رایحه ها و عطرهای مناسب فصل گرما را بشناسیم

عطرهای مناسب فصل گرما

  همه افراد دوست دارند بدن آن ها بوی خوشی دهد و همان طور که برای خرید مانتو مجلسی یا لباس های شیک در این دوران تکاپو دارند، داشتن یک عطر خوشبوی بهاری را نیز ضروری می دانند. به همین دلیل علاوه بر رعایت بهداشت، از عطرها و ادکلن های خوشبو استفاده می کنند. اما برای آن که این رایحه ها به خوبی روی بدن بنشینند و در فضا پخش شوند، بهتر است عطرهایی متناسب با هر فصل را خریداری کنید. در اینجا قصد داریم با عطرهای مناسب فصل گرما آشنا شویم. با ما همراه باشید.

  عطرهای مناسب فصل گرما

  امروزه عطرها و دئودورانت ها محبوبیت زیادی دارند زیرا نه تنها به شما در مبارزه با بوی بدن کمک می کنند بلکه روحیه شما را تقویت می نمایند. اما آیا می دانید عطر مزایای دیگری نیز دارد؟ عطرها می توانند استرس را کم کرده و یا در درمان بی خوابی نیز موثر عمل کنند. عطرها در اولین مرحله به افراد کمک می کنند تا بوی بدن آن ها مطبوع و خوش شود و از بد بو شدن آن ها جلوگیری می کند.
  از سوی دیگر عطرها می توانند در تقویت روحیه و خلق و خو تاثیر فوق العاده ای داشته باشند. عطرها منعکس کننده روحیه افراد است و می تواند اخلاق افراد را در لحظه نشان دهد. به عنوان مثال فردی که استرس دارد یک نوع و رایحه عطر را انتخاب می کند و فردی که از خوشحالی سرشار است، عطری دیگر را می پسندد.

  عطرهای مناسب فصل گرما

  با تمام این اوصاف می توانیم دریابیم که عطرها با تغییر فصل نیز تغییر می کنند و بهتر است متناسب با آن فصل انتخاب شوند. از آن جایی که چیزی به فرارسیدن فصل بهار نمانده، خوب است با بهترین عطرهای مناسب فصل گرما آشنا شوید:

  بهترین عطرهای مناسب فصل گرما

  همان طور که می دانید، رایحه های مختلفی توسط کمپانی های عطرسازی درست می شود که هر یک از آن ها می تواند برای هر سلیقه ای راضی کننده باشد. اما برای آنکه بتوانید به بهترین شکل ممکن شاهد پخش شدن رایحه عطر خوشتان باشید، می بایست عطری متناسب با فصل خریداری کنید، چرا که هر عطری با هر فصلی تناسب ندارد و نمی تواند پخش بوی خوبی را برای شما به همراه داشته باشد:

  فصل بهار با شادی و طراوت همراه است، درست به همین دلیل باید به سراغ عطرهایی بروید که به طور کامل با این فصل همخوانی دارد. یک عطر زمستانی سنگین و گرم، نمی تواند گزینه ای مناسب برای فصل بهار باشد. به همین دلیل بهتر است این رایحه ها را برای فصل گرما انتخاب کنید:

  رایحه های گل های بهاری از بهترین عطرهای مناسب فصل گرما

  از آن جایی که بهار با رویش گل ها و سبزی ها همراه است، به همین دلیل انتخاب مناسب عطر برای فصل های گرم، عطری با رایحه گل های بهاری است. عطرهایی با بوی نارنج، بوی خوش گل، دریا و سبزی می توانند انتخاب هایی بسیار مناسب برای بهار باشند.

  رایحه های خنک و تازه

  از آن جایی که در فصل بهار، هوا کم کم رو به گرما می رود، لذا خوب است تا عطرهایی را انتخاب کنید که رایحه خنک و تازه داشته باشند تا با اسپری آن ها روی تن خود، احساس شادابی به شما دست دهد. به طور اکید به شما پیشنهاد می کنیم هرگز در فصل گرما به سراغ عطرهای گرم و سنگین نروید، چرا که نه تنها بوی خوشی از بدن شما ساطع نمی کنند، بلکه سنگینی و گرمای آن ها، در فصل بهار و به خصوص تابستان، برایتان آزاردهنده خواهد بود.

  عطرهای مناسب فصل گرما

  عطرهایی با رایحه میوه

  یکی دیگر از بهترین رایحه ها و عطرهای مناسب بهار، عطرهایی با رایحه میوه است. برای آنکه شادابی و سرزندگی بهاری را با پاشش و اسپری کردن عطر روی بدن خود احساس کنید، بهتر است به سراغ عطرهایی بروید که بوی خوش میوه های بهار می دهند. البته بهتر است عطرهایی را انتخاب کنید که غلظت زیادی در این بوها ندارند.

  لطیف و ملایم

  هنگام خرید عطرهای مناسب فصل گرما، به سراغ رایحه های ملایم لطیف برید. عطرهای بهاری می بایست همانند این فصل بوهای لطیف دهند؛ درست برخلاف بوهای تند و سنگین عطرهای زمستانی.

  عطرهای مناسب فصل گرما

  سخن پایانی

  آنچه که در خرید عطرهای مناسب فصل گرما باید مد نظر قرار دهید این است که نباید عطرهای تک رایحه ای را انتخاب کنید. اگر به سراغ رایحه های گل های بهاری می روید، از خرید عطری با بوی تنها یک گل اجتناب کنید و عطری را انتخاب کنید که چند رایحه ترکیب شده دارد. این عطرها ضمن ماندگاری و پخش بوی بهتر، رایحه ای دلنشین تر دارند.
  در نهایت باید مجدد متذکر شویم که در فصل بهار، از انتخاب عطرهای سنگین و با بوی تند اجتناب کنید تا هم خود حس خوشایندی داشته باشید و هم اطرافیانتان.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید