آخرین مطالب باغ و تالار


تالار پذیرایی باغ سعادت


تالار پذیرایی باغ سعادت آباد در منطقه سعادت آباد تهران واقع شده است و دو سالن مجزای برگزاری مراسم را در خود جای داده است.

تالار تشریفاتی قصر سوگند


تالار تشریفاتی قصر سوگند در محله تهرانپارس در شرق تهران قرار گرفته است و از دکوراسیون و سرویس های عالی برخوردار است.

تالار پذیرایی پایتخت


تالار پذیرایی پایتخت در مرکز تهران و در منطقه میدان آرژانتین قرار گرفته و سالنی با ظرفیت 600 نفر میهمان را در خود جای داده است.

تالار پذیرایی رویای پارس


تالار پذیرایی رویای پارس یکی از تالاهای عروسی در منطقه شهر تهران است که خدمات عروسی و عقد و نامزدی عالی ارائه می دهد.

تالار پذیرایی کیان


تالار پذیرایی کیان از تالارهای پذیرایی در بخش غرب تهران است که ظرفیت سالن آن به 1000 نفر می رسد.

تالار تشریفاتی امرالد


از شاخصه های تالار تشریفاتی امرالد می‌توان به سالن های زیبا با سقف های نقاشی شده کم نظیر، اتاق عقد مجزا، سیستم نورپردازی و صوتی حرفه ای و همچنین پارکینگ وسیع تا ظرفیت 300 خودرو اشاره کرد .

تالار ایرانیان جماران


تالار ایرانیان در خیابان جماران محله نیاوران در شمال شهر تهران قرار دارد و برای برگزاری مجالس عروسی، نامزدی و عقد فوق العاده مناسب است.

تالار پذیرایی رویای آبی


باغ و تالار رویای آبی از بهترین تالارهای جشن عقد و عروسی در تهران است که در منطقه پاسداران قرار گرفته و پذیرای میهمانان می باشد.

تالار پذیرایی و باغ تالار مشاهیر


تالار پذیرایی و باغ تالار مشاهیر در خیابان ستارخان تهران واقع شده است و خدمات در سطح بسیار خوب به مشتریان خود ارائه می دهد.

تالار پذیرایی سناتور


تالار سناتور یکی از تالارهای پذیرایی و برگزاری مجالس در غرب تهران است که با داشتن دو سالن مجزا کوچک و بزرگ، امکان برگزاری مراسم را به بهترین شکل فراهم ساخته است.

تالار پذیرایی باشگاه صاحبقرانیه


تالا و باشگاه عروسی صاحبقرانیه در شمال شهر تهران واقع شده و خدمات برگزاری مجالس و عروسی را با سرویس های ویژه ارائه می دهد.

تالار الیزه


سالن الیزه یک سالن تشریفاتی مجلل برای برگزاری مراسم عروسی، نامزدی، تولد و سایر جشن های بزرگ است و خدمات در سطح عالی به مشتریان خود ارائه می کند.