آرایش ولنتاین | ایده های مخصوص آرایش روز عشق

آرایش ولنتاین

  از آن جایی که ولنتاین، روز عشق است و همه چیز را در این روز هماهنگ با حال و هوای عاشقانه تدارک می بینیم، عجیب نیست که به دنبال آرایش ولنتاین نیز باشیم. آرایش ولنتاین با رنگ های خاصی همراه است و باید به شکلی فوق العاده جذاب و در عین حال دارای ملاحت باشد. در این سبک آرایش استفاده از رنگ قرمز برای رژ لب و یا سایه های صورتی و طوسی برای چشم ها، عالی خواهد بود.
  در ادامه به چندین نمونه مطرح و در سبک روز برای آرایش ولنتاین می پردازیم که هر یک می توانند در ترکیب با سلیقه آرایشی خود شما، الهام بخش باشند.

  آرایش ولنتاین

  اگر کمی خلاق باشید، می توانید برای هر روزی، یک آرایش جذاب و دیدنی طراحی کنید. آرایش ولنتاین هم می تواند حال و هوای خودش را داشته باشد. در کنار خرید هدیه تزیین کیک ولنتاین، از این ایده ها برای آرایش روز عشق استفاده کنید.

  آرایش چشم و لب صورتی و ارغوانی کدر

  این یکی از بهترین سبک های آرایش مخصوص ولنتاین است. برای سایه چشم و لب ها از یک رنگ صورتی هم تراز استفاده کرده و در ردیف دوم سایه چشمی خود، ارغوانی کدر و مات به کار برید. خط چشم با سطح پهنای متوسط کشیده و امتداد آن را کمی از گوشه چشم خود بیرون بیاورید. این آرایش با لباس های براق، پولک دوزی شده و در رنگ های مختلف عالی خواهد بود و زیبایی خاصی ایجاد می کند.

  آرایش ولنتاین

  آرایش ولنتاین آبی – نقره ای و قرمز

  این سبک آرایش با جذابیت خاصی همراه است و آرایشی عاشقانه و در عین حال شاد به چشم می آید. رنگ قرمز تند و براق برای لب ها انتخاب شده و سایه چشمی آبی نیز در ترکیب با خط چشم کوتاه، عالی به نظر می رسد. این سایه آبی نقره ای را در گوشه های چشم با سایه تیره دودی ترکیب کرده و به نوعی پخش کنید که خط و مرز مشخصی میان رنگ آبی و دودی دیده نشود. این آرایش ولنتاین، به همراه لباسی قرمز یا سیاه، بسیار جذاب خواهد بود و گزینه ای فوق العاده برای شب ولنتاینی عاشقانه به شمار می رود.

  آرایش ولنتاین صورتی و طلایی

  ترکیب رنگ های صورتی و طلایی برای آرایش ولنتاین، ایده ای عالی به شمار می رود. به ویژه این سبک آرایش برای افراد با رنگ پوست روشن و موهای بلوند عالی خواهد بود. برای پیاده سازی آن، از سایه براق بنفش و صورتی استفاده کرده و زیر پلک پایینی خود را نیز یک نوار سایه طلایی اکلیل دار و براق بکشید. رنگ رژ لب را نیز صورتی مات انتخاب نمایید. این سبک آرایش با ابرو و موهای روشن، بسیار زیبا به نظر می رسد و خوب است که از مژه مصنوعی نیز همراه با آن در آرایش چشم خود استفاده کنید.

  آرایش بنفش – نقره ای و صورتی کدر روشن

  رنگ سایه چشم بنفش تیره با ترکیب قهوه ای، بسیار جذاب است و خط چشم گوشه دار و کشیده به سمت بیرون را باید با آن همراه سازید. همچنین در خط زیر پلک خود از سایه نقره ای اکلیل دار و رنگ دودی استفاده کرده و تا گوشه داخلی بکشید. این سایه را به سمت گوشه داخلی چشم، نقره ای استفاده کرده و در بخش بیرونی نیز به رنگ دودی تیره استفاده نمایید. رژ لب مناسب این سبک آرایش را نیز به رنگ صورتی کدر بسیار روشن انتخاب کنید. لازم به توضیح است که رنگ پوست برنز برای این سبک آرایش بسیار عالی است و می توانید آن را با موهای سیاه ترکیب سازید. این سبک از آرایش برای شب ولنتاین و یا یک میهمانی شب، عالی است.

  آرایش ولنتاین قرمز و قهوه ای

  اگر به دنبال یک ترکیب جذاب، شیک و عالی برای آرایش مخصوص روز عشاق هستید، از ترکیب سایه های قهوه ای در طیف روشن تا متوسط استفاده کنید. این ترکیب رنگ می تواند با ابروی قهوه ای نیمه روشن، نیمه تیره، عالی باشد. در ترکیب با این سبک آرایش چشم، خط چشم پهن و کشیده استفاده کرده و مژه مصنوعی نیز به کار ببرید.

  رنگ رژ لب مناسب این مدل آرایش چشمی برای شب ولنتاین عالی است و می توان آن را با لباس هایی از جمله رنگ های قرمز، مشکی، سفید و غیره مورد استفاده قرار داد. به واقع پایه این رنگ بندی آرایش ویژه شب ولنتاین، سازگاری خوبی با رنگ های مختلف برای لباس دارد.

  آرایش ولنتاین

  آرایش ولنتاین مسی و قهوه ای

  برای آرایش ولنتاین مسی و قهوه ای، به سراغ سایه براق و اکلیلی مسی رفته و پلک های بالایی و پایینی را به طور کامل با این رنگ همراه سازید. این سبک از آرایش هیچ توناژی از رنگ قرمز نداشته و باید برای رژ لب و رژ گونه آن نیز از رنگی بسیار روشن و ملایم استفاده شود. همین طور لباس مناسب این سبک از آرایش باید رنگی خنثی چون سیاه یا سفید باشد.

  سخن پایانی

  شما چه مدل هایی از آرایش مناسب ولنتاین را طراحی کرده و در چه ترکیبی با لباس مخصوص ولنتاین به کار می گیرید؟ نظریات و ایده های خود را در بخش نظریات با سورپلاس و سایر خوانندگان آن در میان بگذارید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید