی اصفهانی، فلکه اول تهران پارس، میدان هروی، نازی آباد، چهار راه لشگر، فلکه سوم تهران پارس، بلوار فردوس و جنت آباد شعبه دارد.

انواع و اقسام کیک های عروسی، تولد و نامزدی باید با توجه به تعداد میهمان ها و دکوراسیون محیط میهمانی و حتی در زمینه سفارش کیک تولد همگام با تم تولد، انتخاب شده و به فضای میهمانی و جشن رنگ و رونق ببخشند.