۱۰ مدل کفش پاشنه پهن مجلسی که استایل شما را تکمیل می کنند

کفش پاشنه پهن مجلسی

  اگر می خواهید در یک مجلس شبانه درخشیده و پس از مدت ها به جز کفش های پاشنه بند و پاشنه نازک، یک کفش متفاوت مجلسی انتخاب کنید. کفش پاشنه پهن مجلسی را به شما پیشنهاد می کنیم. کفش های زنانه با پاشنه های حجیم، مکعبی و غیره همراه با یک لباس مجلسی تابستانی، عالی خواهد بود و به استایل شما رنگ و لعاب مناسبی می بخشد.

  کفش پاشنه پهن مجلسی

  این کفش با پاشنه های پهن و جذاب می تواند رنگی و در ست با لباس مجلسی رنگارنگ بوده و یا به سراغ کفش پاشنه پهنی بروید که کاملا استایلیش و با رنگ های تیره انتخاب شده باشد. بعضی از این پاشنه ها دارای پولک کاری بوده و برخی دیگر از اجزاء تزئینی دیگری بهره برده اند. به هر ترتیب شما ممکن است مدل ساده یا تزئین شده این کفش ها را انتخاب نمایید.

  به هر ترتیب در زیر می توانید جدیدترین نمونه ها از کفش هایی با پاشنه پهن مجلسی را مشاهده کرده و از آن ها ایده های مناسب روحیات و سبک پوشش مجلسی خود را انتخاب کنید.

  کفش پاشنه پهن مجلسی

  سخن پایانی

  شما چه انواعی از کفش های مجلسی را ترجیح داده و زمانی که قصد خرید کفش مجلسی دارید به سراغ چه مدل و نمونه هایی می روید؟ ایده های خود را در بخش نظریات با ما و دیگر خوانندگان وبلاگ سورپلاس در میان بگذارید.

   

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید