متن تولد عاشقانه جدید + شعر تولد

  در صورتی که قصد دارید با ارسال پیام تبریک تولد، روز تولد عشق و عزیزترین شخص زندگی خود را شادباش بگویید، توصیه و پیشنهاد می کنیم که از یک متن تولد عاشقانه جدید استفاده کرده و این روز را توأم با ابراز محبت خویش، به وی تبریک بگویید.

  متن تولد عاشقانه جدید

  1. عزیزم روز تولدت، روز شکفتن زیباترین غنچه های سرخ جهان است و من در این روز در عطر تمام این غنچه ها غرق می شوم. تولدت مبارک و عمرت طولانی باد!
  2. لبخند بزن تا تمام جهانم پر از شمع های همیشه فروزان گردد. تولدت مبارک عزیزترینم.
  3. از پروردگار به خاطر بخشیدن تو به زندگی ام سپاسگزارم و از بودن در کنار تو در روز میلادت غرق در شادی ام، عشق من!
  4. امروز تو عزیزترین من به این جهان پا گذاشته ای و به سان هدیه ای از جانب خداوند بر زندگی ساکت من، شور و شوق حیات بخشیده ای. تولدت مبارک.

  5. همسر عزیزتر از جانم، تو ملکه ی قلب من هستی و در این زادروز میلادت، بهترین ها را برای تو آرزومندم.
  6. هر آن قدر که عدد سن تو بالاتر می رود، عشق من نیز همراه با آن به تو افزایش پیدا کرده و بزرگتر می شود. امیدوارم کنار هم در روزهای پیری سالروز تولدت را با بزرگترین عشق جهان، جشن بگیریم.
  7.  هیچ کلامی قادر به ابراز و توصیف میزان عشق من به تو نیست. این عشق از اقیانوس ها عبور کرده و هفت آسمان را پشت سر گذاشته است. تولدت مبارک عزیزم!
  8.  تو برای مردم جهان تنها یک نفر هستی، اما برای من تمام جهانی. تمام جهان من تولدت مبارک
  9.  زندگی و عشق من، هستی و نهایت من؛ تولدت مبارک!
  10. پیشاپیش تولدت مبارک عشقم من!

  متن تولد عاشقانه جدید

  11. هر روزی که با تو هستم، جشنی عالی و بی نظیر است که تنها با لحظات زیبا پر شده است… دوستت دارم نازنینم، تولدت مبارک.
  12.  تو آرزویی هستی که در دل من برآورده شده است. در این روز تولدت، آرزو می کنم نازنین که تمام آرزوهای زیبایت به ثمر نشسته و برآورده شوند.
  13.  امشب دامن پاک تو پر از هدیه های کوچک و بزرگ و پرزرق و برق می شود؛ اما من هیچ ندارم که سزاوار تو باشد؛ جز قلبی که با تمام وجود به تو می بخشم. تولدت مبارک
  14. امروز یک انسان فوق العاده خاص متولد شده و زمینی گشته است و آن یک نفر چه کسی می تواند جز تو باشد؟ تولدت مبارک نازنین مهربانم
  15. زیباترین گل های جهان را برای زیبایی زندگی ات و کوتاهی عمر آن ها را برای کوتاهی عمر غم هایت آرزو می کنم. تولدت مبارک و روزگارت همیشه پرستاره باد.
  16. به خاطر همه لحظات خوبی که برای زندگی ام به ارمغان آوردی ازت ممونم، تولدت مبارک شوهر عزیزم… برات آرزوی بهترین ها را دارم… دوستت دارم.

  متن تولد عاشقانه جدید

  17. چه خوش صید دلم کردی، بنازم چشم مستت را… که کس مرغان وحشی را ازین خوشتر نمی گیرد… تولدت مبارک عشق من
  18. فرشته من، این زندگی با وجود تو رونق گرفته و هر سال در روز تولدت، یمن وجودت را شکر می گویم. تولدت مبارک و صد سال زنده باشی.
  19. شیرین ترین کیک های تولد هم به شیرینی و حلاوت تو نیستند. تولدت مبارک همسرم، دوستم، عشقم و همه معنای زندگی من…
  20. در حالی که برگ دیگری از فصل زندگی ات را ورق می زنی، فراموش نکن که من به خاطر داشتن تو بسیار خوشبختم شوهر عزیزم، تولدت مبارک!
  21.  در لبخند شیرین تو، چیزی زیباتر از ستارگان آسمان ها می بینم… تولدت مبارک اعجاز زمینی من.

  نتیجه گیری

  از آن جایی که پیام تبریک تولد عاشقانه در یک یا دو جمله خلاصه می شود، لازم است که در انتخاب تک تک واژگان آن دقت داشته و این پیام را به شکلی موثر و به یاد ماندنی بنویسید تا برای همیشه در ذهن و قلب طرف مقابل جای بگیرد. شما چطور یک متن تبریک تولد رسمی، شعر تبریک تولد، دوستانه یا عاشقانه را می نویسید؟ نمونه های مورد علاقه خود را در بخش نظریات با ما و سایر کاربران سورپلاس در میان بگذارید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید