بهترین مدل های بستن روسری

مدل بستن روسری

  شاید سال ها پیش بستن روسری تنها به شکل گره زدن زیر چانه اتفاق می افتاد، اما چند سالی است که با به کار بستن بهترین مدل های بستن روسری، می توان تنوع قابل توجهی در این زمینه به وجود آورد و با به کار بردن مدل های مختلف و متنوع روسری بستن، بهترین نتیجه را در سبک و استایل به وجود آورد.

  در ادامه به معرفی بهترین مدل های بستن روسری می پردازیم که هر یک می توانند به نوعی جذاب باشند.

  مدل های بستن روسری

  همان طور که در ادامه مشاهده می کنید فرم های مختلفی برای بستن روسری وجود دارد که با در نظر گرفتن هر یک، می توانید به راحتی تیپ و استایلی عالی برای خود به وجود بیاورید.

  گره کناری

  در این مدل روسری باید یک دور، دور گردن پیچیده شده و به جای آن که محل گره مانند همیشه و در فرم معمولی زیر چانه قرار بگیرد، یک گره شل در کناره زده می شود. به علاوه در مدل های عادی روسری سر کردن، سه گوش انتهایی روسری، پشت قرار می گیرد، اما در این مدل انتظار داریم که سه گوش به جلو بدن فرد آورده شده و در سمت مقابل گره، قرار بگیرد.

  مدل بستن روسری

  گره پشت گردن

  در این مدل که فوق العاده زیبا نیز به نظر می رسد، به جای آن که هر نوع گره ای در بخش جلویی دیده شود، یک گره پیچیده شده در پشت گردن داریم و روسری به فرمی بسیار زیبا و خاص روی سر تاب داده می شود. پس از آن باید یکی از طرف ها، به سمت جلو آمده و می توان آن را رها کرده یا روی شانه دیگر انداخت.

  مدل بستن روسری

  گره دوبل روسری

  در این مدل یک گره دوبل برای روسری داریم و باید آن را از بهترین مدل بستن روسری بدانیم. برای ایجاد کردن این مدل، لازم است که به سراغ روسری های بزرگ بروید تا به خوبی بتوان هر دو گره را زده و همچنان حجم مناسبی از روسری باقی مانده باشد. بنابراین اگر به این مدل علاقه مند هستید، حتما روسری های بزرگ را انتخاب کنید.

  مدل بستن روسری

  سخن پایانی

  شما چه مدلی از بستن روسری را ترجیح می دهید و اگر قرار باشد برای شرکت در یک مجلس میهمانی حاضر شوید، مناسب ترین مدل را کدام می دانید؟

   

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید