نکات مهم انتخاب کت و شلوار داماد

انتخاب کت و شلوار داماد

  مراسم عروسی هم انتخاب کت و شلوار دامادبرای عروس خانم ها و هم برای دامادها هیجان بسیار دارد. اما اغلب بیشتر افراد به لباس و آرایش عروس توجه بیشتری می کنند. اما حقیقت این است که انتخاب کت و شلوار داماد به اندازه انتخاب لباس عروس و سایر لباس های مجلسی مهم است. با ما در این مطلب همراه باشید تا با نکات مهم انتخاب کت و شلوار داماد آشنا شوید.

  انتخاب کت و شلوار داماد

  دامادها همانند عروس خانم ها دوست دارند در مراسم عروسی خود به بهترین شکل ممکن جلوه کنند. لذا این افراد برای انتخاب کت و شلوار داماد و همچنین انتخاب مدل مو، بررسی های مختلفی را صورت می دهند. در این میان لازم است تا با به خاطر داشتن نکاتی، این روند را بهبود بخشند. نکاتی که در ادامه برای انتخاب کت و شلوار داماد یادآور می شویم، به شما کمک می کند تا بتوانید کت و شلوار دامادی خود را بهتر و راحت تر انتخاب کنید:

  فرم اندامتان را در نظر بگیرید

  یکی از مهم ترین مواردی که حین انتخاب کت و شلوار داماد باید بدان توجه کنید، فرم اندامتان است. یعنی شما باید به سراغ کت و شلواری بروید که درست متناسب با اندام شما باشد. بهترین کت و شلوار، کت و شلواری است که نه برایتان تنگ باشد و نه گشاد. این مدل از کت و شلوار است که سبب آراسته تر نشان دادن شما خواهد شد.

  کت و شلوار داماد

  رنگ کت و شلوار داماد

  رنگ یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب کت و شلوار داماد باید به آن توجه کنید. بسیاری از دامادها کت و شلوار مشکی با پیراهن سفید را انتخاب می کنند. اما حقیقت این است که انتخاب های مختلفی برای رنگ کت و شلوار داماد وجود دارد. مثلا شما می توانید کت و شلوار دامادی خود را به رنگ طوسی انتخاب کنید و پراهن زیر آن را به رنگ های مشکی، سفید، صورتی و … برگزینید. لزوما کت و شلوار داماد به رنگ سفید و سیاه نیست؛ این کاملا بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. البته در انتخاب رنگ کت و شلوار داماد، حتما به رنگی که به چهره شما بیاید نیز توجه نمایید.

  انتخاب کراوات داماد

  انتخاب کراوات در کنار انتخاب کت و شلوار داماد نیز بسیار مهم است. شما می توانید به جای کراوات از پاپیون نیز استفاده نمایید. نکته ای که در این رابطه باید به آن توجه نمایید، کراوات و دستمال جیب با هم تفاوت داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که هرگز گره کراوات شل نباشد چرا که ظاهر نامرتبی به شما می بخشد. کراوات را ساده و متناسب با فصل انتخاب نمایید. البته حین انتخاب کراوات، به رنگ کت و شلواری که خریداری کرده اید، توجه کنید.

  چند نکته حین انتخاب کت و شلوار داماد

  اگر قد بلندی دارید، می توانید به راحتی کت و شلوار دامادی خود را انتخاب نمایید. برای آقایانی با قد بلند و لاغر، کت های دولبه و 6 دکمه مناسب تر است. همچنین انتخاب کت هایی که اپل های بزرگی دارند به شما کمک می کنند تا خیلی لاغر به چشم نیایید.

  اگر قدی کوتاه دارید و ریز نقش هستید، برای بلندتر نشان داده شدن، بهتر است کت هایی را انتخاب نمایید که دو لبه پایینی آن ها، روی هم قرار نمی گیرد. یقه کت برگردان نیز به شما کمک می کند که درشت هیکل تر دیده شوید.

  انتخاب کت و شلوار داماد

  اگر درشت هیکل و قدبلند هستید، به سراغ کت هایی بروید که یقه آرشال داشته و نسبتا بلند هستند. همچنین اپل این کت ها نباید بزرگ باشد چرا که اپل های بزرگ بالانس اندام شما را برهم می زند.

  سخن پایانی

  هنگام انتخاب کت و شلوار داماد، شما انتخاب های مختلفی پیش رو دارید. به شما پیشنهاد می کنیم پیش از مراجعه به فروشگاه ها برای خرید، با یک جست و جوی ساده، مدل های مختلف کت و شلوار دامادی را بررسی کنید تا با دید باز نسبت به خرید اقدام نمایید. همچنین می توانید با به ذهن داشتن نکاتی که در بالا به آن ها اشاره کرده ایم، راحت تر کت و شلوار خود را انتخاب نمایید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آراء: 2

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید