خانه  /  دسته بندی بلاگ  /  مد و زیبایی  /  چطور بهترین مدل لباس مجلسی شیک 2018 را انتخاب کنیم؟


تصویر پست

چطور بهترین مدل لباس مجلسی شیک 2018 را انتخاب کنیم؟


آواتار

سمیرا
1 ماه پیشبهترین مدل لباس مجلسی شیک 2018 کدام است و در انتخاب این مدل لباس باید به چه نکاتی توجه کرده و ست با آن را چطور شکل دهیم؟


مدل لباس مجلسی شیک 2018 و البته مدل های 2019، از مهم ترین چیزهایی است که مورد توجه دختران جوان و بانوان قرار دارد. برای انتخاب لباس مجلسی باید به سلیقه شخصی خود، شکل اندام، رنگ پوست، رنگ چشم ها، مدل مو و غیره توجه داشته و در تناسب با آن ها لباس مجلسی کوتاه یا بلند را انتخاب کنید.

همان طور که می دانید یک لباس مجلسی شیک و جذاب، می تواند برای بانویی کاملا برازنده بوده و برای بانویی دیگر چندان مناسب نباشد. بنابر این هرگز نمی توانیم یک لباس مجلسی را تنها از داخل ژورنال و بدون توجه به ساختار فیزیکی خود انتخاب کنیم و حتما باید هر لباس را با در نظر گرفتن شرایط خود، سنجیده و بهترین گزینه را داشته باشیم.

 

 

بهترین مدل لباس مجلسی شیک 2018

برای انتخاب بهترین مدل لباس مجلسی شیک 2018، به دنیای مد توجه کنیم. در دنیای مد امروزی می توانید انواع لباس های مجلسی بلند، کوتاه، گشاد، تنگ و غیره را دنبال کرده و بهترین مدل مطابق با اندام خود را انتخاب نمایید. جنس پارچه ها در دنیای امروزی نسبت به گذشته تنوع بیشتری داشته و شما می توانید در میان لباس های مجلل و مناسب میهمانی مدل ها و جنس پارچه های مختلفی را مشاهده کنید.


لباس های مجلسی سال 2018، با طرح های گوناگون و کار روی بخش یقه و آستین دیده می شوند. به راستی باید گفت که آستین های استفاده شده در مدل های لباس مجلسی 2018، با طراحی های نوآورانه دیده می شوند و این را باید از مشخصه های لباس های طراحی مدرن بدانیم.

 

لباس مجلسی

 


فاکتورهای مهم در انتخاب و طراحی مدل لباس مجلسی شیک 2018

قد لباس

اگر به مدل های لباس مجلسی 2018 نگاه کنیم؛ بیشتر لباس ها دارای قد متوسط (نه کاملا بلند و نه کاملا کوتاه) هستند. در این مدل از لباس ها، قد پیراهن به یک وجب زیر زانو رسیده و از این جهت برای شرکت در هر نوع مجلسی مناسب هستند. این قد لباس مجلسی دارای این خاصیت است که هم برای افراد قد بلند و هم افراد کوتاه قد، کارایی داشته و با اکثر اندام ها جور در می آید. با این حساب نیازی نیست که نگران مناسب بودن قد چنین لباسی باشید.

 

لباس مجلسی

 

جنس پارچه لباس


جنس پارچه در مدل های لباس مجلسی سال 2018 نیز در تنوع بالایی دیده می شود. مد سال قبل، پارچه های متنوعی را در خود جای داده است و شما ممکن است لباس هایی را با پارچه های بسیار نازک یا بسیار ضخیم ببینید. پارچه های ضخیم و آهاردار برای ترکیب لباس هایی که باید به فرم خاصی ایستاده و مایل به نشستن آن ها روی تن نیستیم، مناسب تر به نظر می رسند. اما برای لباس های شب و مجلسی، پارچه های نرم و لطیف تر، جلوه بالاتری خواهند داشت.

 

 

رنگ لباس


از بهترین رنگ های لباس های مجلسی 2018، رنگ های اصلی هستند. در مدل های 2018 رنگ های آبی کربنی، رنگ کرم و شکلاتی، سرخابی دیده می شوند. شما نیز بسته به سبک آرایش، رنگ مو، رنگ پوست و رنگ چشم های خود، می توانید رنگ لباس مجلسی مناسب را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که در پارچه های طرح دار، رنگ پایه پارچه باید مورد توجه قرار داشته باشد.

 

 

طرح پارچه لباس


طرح های گل دار، راه راه، چهارخونه، پولک دوزی شده، نگینی و غیره در میان مدل های لباس مجلسی شیک سال 2018 دیده می شوند. در مدل های پرطرفدار سال 2018، لباس های دو تکه با دو مدل طرح پارچه دیده می شوند.

 

 

ست کردن با لباس مجلسی


وقتی یک لباس مجلسی شیک و هیجان انگیز را انتخاب می کنید، برای ست کردن با آن، باید در انتخاب کیف و کفش نیز دقت کافی به خرج دهید. مدل های کفش مجلسی زنانه و نیز کیف های طراحی جدید، در تناسب با لباس های مجلسی قرار می گیرند. معمولا برای شرکت در یک مجلسی میهمانی، بهتر است از کیف های دستی کوچک با تزیینات خاص استفاده کنید. این تزیینات می توانند به کار بردن پولک، مروارید دوزی و غیره باشند. کفش های مجلسی زنانه نیز با پاشنه های بلند و طراحی شیک، در کنار لباس های مجلسی، ترکیبی جذاب به وجود می آورند. به یاد داشته باشید که ارتفاع پاشنه کفش خود را طوری انتخاب کنید که حین راه رفتن راحت بوده و شکل راه رفتن تان کاملا طبیعی باشد.

 


سخن پایانی


بهترین نمونه های مدل لباس های مجلسی شیک 2018، از چرخه مد فصلی خارج شده و همچنان می توان آن ها را به عنوان لباس های به روز سال 2019 مورد استفاده قرار داد. به واقع با یک انتخاب صحیح و دقیق می توانید لباس مجلسی را به طوری انتخاب و خریداری کنید که در سال های بعدی نیز کاربرد مناسبی داشته باشد.
در زیر به تعدادی دیگر از بهترین نمونه های لباس مجلسی شیک و جذاب سال 2018 نگاهی می اندازیم.