خانه  /  دسته بندی بلاگ  /  سورپرایز  /  تبریک ازدواج + 4 ایده عالی


تصویر پست

تبریک ازدواج + 4 ایده عالی


آواتار

سمیرا
2 ماه پیشبهترین ایده های تبریک ازدواج کدامند و چطور می توانید سالگرد عروسی خود را برای همسرتان به شبی شیرین تبدیل سازید؟ یک شام دو نفره؟ سفری عاشقانه؟ جشن و پایکوبی و یا خریدن هدیه؟ کدامیک را ترجیح می دهید؟


 با شکل گرفتن هر پیوند زناشویی موفق، سال های سال در پی هم سالگرد عروسی، روزی خاص و فراموش نشدنی خواهد بود. اگر شما نیز می خواهید با ایده های تبریک ازدواج و یادآوری جشن عروسی، همسر خود را سورپرایز کنید؛ در ادامه با ما همراه باشید.

پیش از برگزاری مراسم عروسی، هر دو طرف خانواده عروس و داماد در تلاش و تکاپو هستند. خانواده عروس با تهیه جهیزیه عروس و خانواده داماد با تهیه جهیزیه داماد و چیدن آن ها در خانه عروس و داماد؛ مقدمات یک زندگی طولانی مشترک را آماده می سازند. آرایشگاه عروس، ماشین عروس، دسته گل عروس، لباس عروس و غیره همه برای شروع یک زندگی عاشقانه و موفق دست به دست هم می دهند.
با این حساب، حیف نیست که حتی یک سال از برگزاری مراسم سالگرد ازدواج و تبریک ازدواج دور افتاده و چنین شبی را به نزدیک ترین

شخص زندگی خود، یادآوری نکنیم؟


با سورپلاس در ادامه همراه باشید.

تبریک ازدواج

1. یک شام دو نفره برای تبریک ازدواج

نخستین و ساده ترین کاری که برای سورپرایز کردن همسر خود در سالگرد شب عروسی می توانید انجام دهید، ترتیب دادن یک شام دو نفره است. این شام دو نفره می تواند در منزل و با چیدن یک میز شام رمانتیک شکل بگیرد و یا آن را در یک رستوران برگزار کنید. این رستوران می تواند یکی از رستوران هایی باشد که در دوران نامزدی و سال های اول زندگی زیاد به آن رفته اید و به نوعی برایتان خاطره انگیز باشد.

این شام دو نفره فرصتی است که خاطرات سال های زندگی خود و لحظات عاشقانه ای  که در آن داشته اید را مرور کرده و تجدید عهد و پیمان برای ادامه مسیر زندگی داشته باشید.

 

یک شام دو نفره برای تبریک ازدواج

 

2. ترتیب دادن یک سفر سورپرایزی برای تبریک عروسی

اما اگر به دنبال کاری مهیج تر هستید و یک شام دو نفره به اندازه کافی برایتان رضایت بخش نیست، می توانید از ایده سورپرایز کردن همسر خود با یک سفر دو نفره استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که قرار نیست مستقیم در چشمان همسر خود نگاه کرده و به او بگویید که برای سفر برنامه ریزی کرده اید. بلکه این خبر را به شکلی غیرمستقیم به او بدهید تا سورپرایز شده و بیشتر از شنیدن آن ها ذوق زده شود. به طور مثال اگر این یک سفر هوایی است، بلیط های پرواز را روی میز آرایش گذاشته و یا آن را در کیف همسر خود قرار دهید. همین طور می توانید پس از ترک منزل به او یک پیامک زده و با عبارتی عاشقانه از وی بخواهید که چمدان ها را بسته و برای سفری دو نفره آماده باشد.

 

ترتیب دادن یک سفر سورپرایزی برای تبریک عروسی

 


3. خریدن هدیه برای تبریک ازدواج

خریدن هدیه همیشه از بهترین راه های عشق ورزی و تبریک گفتن هر مناسبتی است. اما برای خریدن هدیه تبریک ازدواج باید کمی وسواس بیشتر به خرج داده و چیزی خاص و ماندگار تهیه نمایید. اگر همیشه عادت به خرید عطر و ادوپرفیوم برای همسر خود در مناسبت های خاص چون عید نوروز، تولد و غیره دارید، این بار باید کمی متفاوت عمل کنید. او از گرفتن یک شیشه عطر دیگر ولو این که بسیار گران قیمت هم باشد، چندان ذوق زده نخواهد شد. همسر شما عادت به دریافت هدیه عطر دارد و در این شب سالگرد ازدواج این هدیه آن قدرها مجذوبش نخواهد ساخت.


بنابراین اگر روش هدیه دادن را انتخاب کرده اید، خوب فکر کرده و چیزی تهیه کنید که برای او ماندگار و متفاوت از تمام هدیه های دیگر باشد. به علاوه لازم به یادآوری است که شما خریدن هدیه را می توانید با هر یک از روش های دیگر همراه ساخته و تبریک ازدواجی کامل برای همسر خود داشته باشید.

 

خریدن هدیه برای تبریک ازدواج

 


4. ترتیب دادن جشن برای تبریک عروسی

معمولا زوج ها ترجیح می دهند سالگرد ازدواج خود را با مراسمی دو نفره اعم از این که یک شام یا سفر باشد، برگزار نمایند؛ اما برخی نیز به فکر برنامه هایی هیجان انگیزتر چون جشن های شلوغ و پر از میهمان می افتند. در در این صورت باید بساط میهمانی را مهیا ساخته و لیست میهمانان خود را تهیه کنید. این میهمانی نیز می تواند شکل سورپرایز به خود بگیرد. اما به یاد داشته باشید که همسر شما دوست ندارد وقتی خسته و پس از گذراندن یک روز کاری به منزل می آید و هیچ آمادگی ظاهری ندارد با جمعیت میهمانان در سالن منزل خود روبرو شود؛ بنابراین اگر قصد دارید که این جشن را به صورت سورپرایز تدارک ببینید، حتما طوری برنامه ریزی داشته باشید که همسرتان حتما آمادگی فیزیکی و روحی برای شرکت در آن را انجام داده باشد.

 

ترتیب دادن جشن برای تبریک عروسی


به علاوه برای برگزاری جشن تبریک سالگرد عروسی، باید به فکر شام، کیک سالگرد ازدواج و هدیه باشید.


نتیجه گیری

تبریک ازدواج به هر شکلی که صورت بگیرد، خاطره ای خوش و ماندگار برجای خواهد گذاشت و می تواند برای همیشه در آلبوم خاطرات زوج ها باقی بماند. توصیه می کنیم که هر سال نسبت به سال قبل تغییری در سبک برگزاری این شب خاص ایجاد کرده و غافلگیر کننده و متفاوت ظاهر شوید.