پیشنهاد ازدواج , چطور به بهترین شکل خواستگاری کنیم؟

بهترین پیشنهاد ازدواج

  شاید سال ها پیش ارائه پیشنهاد ازدواج و خواستگاری کردن به شکلی کاملا متفاوت پیش می رفت و مراسم پس از آن در خرید جهیزیه عروس، تعیین آن چیزهایی که باید در شمار حهیزیه داماد قرار می گرفت و …، سبک و سیاق خاص خود را داشت. اما امروز بخشی از این مراسم شکل و شمایل دیگری به خود گرفته است و کمتر شاهد پایبندی کامل به سنت های قبلی هستیم. خواستگاری و پیشنهاد ازدواج در این روزها با سورپرایز کردن های بزرگ، قرارهای عاشقانه و حتی به شکل آنلاین همراه شده است و انتظارات نیز به همین میزان تغییراتی دارد.

  در ادامه به تعدادی از جذاب ترین و جدیدترین الگوهای پیشنهاد ازدواج می پردازیم. از شما نیز دعوت می کنیم تا تجربیات و حتی خیال بافی های خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

  بهترین پیشنهاد ازدواج

  بهترین پیشنهاد ازدواج قطعا آن پیشنهادی است که برای هر فردی از سمت طرف مقابل، جذاب بوده و شاید نتوان یک سلیقه کلی برای آن بیان کرد، اما بسیاری اوقات سورپرایز بودن این پیشنهاد، هیجان و جذابیت بیشتری در خود نهفته دارد.

  • پیشنهاد ازدواج در یک شام دو نفره: پیشنهاد ازدواج در یک رستوران و در حالی که در حال میل کردن یک شام دو نفره و البته عاشقانه هستید، با بیرون آوردن جعبه حلقه نامزدی، فوق العاده خواهد بود و اگر طرف مقابل شما انتظار آن را در آن لحظه نداشته باشد، به مراتب جذاب تر نیز خواهد بود.
  • پیشنهاد ازدواج در سفر: اگر شرایط سفر دارید، مطرح کردن موضوع خواستگاری در سفر و یا در یک گردش دوستانه نیز عالی به نظر می رسد. سفر و حال و هوای تفریحات می تواند زمانی عالی برای خواستگاری کردن بوده و به احتمال زیاد در این حالت جواب مثبت را از شخص مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد.

  بهترین پیشنهاد ازدواج

  • خواستگاری کردن در میان دوستان: خواستگاری کردن در میان جمع دوستان نیز حال و هوای خود را دارد، به ویژه اگر از قبل هماهنگی های لازم را با این عده از دوستان خود جهت همراهی کردن با موضوع انجام داده باشید. به این شکل می توانید بهترین خواستگاری را رقم زده و از آن یک شب یا روز رویایی و فراموش نشدنی بسازید.
  • خواستگاری کردن در محل کار: خواستگاری کردن در محل کار تا حدودی با ریسک همراه خواهد بود و شاید موقعیت شعلی و جایگاه طرف مقابل شما به شکلی نباشد که پذیرای چنین چیزی بوده و بدتر از دست شما عصبانی شود. از این روی پیش از اقدام به چنین کاری، حتما جوانب آن را به خوبی سنجیده و سپس دست به کار شوید.

  کلام آخر

  شما اگر بخواهید از شخص مورد علاقه خود خواستگاری کنید، کدام یک از این الگوها را ترجیح می دهید؟ نظرات و البته تجربیات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.

   

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید