هدیه خانواده عروس به داماد در بله برون

هدیه خانواده عروس به داماد در بله برون

  مراسم و سنت های قدیمی پیش از عروسی و خود مراسم عروسی، همیشه جذاب هستند. بله برون یکی از مراسم بسیار جذابی است که برخی اوقات آن را نادیده می گیریم. در این مراسم جشن کوچک و بعضی اوقات اتفاقا بزرگی برگزار می شود که با رد و بدل کردن هدایا نیز رونق بیشتری می گیرد. هدیه خانواده عروس به داماد در بله برون و هدیه خانواده داماد و البته خود داماد به عروس در این مراسم نیز جایگاه خود را دارد.

  از هدایایی که خانواده داماد و خود داماد به عروس می دهند، زیاد خوانده و شنیده ایم، اما ببینیم هدیه خانواده عروس به داماد در بله برون چیست.

  هدیه خانواده عروس به داماد در بله برون

  هدیه ای که خانواده عروس به داماد در بله برون می دهند، باید چیزی متفاوت از هدیه اصلی عروسی و حتی نامزدی باشد. بهترین هدیه و رایج ترین آن ها، یک دست کت و شلوار است که در مراسم بله برون از سوی خانواده عروس به داماد داده می شود.

  البته در سال های اخیر این رسم تا حدودی تغییر کرده و بسیاری از خانواده ها، هدایای دیگری از جمله ساعت مچی، حلقه نامزدی و مانند آن ها را در مراسم بله برون به داماد هدیه می دهند.

  کت و شلوار دامادی

  البته به نظر می رسد که خرید کت و شلوار به عنوان هدیه ای که از پیش هماهنگی بابت آن با شخص آقای داماد انجام نشده باشد، تا حدود زیادی مشکل خواهد بود. شما احتمالا نمی توانید به راحتی سایز داماد را انتخاب کرده و کمی بزرگ یا کوچک بودن کت و شلوار مساله ساز خواهد شد. شاید همین موضوع سبب شده که طی سال های اخیر، بیشتر خانواده ها علاقه مند به خرید دیگر هدیه ها چون ساعت مچی، زنجیر طلا و مانند آن ها هستند.

  شما می توانید یک ساعت برای این مراسم به داماد هدیه دهید که در رده قیمتی مناسب تری قرار داشته و برای خرید ساعت عروسی، بودجه بیشتری در نظر بگیرید.

  کلام آخر

  شما برای خرید هدیه به داماد از طرف خانواده عروس در مراسم بله برون، چه هدایایی را بیشتر مناسب می دانید؟ توصیه می کنیم که این مطلب را با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک گذاشته و نظر آن ها را در خصوص بهترین هدیه ای که می توانید در چنین مناسبتی به داماد بدهید، جویا شوید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید