تبریک تولد | ۶ ایده ناب تبریک تولد که باید بدانید

تبریک تولد

  تبریک تولد برای هر نسبتی، یکی از زیباترین تبریکاتی است که می توانیم نثار کسانی که دوستشان داریم و یا به هر ترتیب برایمان محترم و عزیز هستند، نماییم. برای ارسال پیام تبریک تولد، روش های مختلف پیش روی ما هستند که بسته به نسبت طرف مقابل و این که تا چه اندازه با وی صمیمی بوده و در چه رابطه ای قرار داشته باشیم، می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد.

  اگر شما نیز عادت به تبریک تولد برای دوستان و آشنایان خود را دارید، جای دارد که در ادامه با سورپلاس همراه شده و به روش های مختلف تبریک تولد که می توانند تاثیرگذار و جذاب باشند، نگاهی بیندازید.

  بهترین روش های تبریک تولد

  ۱. تبریک تولد به شکل تلفنی

  تبریک تولد به شکل تلفنی، به نظر می رسد که از ساده ترین و ابتدایی ترین انواع روش های تبریک گفتن تولد باشد. برای این منظور به یک تماس چند دقیقه ای نیاز دارید و می توانید به این شکل، مراتب تبریک و شادباش خود را به شخص مورد نظر تقدیم کنید. تماس تلفنی یکی از روش هایی است که با همراه داشتن گوشی موبایل خود، می توانید از هر جایی انجام داده و به راحتی وظیفه خود را جهت تبریک گفتن این روز، صورت دهید. اما به نظر می رسد که این روش تا حدودی بدون احساسات کافی بوده و آن قدرها دلچسب نباشد. شاید بهتر باشد به روش های دیگری برای تبریک گفتن تولد عزیزترین هایتان فکر کنید. معمولا از شکل تبریک تلفنی، برای همکاران، اقوام دور و یا دوستانی که دیر به دیر با آن ها ملاقات داریم، استفاده می کنیم.

  تبریک تولد به شکل تلفنی

  به شکل تلفنی

  ۲. تبریک تولد با ارسال پیام

  این روزها بیشترین عرفی که برای تبریک گفتن پیام تولد وجود دارد؛ با کمک گرفتن از ارسال پیامک و به ویژه ارسال پیام در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی است. ارسال پیام در واتس اپ، تلگرام و … یکی از روش های ساده و بی هزینه ای است که می توانید به کار بگیرید. کافی است که از جملات و ترکیبات جذاب استفاده کرده و کمی خلاقیت برای ایجاد یک متن شیرین و دوست داشتنی داشته باشید. همچنین شما می توانید از عکس هایی با موضوع تولد استفاده کرده و پیام متنی خود را جذاب تر سازید.

  تبریک تولد با ارسال پیام

  تبریک تولد با ارسال پیام

  ۳. تبریک تولد با ارسال هدیه

  اگر مایل به خرید هدیه برای طرف مقابل خود هستید، می توانید تبریک گفتن را نیز با همین تقدیم هدیه همراه سازید. استفاده از یک کارت کوچک و یادداشت کردن مراتب تبریک روی آن، می تواند بسیار جذاب باشد. به این صورت علاوه بر تبریک گفتن، هدیه ای نیز به طرف مقابل خود، تقدیم کرده و او را شاد می کنید. انجام این کار را به جای هدیه، با خرید یک کیک تولد، دسته گل، سبد گل و غیره نیز می توانید انجام دهید.

  تبریک تولد با ارسال هدیه

  ارسال هدیه

  ۴. تبریک تولد با ارسال کارت تبریک

  اگر قصد تبریک گفتن تولد همکار یا یکی از اقوام دور خود را دارید که به هر شکل رابطه شما با وی در فرم رسمی است، استفاده از کارت تبریک مناسب خواهد بود. کارت های تبریک در اشکال و طرح های گوناگون وجود دارند و شما می توانید به فراخور جنسیت طرف مقابل و نوع رابطه ای که با وی دارید، نوع و طرح کارت تبریک را انتخاب کنید.

  تبریک تولد با ارسال کارت تبریک

  ارسال کارت تبریک

  ۵.  به شکل سورپرایز

  این فوق العاده جذاب است. برگزاری تولد به شکل سورپرایز و تبریک گفتن به فرد در این قالب، بیشترین تاثیرگذاری را داشته و تا مدت ها در ذهن باقی می ماند. شما می توانید از ایده های خلاقانه برای سورپرایز کردن تولد و تبریک گفتن آن، بهره بگیرید. به طور مثال می توانید از ایده های غافلگیرکننده همیشگی برای تبریک روز تولد همسر خود استفاده کنید. بدون این که وی متوجه شود، منزل را با استفاده از تم تولد آذین بندی کرده، کیک سفارش داده و میهمانانی را دعوت کنید. چراغ ها را خاموش کرده و وانمود کنید کسی خانه نیست. او به خانه آمده و با روشن کردن چراغ ها، خود را در مرکز یک جشن جذاب و شادباش های دوستان و اقوام می بیند.

  تبریک تولد به شکل سورپرایز  

  تبریک تولد به شکل سورپرایز

  ۶. به شکل حضوری

  برای تبریک تولد به شکل حضوری، گزینه های زیادی پیش روی خود خواهید داشت. شما می توانید یک مراسم تولد در رستوران، کافه یا منزل ترتیب داده و تولد دوست، همسر، همکار، اقوام و … را تبریک بگویید. اما اگر به دلایلی مایل به برگزاری مراسمی نبوده و حتی نسبت به خرید کیک تولد نیز بی میل هستید، می توانید با یک شاخه گل و جملاتی زیبا و دوستانه، این روز را به طرف مقابل تبریک گفته و برایش آرزوی بهترین ها در سال های پیش رو را بکنید.

  تبریک تولد به شکل حضوری

  تبریک تولد به شکل حضوری

  نتیجه گیری

  مهم نیست که چطور تولد یکی از عزیزانتان را تبریک می گویید، بلکه مهم است که او از این شکل تبریک گفتن تاثیر پذیرفته و شکل تبریک گویی شما بر دل وی بنشیند. از این روی پیش از انتخاب، کمی فکر کرده و با نگاهی به روحیات طرف مقابل خود، اقدامی کنید که برای او هیجان انگیزتر و به یاد ماندنی تر باشد.

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز / 5. تعداد آراء:

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید