خانه  /  دسته بندی بلاگ  /  مد و زیبایی  /  ست های زیبای لباس مجلسی زمستانی


تصویر پست

ست های زیبای لباس مجلسی زمستانی


آواتار

سمیرا
1 ماه پیشانواع لباس مجسلی زمستانی دارای خز، چین دار، کوتاه، بلند، پفی و غیره را در میان مدل های روز می بینیم. مهم ترین فاکتورها حین انتخاب این مدل لباس مجلسی کدام ها هستند؟


هنگامی که شما تصمیم میگیرید که یک لباس مجلسی زمستانی از میان انواع لباس مجلسی خریداری نمایید، احتمالا گزینه های زیادی از پیش رویتان عبور می کند، گزینه هایی که حتما شما را بر سر انتخاب کردنشان دچار سردرگمی خواهند کرد. در کنار این که زیبایی و هماهنگی آن ها برای شما مهم است، می بایست به میزان گرمایی که در هوای سرد به شما القا می کنند نیز توجه داشته باشید؛ مسلما دوست ندارید که به دلیل پوشیدن یک لباس مجلسی زمستانی سرما بخورید.

با ما در این مطلب همراه باشید تا ست های زیبای لباس مجلسی زمستانی را با یکدیگر مرور کنیم.

لباس مجلسی زمستانی


هنگامی که سخن از لباس مجلسی زمستانی به میان می آید، احتمالا در ذهن ها لباس های شق و رق و بسیار رسمی پدیدار می شود، اما حقیقت این است که شما می توانید با یک ست زیبا، لباس های ساده خود را تبدیل به لباس مجلسی زمستانی نمایید. کافیست بدانید که چه بپوشید که ما به شما در این زمینه کمک خواهیم نمود.

 

لباس مجلسی زمستانی

 


پیش از معرفی ست های لباس مجلسی زمستانی، خوب است شما به این موارد دقت نمایید:


نکاتی که برای خرید ست لباس مجلسی زمستانی باید به آن ها توجه کنید:

سن: همان طور که می دانید، لباس های مختلفی وجود دارند که ما دوست داریم آن ها را به تن نماییم، اما همواره در نظر گرفتن سن نیز بسیار مهم است؛ چرا که به طور قطع هر لباسی برای هر سن و سالی مناسب نیست.

رنگ: رنگ لباسی که انتخاب می کنید نیز از اهمیت والایی برخوردار است. ممکن است شما یک رنگ را دوست داشته باشید اما آن رنگ برازنده شما نباشد.

 

لباس مجلسی زمستانی

 

تیپ شخصیتی: برخی از افراد ساده پسند هستند و برخی دیگر از لباس های پر زرق و برق خوششان می آید. پس بهتر است حین انتخاب و خرید ست لباس مجلسی زمستانی به این مورد نیز دقت نمایید.

 

لباس مجلسی زمستانی

 

کجا می خواهید بروید: ممکن است لباسی که انتخاب می کنید برای مراسمی که قصد رفتن به آن را دارید، چندان مناسب نباشد. پس بهتر است جو محیطی که به آن وارد می شوید را بسنجید و متناسب با آن اقدام به خرید ست لباس مجلسی زمستانی نمایید.

 

لباس مجلسی زمستانی

 

قیمت و بودجه: چقدر می خواهید برای خرید لباس مجلسی زمستانی هزینه کنید؟ بهتر است از پیش به این مورد نیز توجه کنید تا بر اساس آن انتخاب های خود را محدود نمایید.

 

لباس مجلسی زمستانی

 


با آگاهی از این نکات خوب است به سراغ انتخاب ست لباس مجلسی زمستانی برویم.

مدل های لباس مجلسی زمستانی

رنگ قهوه ای، شیک و جذاب


یکی از بهترین ست های لباس مجلسی زمستانی که می توانید انتخاب نمایید، ست های قهوه ای رنگ هستند. رنگ قهوه ای جز رنگ های بسیار شیک و جذاب محسوب می شود که می توان آن را با رنگ هایی مانند کرم، سفید، مشکی، زرشکی، آبی به خوبی ست کرد. به این منظور شما می توانید پالتویی قهوه ای رنگ تا سر زانو انتخاب نمایید و مطابق با آن بقیه اکسسوری ها را انتخاب نمایید. مثلا یک بوت قهوه ای یا مشکی با شلوار جین برای این ست بسیار زیبا خواهد بود. اما بهتر است انتخاب شما برای پالتو، انتخابی نسبتا رسمی باشد، چرا که این رنگ اساسا رنگی رسمی محسوب می شود.

 

لباس مجلسی زمستانی

 

لباس های خزدار


یکی دیگر از انتخاب های بسیار مناسب برای لباس مجلسی زمستانی، پالتوهای خزدار است. البته باید این نکته را بدانید که لباس های خزدار ساده عموما برای مراسم های بسیار رسمی مناسبند. این پالتوها را به رنگ های خاکستری، سرمه ای، زیتونی تیره، مشکی، قهوه ای و یا زرشکی انتخاب کنید و حتما برای پاهای خود کفش، بوت و یا نیم بوت با پاشنه بلند برگزینید تا ترکیب زیبایی بسازید.

 

لباس مجلسی زمستانی

 

لباس زمستانی های چین دار


این دست از لباس های زمستانی برای خانم های جوان با اندام های ظریف مناسب است. شما می توانید از میان تمامی گزینه های موجود، لباسی را انتخاب کنید که کمی سوزن دوزی شده باشد. این لباس ها به خوبی روی تن می نشینند و با یک بوت و یا نیم بوت پاشنه بلند، جلوه ای بسیار زیبا پیدا می کنند.

 

لباس مجلسی زمستانی

 


شنل


شنل هایی امروز طراحی می شوند که شما می توانید به خوبی آن ها را در مجالس رسمی به تن کنید. این شنل ها اغلب جنس های محکمی دارند که به صورت استوار روی تن شما قرار می گیرند. کافیست یک رنگ شیک مانند مشکی، خاکستری، قهوه ای، کرم، سرمه ای و ... و همچنین یک بوت بلند ساده برای شنل خود انتخاب کنید تا ست زیبایی بسازید.

 

لباس مجلسی زمستانی

 

سخن پایانی


انتخاب یک لباس مجلسی زمستانی می تواند چندان سخت نباشد. کافیست به نکاتی که در ابتدا به آن ها پرداختیم توجه نمایید تا بتوانید گزینه های مختلف را محدود ساخته و آن ها را کنار یکدیگر به خوبی بچینید. اینکه کدام بوت برای لباس شما مناسب است، و یا چه کیفی باید به دست بگیرید می تواند از جلوه لباس رسمی زمستانی بکاهد و یا به آن بیفزاید.