نکات مهم چیدمان میز قهوه برای مهمانی

تزئین میز قهوه

  “میز قهوه” همیشه مرکز توجهات در اتاق نشیمن است به خصوص اگر مهمانی در پیش داشته باشید و بخواهید یک میز فوق العاده بچینید. این میز می تواند تزئینی باشد و چیزهای کوچک مثل شمع و تزئینات کوچک روی آن قرار گیرد، و یا لوازم بزرگتری مثل گلدان، سینی یا کتاب روی آن بگذارید. در این مطلب ما چند نکته مهم برای چیدمان میز قهوه برای مهمانی را در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

  چیدمان میز قهوه برای مهمانی

  تزئین میز قهوه به محیط اطرافتان بستگی دارد. مثلا اگر اتاق نشیمن شما رنگ طبیعی دارد، می توانید از گل یا کاکتوس برای تزیین میز قهوه برای مهمانی استفاده کنید. اگر رنگ روشن یا بولد است، می توانید از ترکیبات متالیک استفاده نمایید. همچنین باید به فضا دقت کنید. اگر اتاق نشیمنتان کوچک است، می بایست از وسایل کمتری استفاده کنید؛ به خصوص که به وقت مهمانی اطراف شلوغ تر هم نمایان می شود
  هرچند که روش تعیین شده ای برای چیدمان میز قهوه برای مهمانی وجود ندارد، اما ما چند روش جالب برای تزئین میز قهوه را در اختیارتان قرار می دهیم:

  1-از رنگ های سیر نترسید:

  ایجاد تناژ رنگی برای میز قهوه تان ساده تر از آن است که فکر می کنید. اگر دکورخانه شما رنگ خنثی یا طبیعی دارد، تنوع جدیدی به آن بدهید. طیف رنگ آبی و رنگ های درخشان فضای گیرا و روح انگیزی ایجاد می کند.

  تزئین میز قهوه

  تزئین میز قهوه

  2- سینی خلاقانه داشته باشید:

  سینی (ظرف های پهن) برای یکجا نگه داری وسایل مناسب اند. اما این به معنای آن نیست که فقط باید حالت خاصی را اعمال کنید. می توانید روی آن عکس پرینت کنید.

  3- چیزهای بامزه اضافه کنید:

  با اضافه کردن سنگ های تزئینی یا کریستال، چیدمان میز قهوه برای مهمانی را جالب کنید. علاوه بر اینکه فضای مثبتی ایجاد می کنند، بلکه رنگ های پویای آن ها درخشش جذابی در نور خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب تم تولد و تاثیرگذاری آن در جشن های ما

  4- برای چیدمان میز قهوه برای مهمانی ، گل اضافه کنید:

  گل ها همیشه برای ایجاد طراوت در فضا مناسب اند. می توانید کمی گل اطراف یا مرکز میز بچینید. پیشنهاد می کنیم از گلدان ها در اندازه های مختلف استفاده کنید تا فضای جالبی ایجاد شود.

  5-چیزهای غیرمنتظره دستی بذارید:

  کتاب همیشه وسیله عالی برای اضافه کردن به میز است. ولی اگر می خواهید دکورتان حالت دیگری داشته باشد، چیزهای دیگری برای اضافه کردن به آن درنظر بگیرید.

  6-وسایل دکوراتیو سبز را روی میز بگنجانید:

  اگر می خواهید فضا طبیعی تر باشد، از گیاهان کوچک استفاده کنید. می توانید آن ها را در ظرف شیشه ای کوچک یا جاشمعی قرار دهید.

  7-برای چیدمان میز قهوه برای مهمانی از وسایل فلزی(متالیک) استفاده نمایید:

  جا شمعی، گلدان کوچک، تزئینی یا ظرف پهن متالیک وسایل خوبی هستند. پیشنهاد می کنیم از رنگ سرخ، طلایی و نقره ای برای نمای زیبا استفاده کنید.

  8-نقل قول:

  از جملات کوتاه و جذابی که دوست دارید در چیدمان میز قهوه برای مهمانی استفاده کنید. آن ها را روی کاغذ نگه دارها بگذارید؛ نه آنقدر سبک که بیافتند، نه آنقدر سنگین که در تحمل میز نباشد.

  9-اسامی اعضای خانواده:

  اسامی اعضای خانواده تاثیر ویژه ای در دکور دارد. لوح میزی، چوب یا پلاکی کوچک؛ روی این ها بنویسید.

  10-بازی جالب:

  نشیمن، محلی برای تفریح خانواده و مهمان هاست. استفاده از جعبه های بازی کوچک در دکور خلاقانه است و می تواند ترکیبی از تم کلی باشد. قایق شنی کوچک عنصر جالبیست. همچنین می توانید از بازی های کارتی هم استفاده کنید.

  تزئین میز قهوه

  تزئین میز قهوه

  11-برای چیدمان میز قهوه برای مهمانی اجازه دهید طبیعت الهام بخشتان باشد:

  می توانید از شگفتی های بیرون الهام بگیرید. وقتی برای قدم زدن به ساحل می روید، صدف های مختلف جمع کنید؛ سنگ ها و کریستال های مختلف در دکور استفاده نمایید و دکوری طبیعی بسازید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید