سالن زیبایی ارکیده

توضیحات

سالن زیبایی ارکیده (زینلو سابق ) از بهترین سالن های زیبایی شهر تهران به شمار می رود که در منطقه ستارخان پایتخت واقع شده است، لازم به ذکر است که این آرایشگاه با مدیریت خانم زینلو اداره می شود. مراجعه کنندگان عروس میکاپ تخصصی و گریم فوق تخصصی عروس همچنین میکاپ و گریم سینمایی و آرایش عروس با مواد مرغوب را توسط خانم زینلو دریافت خواهند کرد.

همچنین آرایش های لایت اروپایی هم در سالن زیبایی زنانه ارکیده (زینلو سابق ) انجام می گیرد خدمات زیبایی دیگری از جمله : کچ و هیرکات، میکاپ درجه اول، رنگ و مش مو، انواع شینیون های مو برای مجالس و عروس، اکستنش های مو عالی و  طولانی مدت و با مو طبیعی و مصنوعی به دلخواه مشتری، انواع بافت مو و همچنین خدمات وکس صورت و اصلاح ابرو و پر پشت کردن و هاشور ابرو نیز از جمله خدمات آرایشگاه ارکیده(زینلو سابق) می باشد.

همین طور لازم به توضیح است که خدمات بازسازی پوست و پاکسازی، تقویت مو و ویتامینه کردن مو و از بین بردن مو خوره ، تقویت مژه و کاشت مژه، کاشت و طراحی ناخن و اپیلاسیون و سایر خدمات بهداشتی پوست، مو و زیبایی در محیطی بهداشتی در سالن زیبایی زنانه ارکیده (زینلو سابق ) انجام می شود.