خانه  /  دسته بندی بلاگ  /  جشن  /  راهنمای انتخاب تم تولد اسب تک شاخ


تصویر پست

راهنمای انتخاب تم تولد اسب تک شاخ


آواتار

سمیرا
1 ماه پیشرنگ های به کار رفته در تم تولد اسب تک شاخ بسیار جذاب بوده و این تم تولد را فوق العاده شیرین و دوست داشتنی ساخته اند. با ترکیب بادکنک های صورتی، لیمویی و آبی روشن در کنار این تم، می توانید فضای جشن تولد را به شکلی رویایی تزیین کنید.


آیا تا به حال برای کسی جشن تولد گرفته اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال بله باشد حتما می دانید که برگزاری جشن تولد بسیار لذت بخش است و شیرینی آن تا مدت ها زیر زبان مهر و محبت شما باقی می ماند. تفاوتی ندارد که برای چه کسی تولد می گیرید، اما جشن گرفتن روز به دنیا آمدن کسی که دوستش دارید همیشه لذت بخش بوده و هست. حال تصور کنید مراسمی که قصد برگزاری آن را دارید، برای یک کودک است، پسر یا دختر کوچتان! در این زمان احتمالا دوست دارید بهترین چیدمان و تزئین را برای برگزاری مراسم تولد او انتخاب نمایید و هیچ چیز بهتر از یک تم تولد زیبا نمی تواند به کمک شما آید. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با یک تم جذاب به نام تم تولد اسب تک شاخ آشنا نماییم.

تم تولد اسب تک شاخ

اگر کمی به کارتون هایی که کودک شما نگاه می کند، دقت کنید، خواهید دید که یکی از بهترین و جذاب ترین شخصیت های کارتونی که معمولا دختربچه ها عاشق آن هستند، اسب تک شاخ است. این اسب که اسبی رویایی محسوب می شود، آرزوی هر دختربچه است که با آن ساعت ها خیال پردازی می کند. حال تصور کنید که تم تولد اسب تک شاخ تا چه اندازه می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. برای برگزاری جشن تولد با تم تولد اسب تک شاخ، به این نکات توجه نمایید:
 

ریسه های تم تولد اسب تک شاخ

حتما می دانید که برای تزئین فضا برای جشن تولد، ریسه ها عضوی مهم محسوب می شوند. برای آنکه تم تولد اسب تک شاخ را به طور کامل اجرا کنید، به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان ریسه های اسب تک شاخ را از یاد نبرید. برای تزئین اتاق با ریسه تولد اسب تک شاخ، شما می توانید ریسه هایی با طرح چاپی از این شخصیت کارتونی را استفاده کنید. همچنین لازم است بدانید که ریسه هایی وجود دارند که به شکل اسب تک شاخ برش داده شده اند و می توانند جلوه ای بسیار جذاب را در فضا ایجاد نمایند و تولد فرزندتان را به خود جلب کند.

 

تم تولد اسب تک شاخ

 

بادکنک های اسب تک شاخ

تکمیل کننده تم تولد اسب تک شاخ، بادکنک هایی متناسب با همین تم است. خوشبختانه امروز تولید کنندگان بسیاری وجود دارند که بادکنک هایی با طرح اسب تک شاخ تولید می کنند. درو اقع شما می توانید به راحتی بادکنک هایی با طرح های چاپی از این شخصیت جذاب پیدا کنید. از سوی دیگر بادکنک های فویلی در اندازه های مختلفی وجود دارند که می توانید برای تزئین اتاق از آن ها بهره ببرید. اگر به هر دلیلی نتوانستید بادکنک های اسب تک شاخ را پیدا کنید، می توانید بادکنک هایی را خریداری کنید که تم رنگی آن ها به سبک رنگ اسب تک شاخ است. اسب تک شاخ سفید است و یال های بنفش و صورتی دارد که شما می توانید از این رنگ ها برای انتخاب بادکنک استفاده نمایید.

 

تم تولد اسب تک شاخ

 

کیک تولد اسب تک شاخ

برای آنکه جذابیت تولد را دوچندان کنید، حتما کیک تولد را به شکل اسب تک شاخ انتخاب نمایید. به این منظور شما دو گزینه پیش روی خود دارید، یکی طرح چاپی از این شخصیت کارتونی، دوم کیک های برجسته و یا ایستاده با شکلی از این شخصیت کارتونی! مطمئن باشید این کیک می تواند به تم تولد اسب تک شاخ کمک شایانی نماید.

 

تم تولد اسب تک شاخ

 

ظرف و ظروف اسب تک شاخ

تصور کنید میز پذیرایی را درست می کنید که ظرف و ظروف قرار داده شده روی آن، همگی به شکل و یا طرح چاپی از اسب تک شاخ است. از بابت خرید این ظرف و ظروف هیچ مشکلی نخواهید داشت چرا که با یک جست و جوی ساده می توانید ظروف و لیوان های کاغذی از اسب تک شاخ را تهیه کنید و تولد را به بهترین شکل ممکن برگزار نمایید.

 

تم تولد اسب تک شاخ

 

استندهای اسب تک شاخ

یکی از جذاب ترین مواردی که شما می توانید در تم تولد اسب تک شاخ استفاده نمایید، استند است. این استندها می توانند در گوشه و کنار فضا قرار بگیرند و جذابیت اتاق را بیشتر کنند.

طراحی لباس به سبک اسب تک شاخ

اگر می خواهید تولد را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید، حتما لباسی برای فرزند خود طراحی کنید که به سبک اسب تک شاخ باشد. بدون تردید شما می توانید به کمک این لباس، فرزند خود را خوشحال کنید.

 

تم تولد اسب تک شاخ

 

سخن پایانی

بدون تردید تم تولد اسب تک شاخ یکی از بهترین تم های تولدی است که شما می توانید برای فرزند خود به خصوص دختر خود انتخاب نمایید. این تم تولد بسیار زیبا است و جذابیت ویژه ای دارد؛ رنگ هایی که در این تم استفاده می شود می تواند فضایی بسیار هیجان انگیزی را ایحاد کند و یکی از بهترین جشن های تولد را برای فرزند شما به ارمغان آورد. البته به شما پیشنهاد می کنیم پیش از انتخاب این تم، نظر فرزند خود را نیز جویا شوید.