هرآنچه که باید از برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان بدانید

برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان

  جشن گرفتن تولد یک نفر، اتفاق خاصیست که باید با عزیزانتان به اشتراک بذارید. بزرگسالان هم به اندازه کودکان از جشن لذت می برند. وقتی افراد شما را در تولدشان شریک می کنند، احساس بسیار خوبی به هر دو طرف دست می دهد. اگر افراد زیادی، مثلا سی، چهل، پنجاه یا حتی شصت نفر را برای جشن دعوت کردید، پس باید جشن پرهیاهو و تماشایی برگزار کنید. در جشن تولد معمولی برای بزرگسالان، از خانواده و دوستان دعوت شده و معمولا شامل شام، بازی، موزیک و دیگر چیزها می شود. در این مطلب برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان را با شما به اشتراک می گذاریم.

  برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان

  لیست کارهایی که میزبان برای برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان باید انجام دهد:

  برنامه ریزی: یک ماه قبل از مهمانی

  آماده شدن برای مهمانی و داشتن زمان کافی برای آن، بهترین راه برای تضمین داشتن مهمانی بدون دردسر است.

  – انتخاب تاریخ برای جشن: زمان ایده آل برای جشن، آخر هفته است زیرا مطمئن هستید مهمانانتان می توانند به جشن بیایند. می توانید آخر هفته قبل یا بعد روز تولد را انتخاب کنید.
  – انتخاب محل جشن: اگر مهمانی خودمانی با دوستان و خانواده می خواهید، پس مهمانی را در خانه تان برگزار کنید. اگر جشن کمی رسمی تر می خواهید، آن ها را به رستوران یا اتاق پذیرایی هتل بروید.
  – لیست مهمانانتان: فهرستی از مهمانانی که می خواهید دعوت کنید بنویسید تا کسی از قلم نیفتد.
  – کارت دعوت برای مهمانان بفرستید: هر وقت محل برگزاری و لیست مشخص شد، کارت های دعوت را بفرستید.
  – هزینه ها (بودجه): برای پرهیز از هزینه بیش از حد، قبل از برنامه ریزی جشن، بودجه تان را مشخص کنید.

  برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان

  برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان

  برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان ؛ سه هفته قبل از جشن:

  – غذا: بوفه (سلف سرویس) محبوبترین و راحت ترین روش برای سرو غذاست. خصوصا اگر جشن را در رستوران یا خانه مهمانی را برگزار می کنید. این روش نسبتا از جدا جدا سفارش دادن ارزان تر است. پیش از رسیدن غذا اسنک سرو کنید.
  – دکور: اگر تم داشته باشید، کار دکورچینب راحت تر است. تزئینات همخوانی بیشتری با تم ها خواهند داشت.
  – بازی و سرگرمی: برای مفرح کردن جشن، چند فعالیت و بازی آماده کنید تا مهمانان سرگرم باشند. بهتر است بازی ها با تمی که انتخاب کردید متناسب باشند. موسیقی مورد علاقشان را هم پخش کنید.
  – علاقه مندی: مهمانانتان از پذیرایی شما خرسند خواهند بود. یادتان باشد هدیه ای مناسب با تم تولد بهشان هدیه دهید. برای مثال، کارت و ورق بازی کردن برای تم کازینو بسیار مناسب است.

  سوالات متداول :

  برگزاری جشن تولد می تواند استرس زا باشد، در نتیجه اصلا از پرسیدن درباره آن خجالت نکشید. در اینجا چند ترفند برایتان آورده ایم:

  آیا درخواست کمک از مهمانان دعوتی کار درستی است؟

  قطعا. می توانید از دوستان نزدیک یا بستگان برای کمک در غذا، دکور، میز و صندلی کمک بخواهید. اگر کارها را تقسیم کنید، مهمانی ساده تر پیش می رود.

  چگونه میزبانی عالی داشته باشم؟

  به همه مهمان ها سر بزنید و خوش و بش کنید. آنها به مهمانی آمده اند تا لحظات خوبتان را به اشتراک بگذارید. پیش یک عده آنقدر زیاد نمانید که بقیه احساس بی توجهی کنند.

  چگونه می توانم خوش بگذرانم وقتی نگران ادامه کارها هستم؟

  تقسیم کارها در اینجا اهمیت دارد. این کار باعث رهایی شما از استرس می شود. درهرحال، این یک جشن است. با یک برنامه ریزی برای تولد بزرگسالان می توانید به خوبی از جشن لذت ببرید!

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید