نکات طلایی مدل ابرو برای صورت گرد + معرفی ۳ مدل ابرو

مدل ابرو برای صورت گرد

  همان طور که می دانید، افراد دارای فرم های صورت مختلفی هستند، برخی ها صورت گردی دارند و صورت برخی دیگر از افراد، کشیده است. از آن جایی که مدل ابرو در این صورت ها با یکدیگر متفاوت است، ما قصد داریم در این مطلب به بررسی بهترین مدل ابرو برای صورت گرد بپردازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

  مدل ابرو برای صورت گرد

  ابروها عضو مهمی از چهره شما هستند و شکل و ظاهر آنها می تواند روی ظاهر شما تأثیر بسیاری بگذارد. شما می توانید ابروهای خود را به هر صورت دلخواهی که می خواهید، شکل دهید، البته ضمن اینکه فرم صورت خود را در خاطر داشته باشید. در صورت های گرد، عدم وجود زاویه های بخصوصی، سبب فراخ تر نشان دادن صورت شده و چانه بسیار کوچک به نظر می رسد.

  به همین دلیل است که همواره متخصصان حوزه آرایشی و میکاپ بر این باورند که انتخاب یک مدل ابرو مناسب برای صورت های گرد، می تواند زاویه های نداشته در این چهره ها را اصلاح نماید.

  همچنین صورت های گرد می توانند چاق تر و پرتر از آنچه که واقعا هستند، نمایان می شوند. اما با چند ترفند کوچک که یکی از آن ها، انتخاب مدل ابرو برای صورت گرد است، می توان با اضافه کردن زاویه های مختلفی، تعادل را در چهره حفظ نمود.

  ابرو برای صورت گرد

  ابرو برای صورت گرد

   

  بهترین مدل ابرو برای صورت گرد

  شما باید مدل ابرویی را برای صورت گرد خود انتخاب نمایید که در صورت شما زاویه ایجاد کرده، آن را لاغرتر نشان داده و سایر اجزای صورت شما را برجسته تر نمایان کند. به همین دلیل است که شما باید در انتخاب مدل ابرو برای صورت گرد توجه نمایید، چرا که در غیر این صورت به راحتی می توانید تعادل چهره خود را برهم زنید. از آنجا که صورت شما گرد است، برای برجسته کردن ساختار استخوان صورت خود باید یک مورد اضافه در چهره خود تعریف کنید و آن هم ابروهایی با زاویه است.
  به  طور کلی شش مدل ابرو وجود دارد؛ مدل های گرد، هلالی، صاف، زاویه دارهای تیز و ملایم. اما کدام یک از این ها، بهترین مدل ابرو برای صورت گرد هستند؟

  1. مدل ابرو زاویه دار تیز

  برای حفظ تعادل صورت های گرد، شما باید تا جای ممکن، چهره خود را کشیده تر نشان دهید. این کار را می توان با یک قوس تیز یا بلند ابرو انجام داد که به عنوان بهترین شکل ابرو برای صورت گرد در نظر گرفته می شود. قوس های نرم و ملایم باعث می شود صورت فراختر به نظر برسد، بنابراین باید از انتخاب این مدل پرهیز کنید.

  چگونه می توان به این مدل دست یافت؟ برای طراحی این مدل ابرو برای صورت گرد، باید خط ابرو را مستقیماً بالا کشیده و بعد از رسیدن به شکست، آن را به سمت پایین بکشید. قوس های بلند چشم ها را درشت تر و صورت را لاغرتر نشان می دهد.

  مدل ابرو زاویه دار تیز

  مدل ابرو زاویه دار تیز

  2. مدل ابرو با زاویه های ملایم

  برای خانم هایی با صورت گرد، ابروهایی با زاویه های تند و یا ملایم مناسب است. ابروهایی با زاویه های نرم، شیب های ملایم تر و تیزی کمتری دارند. این مدل از ابرو می تواند قوس کم یا زیاد داشته باشد. قوس های بلند برای صورت های گرد به بهترین شکل تاثیر می گذارد، زیرا به باریک تر نشان دادن صورت کمک می کنند. خانم هایی که ابروهای زاویه دار و تیز را نمی پسندند، می توانند ابروهایی را برای صورت خود انتخاب نمایند که تیزی کمتری دارد. توجه داشته باشید که هرچه زاویه ابرو بیشتر باشد، صورت شما کشیده تر نشان داده خواهد شد. هرچند این مدل ابرو ظاهری خشن دارد، اما در صورت های گرد به بهترین شکل ممکن ظاهر خواهند شد. البته لازم به ذکر است که نباید از حد تعادل برای زاویه دار کردن صورت خارج شد و فرم ابرو را بر هم زد.

  مدل ابرو با زاویه های ملایم

  مدل ابرو با زاویه های ملایم

  3. مدل ابرو به شکل S

  مدل ابرو S شکل شبیه به مدل ابرو با زاویه ملایم است. این شکل از ابرو با یک خط خمیده شروع می شود و در قسمت شکست ابرو، زاویه ای نسبتا گرد دارد. این مدل ابرو برای صورت گرد، شکلی شبیه به حرف S انگلیسی ایجاد می کند. مدل ابرو به شکل S برای کسانی مناسب است که ترکیبی از زاویه و انحنای ملایم را دوست دارند.

  مدل ابرو به شکل S

  مدل ابرو به شکل S

  نتیجه گیری

  همان طور که دریافتید، حفظ تعادل صورت در زیبایی چهره بسیار تاثیر گذار است. به همین دلیل باید در انتخاب مدل ابرو مناسب با دقت و وسواس زیادی عمل نمایید. انتخاب یک مدل ابرو صحیح، بر زیبایی چهره می افزاید و سبب درشت تر نشان داده شدن چشم ها خواهد شد. از سوی دیگر، انتخاب فرم و شکل متناسب آن با چهره، در جوان تر نشان دادن شما نیز اثر می گذارد و شما را از آرایش های غلیظ می رهاند. آنچه که در بالا ارائه کردیم، بهترین مدل ابرو برای صورت گرد است که شما می توانید به کمک آن ها، فرم بهتری از صورت خود را به نمایش گذارید. البته ما به شما پیشنهاد می کنیم برای طراحی ابرو، به متخصصین این حوزه مراجعه نمایید تا این کار به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آراء: 8

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید