خانه  /  دسته بندی مقالات  /  جشن  /  راهنمای انتخاب تم تولد باب اسفنجی و نکاتی از آن که باید بدانید


راهنمای انتخاب تم تولد باب اسفنجی و نکاتی از آن که باید بدانید

راهنمای انتخاب تم تولد باب اسفنجی و نکاتی از آن که باید بدانید


آواتار

سمیرا
1 ماه پیشتم تولد باب اسفنجی برای برگزاری تولد دخترانه یا پسرانه کارایی داشته و رنگ آمیزی شاد آن در کنار بادکنک آرایی، کیک باب اسفنجی، لباس باب اسفنجی و غیره، بسیار دیدنی و هیجان انگیز خواهد بود.


اگر تا به حال یک بار هم جشن تولد برگزار کرده باشید، حتما لذت لحظه به لحظه چیدمان و تزئین فضا برای تبریک تولد و شادباش سالروز آن را چشیده اید. برنامه ریزی کردن برای برگزاری یک جشن تولد فوق العاده می تواند نشاط و شادمانی بی نظیری را در افراد ایجاد کند. حال اگر این جشن تولد را برای یک کودک ترتیب ببینید، لذت دوچندانی را تجربه خواهید کرد چرا که خواهی نخواهی، کودکان از فضای دلپذیر تولدهای رنگی بیشتر به وجد می آیند. برای برگزاری جشن تولد کودکان شما می توانید تم های جذاب و کارتونی مختلفی را انتخاب نمایید که پیشنخاد امروز ما به شما، تم تولد باب اسفنجی است. با ما در این مطلب همراه باشید تا با این تم تولد جذاب آشنا شوید.

تم تولد باب اسفنجی

باب اسفنجی یکی از جداب ترین شخصیت های کارتونی است که بسیاری از کودکان، چه دختر و چه پسر، مجذوب آن هستند. حال تصور کنید که شما از این شخصیت کارتونی استفاده کرده و تم تولد کودک خود را بر اساس باب اسفنجی بچینید؛ مطمئنا کودک شما در این جشن تولد بسیار شگفت زده خواهد شد. حال اگر تصمیم دارید این تم را اجرا کنید، بهتر است به این موارد در تم تولد باب اسفنجی توجه نمایید:

کیک تولد باب اسفنجی

یکی از مهم ترین مواردی که در اجرای تم تولد باب اسفنجی به آن نیاز دارید، کیک تولد با این شخصیت کارتونی است. کیک تولد باب اسفجی هنگامی که روی میز پذیرایی قرار گیرد، می تواند جلوه تولدی که برگزار می کنید را دوچندان کند و شوق و ذوق کودک شما را بیفزاید. این کیک هم به صورت خوابیده و هم به صورت ایستاده طراحی می شود و به شما پیشنهاد می کنیم این کیک را به هیچ عنوان از قلم نیندازید.

 

تم تولد باب اسفنجی

 

ریسه های تولد باب اسفنجی

برای تزئین اتاق و فضای تولد به موارد مختلفی احتیاج دارید که یکی از آن ها بدون تردید ریسه های تولد هستند. ریسه های تولد فضا را بسیار زیبا می کنند و به شما این امکان را می دهند تا هر نقطه و گوشه و کناری را تزئین نمایید. حال اگر می خواهید تم تولد باب اسفنجی را پیاده سازی کنید، به شما پیشنهاد می کنیم ریسه هایی را انتخاب کنید که طرحی از باب اسفنجی را داشته باشد. برخی از این ریسه ها چاپی هستند و برخی دیگر درست به شکل باب اسفنجی هستند؛ یعنی با آویختن آن ها گویا تعداد زیادی باب اسفنجی در کنار یکدیگر قطار شده اند. نقش ریسه ها را در تزئین فضا جدی بگیرید.


اگر به هر دلیلی موفق به پیدا کردن ریسه های تولد بابا اسفنجی نشدید، می توانید از ریسه های براق زرد رنگ استفاده کنید تا تم را رعایت کرده باشید. بدون تردید این رنگ ریسه به راحتی یافت می شود.

بادکنک های باب اسفنجی

بادکنک های باب اسفنجی از انتخاب های بسیار مهم در اجرای تم تولد با این شخصیت کارتونی است. نگران یافتن این بادکنک ها نباشید، شما می توانید به راحتی با یک جست و جوی ساده، بادکنک هایی با طرح بابا اسفنجی را بیابید. گزینه دیگری که پیش روی خود دارید، بادکنک های فویلی باب اسفنجی است که درست شکل باب اسفنجی هستند. به این صورت که گویا خود باب اسفنجی را به گوشه و کنار فضا آویخته اید.

 

تم تولد باب اسفنجی

 

استندهای باب اسفنجی

استندهای باب اسفنجی می توانند به زیبایی هرچه تمام تر، تم تولد این شخصیت کارتونی را اجرا کنید. این استندها در اندازه های مختلف و به خصوص اندازه بزرگ آن می تواند هیجان و شور و شعف موجود در فضا را بیشتر کند. شما می توانید این استندها را کنار میز پذیرایی قرار دهید و فضایی دلچسب ایجاد نمایید.

ظرف و لیوان باب اسفنجی

مورد دیگری که در رعایت تم تولد باب اسفنجی به آن نیاز دارید، ظرف و لیوان با طرح باب اسفنجی است. از آنجایی که قرار است از مهمانان حاضر در جمع پذیرایی کنید، بهتر است از ظرف و لیوان هایی استفاده کنید که روی آن ها طرح باب اسفنجی وجود دارد. در واقع با این کار شما در دستان همه یک باب اسفنجی مشاهده می کنید که در گوشه و کنار پراکنده شده اند و این یعنی تم شما به بهترین شکل ممکن در تولد اجرا می شود.

 

تم تولد باب اسفنجی

 

لباس با طرح باب اسفنجی

اگر می خواهید در اجرای تم تولد باب اسفنجی هیچ چیزی از قلم نیفتد، می توانید برای فرزند خود لباسی با طرح باب اسفنجی آماده کنید. به این منظور می توانید کمی خلاقیت به خرج داده و با چرخ خیاطی خود، لباسی زرد رنگ به شکل باب اسفنجی بدوزید. اگر این کار برای شما سخت است، می توانید از برچسب های لباس به این شکل استفاده کرده و روی یک لباس ساده، آن را بچسبانید یا بدوزید.

سخن پایانی

اگر کودک شما عاشق شخصیت های کارتونی مانند باب اسفنجی است، شما می توانید به راحتی با انتخاب این تم، یک تولد فوق العاده برای کودک خود برگزار کنید و شبی زیبا برای او بسازید.