تم تولد میکی ماوس،مناسب برای دخترها و پسرها

تم تولد میکی ماوس

  هنگامی که صحبت از برگزاری تولد می شود، ایده های مختلفی در ذهن افراد شکل می گیرد. تبریک تولد را چگونه انجام دهند؟ اینکه فضا را چگونه تزئین کنند، چه بادکنک هایی خریداری کنند، کیک را به چه صورت سفارش دهند، هدیه چه بخرند، کدام مهمان ها را دعوت کنند، چگونه برنامه ریزی کنند و سوالات بسیاری دیگر که همه به ایده پردازی نیاز دارند. در ارتباط با زیباسازی فضا و تزئین اتاق، استفاده از تم های تولد بسیار کارآمد هستند؛ چرا که این تم ها به افراد کمک می کنند تا ذهنشان جهت بگیرد. یکی از این تم های فوق العاده که برای کودکان استفاده می شود، تم تولد میکی ماوس است. با ما در این مطلب همراه باشید تا با این تم بیشتر آشنا شوید.

  تم تولد میکی ماوس

  برای برگزاری تولد آن هم برای کودکان، دست شما بسیار باز است. به لطف وجود شخصیت های کارتونی مختلف و علاقه فراوانی که کودکان به این شخصیت های کارتونی دارند، شما می توانید تم های تولد مختلفی را اجرا کنید. در میان این‌تم های تولد کارتونی، تم تولد میکی ماوس یکی از جذاب ترین تم ها است که می توانید به کمک آن، فضایی بسیار زیبا و جذاب ایجاد نمایید. اما برای اجرای این تم‌به چه مواردی باید توجه کنید؟ در ادامه با تمام‌ نکات مهم اجرای این تم آشنا خواهید شد.

  ریسه های تم تولد میکی ماوس

  همان طور که در مطالب پیشین هم اشاره کردیم، برای تزئین فضا برای تولد، ریسه ها نقش بسیار مهمی را بازی می کنند. این رشته های باریک و بعضا مدل دار، به شما کمک می کنند تا هر نقطه ای از اتاق را که دوست دارید، تزئین نمایید. ریسه ها می توانند براق، مات، کاغذی و … باشند. اما برای اجرای تم تولد میکی ماوس، باید به سراغ ریسه هایی بروید که طرحی چاپی از این شخصیت کارتونی دارند. بی تردید می توانید این ریسه ها را بیابید. پس اگر قصد اجرای این تم را دارید، برای یافتن ریسه های میکی ماوس نگرانی نداشته باشید.

  تم تولد میکی ماوس

  بادکنک های میکی ماوس

  و اما مورد بعدی در اجرای تم تولد میکی ماوس، بادکنک هایی است که باید با این تم همخوانی داشته باشد. به این منظور شما می بایست بادکنک هایی انتخاب کنید که طرحی چاپی از این شخصیت کارتونی داشته باشند. حتی استفاده از تعدادی از بادکنک های فویلی که به شکل میکی ماوس های بزرگ هستند نیز می تواند ایده ای جذاب باشد. اگر نتوانستید بادکنک هایی با این طرح بیابید، می توانید رنگ بادکنک ها را با رنگ های موجود در لباس این شخصیت ست کنید تا بتوانید تم را رعایت نمایید.

   

  کیک تولد میکی ماوس

  همان طور که می دانید، کیک یکی از مهم ترین خوراکی هایی است که به کمک آن از مهمانان خود پذیرایی می کنید. علاوه بر طعم و اندازه کیک، شما برای اجرای تم تولد میکی ماوس، حتما باید به طراحی کیکی که قرار است روی میز پذیرایی قرار گیرد نیز توجه نمایید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به یک شیرینی فروشی معتبر، کیکی با طرح و یا شکل میکی ماوس سفارش دهید. کیک می تواند ایستاده و فوندانتی و کاملا به شکل میکی ماوس باشد و یا اینکه طرحی از این شخصیت روی کیک چاپ شود. در هر صورت برای رعایت این تم باید کیک را به شکل این شخصیت کارتونی انتخاب نمایید.

  ظروف پذیرایی میکی ماوس

  هنگامی که صحبت از پذیرایی از مهمانان می شود، نقش ظروف پذیرایی و لیوان ها بسیار پر رنگ می شود. از آن جایی که شما خواهان اجرای تم تولد میکی ماوس هستید، لذا باید در خرید هر چیزی به این‌تم توجه کنید. برای آنکه تم تولد میکی ماوس به خوبی رعایت شود، با کمی جست و جو، ظروف پذیرایی به همراه لیوان هایی خریداری کنید که طرحی از میکی ماوس داشته باشند. هیچ نگران نباشید چرا که این ظروف به راحتی یافت می شوند. از سوی دیگر شما می توانید با چیدمان آن ها روی میز، زیبایی و جذابیت میز پذیرایی را نیز بیشتر کنید.

  تم تولد میکی ماوس

  بنرها و استندهای میکی ماوس

  امروز استفاده و نصب بنرها تبدیل به ترندی در مراسم‌تولد شده اند. حال که صحبت از اجرای تمی با شخصیت میکی ماوس است، شما می توانید بنرهایی را سفارش دهید که طرحی چاپی از این شخصیت کارتونی دارد. این بنر روی دیوار میز پذیرایی و جایی که عکس های تولد گرفته می شود، نصب خواهد شد.
  از سوی دیگر، اجاره و یا سفارش استندهای میکی ماوس هم می تواند بسیار جذاب باشد. این استندها بزرگ هستند و در گوشه های اتاق و یا نزدیک به میز پذیرایی قرار می گیرند و می توانند اجرای تم را به زیباترین شکل خود برسانند.

   

  شمع میکی ماوس

  اگر نمی خواهید هیچ‌چیز را از قلم بیندازید، شمع هایی که قرار است روی کیک قرار گیرند را نیز به شکل میکی ماوس انتخاب کنید و یا دست کم طیف رنگی آن را حفظ نمایید تا به بهترین شکل با تم تولد میکی ماوس همخوانی داشته باشند.

  سخن پایانی

  همان طور که می دانید، تم های تولد متنوع و مختلف هستند و انتخاب آن ها کاملا منوط به سلیقه و نظر شما و صاحب تولد خواهد بود. اگر کودک شما به شخصیت میکی ماوس علاقه دارد، شما می توانید با انتخاب این تم در روز تولد کودکتان او را حسابی خوشحال کنید. به علاوه در یاد داشته باشید که حتما از پیام تولدت مبارک پسرم نیز استفاده نمایید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید