چطور بهترین لباس شب را انتخاب کنیم؟

  اگر تصمیم به خرید و انتخاب بهترین مدل لباس شب متناسب با اندام و سلیقه و سبک خود دارید، احتمالا با خیل عظمیی از مدل ها و سبک های مختلف لباس مجلسی روبرو می شوید و این انتخاب برای شما به راستی گیج کننده خواهد بود. از این روی پیشنهاد می شود پیش از آن که برای انتخاب قطعی یکی از مدل هایی که به طور اتفاقی یا با گشتن چندین روز میان مزون های لباس مختلف، در لیست گزینه های خود آورده اید، ابتدا به این راهنما نگاهی انداخته، سپس برای اقدام قطعی و خرید، تصمیم بگیرید.

  راهنمای خرید بهترین لباس شب

  برای خرید بهترین لباس شب، به این نکات و اصول که از سوی حرفه ای های این حوزه یعنی مد و پوشاک توصیه شده است، دقت کنید. این موارد به شما کمک خواهند کرد تا انتخابی حرفه ای تر در این حوزه داشته باشید و در مجلس میهمانی که قصد حضور در آن را دارید، کاملا متمایز از دیگران بدرخشید.

  1. همیشه قرار نیست، بهترین لباس شب، به رنگ سیاه باشد

  البته این موضوع تا حدود زیادی به سلیقه شخصی شما نیز بستگی دارد. اما این سنت که همیشه بهترین لباس مجلسی را یک لباس یکدست سیاه می دانیم، درست نیست. اتفاقا انتخاب رنگ های شاد دیگر می تواند بسیار جسورانه باشد و به نظر می رسد وقت آن رسیده است که در انتخاب لباس شب خود، کمی جسورانه اقدام کنید. با انتخاب رنگ هایی چون رنگ سرخ، رنگ زرد، رنگ آبی یا سبز، می توانید در میهمانی که قصد حضور در آن را دارید، کاملا متفاوت به نظر برسید.

  2. از پوشیدن لباس های کوتاه پرهیز کنید

  اگر چه گفتیم که در خصوص رنگ کمی جسارت به خرج بدهید، اما این را بدانید که ذات یک لباس شب، باید بلند و حتی تا حدودی دنباله دار باشد. سنت شکنی در این خصوص و انتخاب لباس کوتاه به عنوان لباس شب، چندان جالب نخواهد شد و احتمالا شما از استایل کلی جمع بیرون خواهید زد که این به هیچ وجه جذاب نیست. به یاد داشته باشید که لباس های بلند دارای شیکی و استایل خاصی بوده و ابهت قابل توجهی به شما می بخشند. از این روی جایگاه خواهد داشت که حتما لباس خود را از میان لباس های بلند و حتی دنباله دار انتخاب کنید.

  لباس شب

  3. به اندام خود دقت جدی داشته باشید

  این که انتخاب لباس شب را بدون توجه به اندام خود پیش برده و تنها به سبک و سلیقه و چیزی که بر اندام مانکن می بینید، بسنده کنید؛ باعث خواهد شد تا در نهایت بارها دور از چیزی که به راستی می توانست زیبایی شما به همراه داشته باشد، به نظر برسید. از این روی پیش از آن که لباس مورد نظر خود را در یک گروه انتخاب کنید، لازم است که سبک اندام خود را به درستی سنجیده و لباس هایی در چنین گروه را انتخاب نمایید.

  4. به سراغ پارچه های گران قیمت بروید

  البته که همه ما می خواهیم در نهایت هزینه خرید یک لباس میهمانی کمتر و کمتر باشد و علاقه مند به پرداخت پول زیادی نیستیم؛ اما ضرورت دارد که لباس شب شما دارای پارچه درخوری بوده و هرگز نباید چنین لباسی را از میان پارچه های ارزان قیمت انتخاب کنید. در صورتی که لباس دارای پارچه ارزان قیمتی باشد، در نهایت جلوه و منظره جذابی نخواهد داشت و به یاد داشته باشید که این به چشم همه خواهد آمد.

  کلام آخر

  شما چه نکات و موارد دیگری را در این راهنما جای می دهید و در صورتی که بخواهید یک لباس مهمانی خریداری کنید، به چه مواردی بیشتر دقت می کنید؟ نظرات و ایده های خود را با ما و دیگر کاربران وب سایت سورپلاس در میان بگذارید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید