مدل لباس مجلسی ۱۴۰۰ ، زنانه و دخترانه

مدل لباس مجلسی 1400
  تبلیغات سورپلاس

  بهترین مدل لباس مجلسی 1400 کدام است؟ اگر چه امسال به نظر نمی رسد بتوانیم در مجالسی شرکت کنیم، اما با این همه هنوز بانوان و دختران به دنبال مدل های جدید و به روز لباس مجلسی هستند. حتی تماشای این لباس ها و خرید آن ها و نگهداری در کمد لباس ها تا پایان شیوع پاندمی کرونا و بازگشت به روال زندگی سابق، جذاب به نظر می رسد.

  در میان مدل های جدید لباس های مجلسی، نمونه های 1400 یا 2021 از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار هستند و به نظر می رسد مد امسال سمت و سوی خاصی به خود گرفته است.

  برای تماشای این لباس ها در ادامه با ما همراه باشید. حتما از میان مدل های زیر، لباس های مناسب خود را به راحتی انتخاب خواهید کرد.

  مدل لباس مجلسی 1400

   

  مدل لباس مجلسی 1400

  در مدل لباس های امسال با انواع لباس های مجلسی و میهمانی بلند و کوتاه روبرو هستیم. استفاده از رنگ یکپارچه و یکدست در مدل لباس های جدید دیده می شود که تیپ و شیکی خاصی نیز ایجاد خواهد کرد.

  مدل لباس مجلسی 1400

  لباس های با آستین حریر در مدل لباس های جدید، دیده شده و زیبایی و لطافت قابل توجهی در ترکیب لباس های مدل 1400 ایجاد کرده اند. این سبک لباس ها، معمولا با قد بلند بوده و در گروه لباس های بلند و کشیده قرار می گیرند.

  مدل لباس مجلسی 1400

  مدل لباس مجلسی 1400

  همان طور که مشاهده می کنید لباس های یکدست و یکپارچه، می توانند جایگاه بسیار خوبی در مد امسال داشته باشند. این لباس ها در هر دو مدل بلند و کوتاه مورد توجه قرار گرفته است و بسته به این که کدام سبک برای شما مناسب تر باشد، می توانید مدل مورد علاقه خود را از میان آن ها انتخاب کنید.

  مدل لباس مجلسی 1400

  در کنار آستین های پف کرده از جنس حریر، آستین های کشیده و چسبان هم مانند همیشه جلوه و زیبایی خود را دارند. این آستین ها همان طور که در نمونه تصویر مشاهده می کنید، با قیه بسته و طراحی برش اندامی بسیار عالی به چشم می آیند.

  مدل لباس مجلسی 1400

   

  مدل لباس مجلسی 1400

   

  مدل لباس مجلسی 1400

  آستین های بلند در مدل لباس های امسال عالی به نظر می رسند و باید در انتخاب خود، نگاهی دقیق تر به این سبک لباس ها داشته باشید. لباس های آستین بلند به ویژه آن هایی که دارای جنس حریر هستند، زیبایی عالی را تشکیل داده و برای افراد لاغر اندام به شکلی جدی تر، نمود و زیبایی خواهند داشت.

  مدل لباس مجلسی 1400

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 3

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید