تم تولد هلو کیتی و دکوراسیون تولد

تم تولد هلو کیتی

  روز تولد هر فردی، یکی از بزرگترین و مهم ترین روزهای زندگی وی تلقی می شود. البته نه تنها او، بلکه اطرافیان وی نیز دوست دارند تا این روز بخصوص را جشن بگیرند و ورود او به این دنیا را پاس بدارند. امروز تولد گرفتن سن و سال نمیشناسد و همه افراد در تمامی سنین این روز را جشن می گیرند، اما به جرات می توانیم بگوییم که گرفتن تولد برای کودکان حال و هوای زیباتری دارد، چرا که دنیای کودکانه آنها، بسیار رنگی تر و زیباتر از دنیای پرهیاهوی بزرگ ترها است. به عنوان مثال انتخاب یک تم تولد زیبا می تواند شکوه این جشن را دوچندان کند. اگر شما دختر بچه ای دارید و دوست دارید برای او جشنی زیبا برگزار کنید، با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم ایده هایی جذاب برای برگزاری جشن با تم تولد هلو کیتی از تم های تولد دخترانه را ارائه دهیم.

  تم تولد هلو کیتی

  دنیای دختر بچه ها دنیایی بسیار زیبا و رنگی است، آن ها علاقه عجیبی به رنگ صورتی دارند و هرچه که در آن رنگ صورتی باشد را به شدت می پسندند. حال  تصور کنید جشنی را برای آن ها برگزار می کنید که پر است از بادکنک ها و ریسه های صورتی رنگ که البته با تم تولد هلو کیتی ترکیب شده اند؛ بی تردید می توانید با این کار زیباترین جشن تولد را برای آن ها برپا نمایید. اما آیا می دانید چگونه می توانید تم تولد هلو کیتی را در جشن پیاده سازی کنید؟ با ما همراه باشید تا با یکدیگر قدم به قدم جشن تولد با این تم تولد را بپیماییم:

  ریسه های تم تولد هلو کیتی

  شاید اگر به چند سال عقب برگردیم، خاطرمان آید که برای پیدا کردن ریسه های دلخواهمان، می بایست کل شهر را جست و جو می کردیم. اما خوشبختانه امروز به لطف متنوع شدن سلقیه مشتریان، طراحان و تولیدکنندگان نیز دست به کار شده و ریسه های مختلفی را تولید می کنند که یکی از آن ها ریسه های تم تولد هلو کیتی است. برای برگزاری جشن تولد با این تم، می توانید به بازار ریسه های تولد بروید و به راحتی ریسه هایی که با طرح هلو کیتی هستند را خریداری نمایید و فضا و اتاق را با آن تزئین نمایید.

  بشقاب و لیوان های هلو کیتی

  برای آنکه تم تولد هلو کیتی در جشن به خوبی رعایت شود، به شما پیشنهاد می کنیم حتما بشقاب ها و لیوان های کاغذی هلو کیتی که مخصوص تولد هستند را خریداری کنید. چیدمان آن ها روی میز پذیرایی می تواند تولدی بسیار جذاب را برای شما ترتیب ببیند. پس به شما پیشنهاد می کنیم حتما این وسایل را خریداری نمایید.

  بادکنک های هلو کیتی

  برای پیدا کردن بادکنک های هلو کیتی، کمی باید بیشتر جست و جو کنید که البته می توانید در بازار بادکنک ها، بادکنک هایی با طرح هلو کیتی بیابید. اما اگر از جست و جو نا امید شدید، می توانید بادکنک هایی به رنگ سفید و صورتی خریداری نمایید تا با تم تولد هلو کیتی همخوانی داشته باشد. البته شما می توانید بادکنک های فویلی هلو کیتی را به راحتی بیابید. اما اگر هزینه خرید این بادکنک ها برای بودجه شما زیاد است، می توانید تعدادی کمی از این بادکنک های فویلی را خریداری نمایید.

  لباس هلو کیتی

  به نظر می رسد انتخاب لباس هلو کیتی برای تکمیل کردن تم تولد هلو کیتی انتخاب جذابی باشد. شما می توانید کمی از خلاقیت خود استفاده کنید و لباسی را برای دختر دلبند خود انتخاب نمایید که طراحی آن به شکل هلو کیتی باشد. اگر این کار برای شما سخت و دشوار است، یک لباس صورتی و سفید و یا یک تل و گل گل هلو کیتی هم می تواند برای همراهی با تم زیبای تولد، کافی باشد.

  چند نکته برای برگزاری جشن با تم تولد هلو کیتی

  از آن جایی که این شخصیت کارتونی جذاب، رنگ صورتی و سفید دارد، بهتر است هر چیدمانی را که انجام می دهید، با این دو رنگ باشد.

  از استفاده از رنگ های تند دیگر مانند سبز، زرد، آبی و … به شدت پرهیز نمایید تا بتوانید تولد را به بهترین و زیباترین شکل ممکن برگزار کنید و همسو با تم باشید.

  نکته دیگر این است که شما می توانید به جای خریدهای جداگانه، تمامی پک تم تولد هلو کیتی را یکجا خریداری نمایید. به این صورت می توانید کار خود را آسوده نمایید.

  سخن پایانی

  جشن تولد را دست کم نگیرید، این جشن برای تمامی افراد مهم است چرا که با این کار به آن ها نشان می دهید که وجود آن ها در زندگی شما بسیار خوشحال کننده و جذاب است. اگر قصد برگزاری تولد برای دختر بچه خود دارید، انتخاب تم تولد هلو کیتی می تواند بهترین انتخاب باشد، چرا که اغلب دخترها این شخصیت را دوست دارند و از چیدمانی با این سبک لذت خواهند برد. البته پیشنهاد می کنیم نظر او را در این زمینه حتما جویا شوید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید