با انواع مدل های حلقه ازدواج ست آشنا شوید

حلقه ازدواج ست

  برای آنکه پیوند میان دو انسان به صورت ازدواج انجام شود، ملزوماتی احتیاج است که یکی از آن ها، حلقه ازدواج است که البته پیش از آن حتما حلقه ای تحت عنوان حلقه نامزدی وجود دارد. حلقه ازدواج نشان و نمادی از تعهد است که پس از مراسم عقد، بر دستان عروس و داماد می نشیند. حلقه ازدواج به سبک ها و اشکال مختلفی طراحی و ساخته می شوند، اما برخی از عروس ها و دامادها دوست دارند تا حله ازدواج آن ها ست باشد. در این مطلب با ما همراه شوید تا با بهترین مدل های حلقه ازدواج ست آشنا شوید.

  مدل های حلقه ازدواج ست

  خرید حلقه ازدواج در هر فرهنگی مرسوم است؛ در واقع در سراسر جهان، به انگشت نشستن حلقه نشان از مزدوج بودن فرد دارد. از آنجایی که این حلقه شروع زندگی مشترک و فصل جدید زندگی هر کسی را نشان می دهد، لذا برای افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از افراد برای خرید حلقه ازدواج وسواس دارند و دوست دارند زیباترین حلقه را دست کنند. اما برخی دیگر حلقه ازدواج ست را ترجیح می دهند. از این رو ما قصد داریم در این مطلب بهترین مدل های حلقه ازدواج ست را به شما معرفی کنیم.

  مدل های حلقه ازدواج ست

  حلقه ازدواج ست ساده

  یکی از بهترین مدل های حلقه ازدواج ست، حلقه های ست ساده است. کسانی که سادگی حلقه ها را دوست دارند، بیشتر به خرید این نوع از حلقه ها تمایل دارند. معمولا این نوع از حلقه ها، به شکل رینگ های ساده ای هستند که روی آن ها هیچ طرح، نقش و نگار و البته نگینی دیده نمی شود. این رینگ های ساده طلایی و سفید رنگ هستند و برای زوج های ساده پسند گزینه های مناسبی محسوب می شوند.

  حلقه ازدواج ست تراشدار

  یکی دیگر از انواع حلقه ازدواج ست، حلقه ای است که به جای نگین، روی آن ها با دستگاه سی ان سی تراش هایی ایجاد شده است؛ به زبان ساده تر این نوع از حلقه های ست، طرح نگین نامیده می شوند. دستگاه های سی ان سی قادرند تا تراش های مختلفی را روی حلقه های ست ایجاد نمایند و مدل های متفاوتی از آن ها بسازند. کسانی که دوست ندارند حلقه آن ها نگین داشته باشد و از طرفی هم چندان ساده نباشد، می توانند این حلقه های ازدواج را انتخاب نمایند.

  حلقه ازدواج ست نگین دار

  از حلقه ازدواج ست نگین دار، نباید توقع حلقه های پر نگین داشته باشید. از آن جایی که این حلقه ها به صورت یکسان برای خانم و آقا ساخته می شود، لذا نمی توانید این دسته از حلقه ها را پر نگین بیابید. اما خوب است بدانید که انواع مختلفی از این حلقه ها ساخته می شوند که نگین دار هستند؛ برخی از آن ها تنها یک لایه نازک نگین دارند، برخی دیگر دو لایه و برخی دیگر حتی تا سه لایه نگین دارند. در بعضی از حلقه های نگین دار، نگین ها به صورت اریب روی حلقه کار می شود تا طرحی متفاوت از حلقه های ازدواج ست را در اختیار افراد قرار دهند.

  حلقه ازدواج ست دو رنگ

  نوعی دیگر از حلقه ازدواج ست وجود دارد که در دو رنگ طراحی و ساخته می شوند. این حلقه ها برای کسانی که هم حلقه های طلایی رنگ دوست دارند و هم سفید رنگ؛ مناسب است. ترکیب دو رنگ از طلای سفید و طلایی در کنار هم روی این حلقه ها می تواند فوق العاده باشد. همچنین لازم به ذکر است که این حلقه ها نیز به صورت نگین دار، طرح نگین و ساده نیز وجود دارند. این کاملا بستگی به سلیقه شخصی افراد دارد.

  حلقه ازدواج مکعبی شکل

  نوع دیگری از حلقه ازدواج ست وجود دارد که روی آن ها به شکل مکعبی طراحی شده است و اگر به عکس حلقه ازدواج مراجعه کنید، انواع مدل های آن را مشاهده خواهید کرد. این حلقه ها طرح ویژه ای دارند و برای خاص پسندان گزینه ای مناسب محسوب می شود.

  مدل های حلقه ازدواج ست

  حلقه ست ازدواج برای چه کسانی مناسب است؟

  این حلقه ها طراحی های گسترده ای دارند و حتما می توانند نظر زوج ها را به خود جلب کنند. خوب است بدانید که حلقه ازدواج ست نسبت به سایر حلقه های ازدواج سنگین و پرنگین قیمت مناسب تری دارند. یعنی شما می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب، حلقه های ازدواج زیبایی را خریداری کنید.

  از طرف دیگر باید بگوییم که این حلقه برای کسانی که دوست دارند همه چیز را با زوج خود ست خریداری کنند، مناسب است.
  از سویی این حلقه ها برای استفاده روزانه هیچگونه مزاحمتی ایجاد نمی کنند. به این معنا که شما دیگر نگران گیر کردن به لباس و یا گم شدن نگین های انگشتر خود نخواهید بود و می توانید به طور مداوم آن ها را به دست کنید.

  سخن پایانی

  همان طور که می دانید و با یک گشت ساده در بازار طلا فروشان درخواهید یافت که انواع و اقسام حلقه های ازدواج وجود دارند که شما می توانید انتخاب نمایید. اما اگر دوست دارید حلقه شما با همسرتان یکی باشد، حلقه ازدواج ست برای شما گزینه ای مناسب خواهد بود.

  همین طور بخوانید:
  خرید اینترنتی حلقه ازدواج | مزایا و معایب

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید