خانه  /  دسته بندی بلاگ  /  مد و زیبایی  /  انواع مدل پیراهن مجلسی دخترانه


تصویر پست

انواع مدل پیراهن مجلسی دخترانه


آواتار

سمیرا
1 ماه پیشبهترین مدل های پیراهن مجلسی دخترانه شامل مدل هایی با یقه دکلته، دامن اسپانیایی، دامن پفی، کوتاه، بلند، گلدار و غیره هستند.


دعوت شدن به یک مراسم رسمی و یا حتی نیمه رسمی برای خود جذابیت هایی دارد. اما در کنار این جذابیت ها معمولا دردرسرهایی هم از جمله انتخاب لباس مجلسی دخترانه و غیره وجود دارد. به عنوان مثال اغلب خانم ها با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند که بهترین لباس برای مراسم کدام است؟ حال تصور کنید که علاوه بر شخص شما، دخترتان نیز در این مراسم حضور دارد، به همین دلیل شما دغدغه خود را تقسیم خواهید نمود و به دنبال لباس مجلسی برای او هم خواهید بود. از این رو ما قصد داریم در این مطلب چند مدل از بهترین مدل های پیراهن مجلسی دخترانه را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

 

پیراهن مجلسی دخترانه

 

پیراهن مجلسی دخترانه


خوشبختانه مدل های مختلفی برای پیراهن مجلسی دخترانه وجود دارد، مدل هایی که قطعا سلیقه شما و دخترتان را به خود جلب می کند. قبل از انتخاب یک پیراهن مجلسی دخترانه بهتر است چند نکته را حتما مد نظر قرار دهید:


-    رنگ پیراهن مجلسی دخترانه
-    قد پیراهن
-    جنس لباس مجلسی دخترانه
-    قیمت

این فاکتورها حین انتخاب پیراهن مجلسی دخترانه بسیار مهم است و می تواند شما را در خرید یک لباس زیبا یاری رساند، چرا که هر یک از آن ها می تواند انتخاب ها را برای شما محدود ساخته تا در نهایت به گزینه مورد نظرتان دست یابید. با آگاهی از این فاکتورها، اکنون به معرفی چند مدل زیبای لباس مجلسی دخترانه خواهیم پرداخت:

پیراهن مجلسی دخترانه پفی


از دیرباز تا به امروز، لباس های محلسی پفی چه برای دختر بچه ها، دخترهای جوان و چه برای بزرگسالان جذابیت ویژه ای داشته است. پوشیدن لباسی همانند یک پرنسس و سیندرلا همیشه مورد توجه است. یکی از انواع مدل پیراهن مجلسی دخترانه، مدل پفی است. همچنین خوب است بدانید که این مدل لباس در رنگ های مختلفی طراحی و دوخته می شوند که حتما نظر شما را به خود جلب می کنند. خبر خوب دیگر این است که  پیراهن مجلسی دخترانه پفی در اندازه قدی مختلف کوتاه و بلند هم وجود دارد؛ شاید دختر خانم ها دوست داشته باشند لباس پفی کوتاه به تن کنند.

 

پیراهن مجلسی دخترانه

 

پیراهن مجلسی دخترانه توری


یکی دیگر از انواع مدل های جذاب پیراهن های مجلسی دخترانه، پیراهن های توری فوق العاده ای است که توسط طراحان لباس طراحی و دوخته می شوند. این لباس های زیبا در قدها و رنگ های مختلفی وجود دارند که حتما یکی از آن ها برایتان جذاب خواهد بود. از طرفی خوب است بدانید که پیراهن مجلسی دخترانه می تواند تماما توری بوده و یا اینکه بخش دامن و یا بالاتنه آن تنها توری باشد که این کاملا بستگی به شما دارد.

پیراهن مجلسی دخترانه ساده


برخی از دختر خانم ها لباس های ساده را ترجیح می دهند؛ که البته کمی بعید به نظر می رسد چرا که دخترها عموما لباس های پر زرق و برق را برای مهمانی ها دوست دارند. اما اگر دختر شما دوست دارد همانند یک خانم ساده و شیک لباس بپوشد، شما می توانید برای او یک پیراهن مجلسی دخترانه ساده تهیه کنید. یافتن چنین لباسی کار آسانی است حتی اگر شما دستی در دوخت و دوز و هنر دارید، می توانید آستین ها را بالا زده و خودتان یک لباس مجلسی ساده برای او بدوزید!

 

پیراهن مجلسی دخترانه

 

پیراهن مجلسی دخترانه گلدار


یکی از طرح های بسیار جذاب برای پیراهن های دخترانه، طرح گلدار است. این طرح های جذاب می تواند یک لباس ساده را تبدیل به یک لباس فوق العاده نماید و از آن پیراهنی شیک بسازد. اغلب این پیراهن های مجلسی دخترانه گلدار، کوتاه و رنگی هستند؛ پس در ست کردن کفش و زیورآلات می بایست کمی دقت نمایید.

لباس مجلسی های اسپانیایی


لباس های اسپانیایی همیشه از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده و هستند. این لباس ها به دلیل کوتاه و بلند بودن دامنشان می تواند نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. خوشبختانه لباس مجلسی های اسپانیایی برای دخترها نیز طراحی و دوخته می شوند و شما می توانید برای دختر خود یکی از همین لباس های جذاب را خریداری نمایید. البته خوب است بدانید که برخی از این لباس ها، دارای دنباله هستند و ممکن است کمی دست و پاگیر شوند.

 

پیراهن مجلسی دخترانه

 

لباس های دخترانه دکلته


دکلته یکی از انواع یقه های جذاب برای دختر خانم ها محسوب می شود که طراحی آن بر روی لباس های مجلسی، بسیار شیک و قشنگ خواهد بود. شما می توانید لباسی را برای دختر خود انتخاب نمایید که که یقه آن دکلته باشد. نگران نباشید این لباس ها در رنگ های مختلفی طراحی و تولید می شوند و دست شما برای انتخاب باز خواهد بود.

سخن پایانی


در کل باید بگوییم که پیراهن مجلسی دخترانه مدل های مختلفی دارند و با پارچه های متفاوتی از تور، گیپور، ساتن، مخمل و ... دوخته می شوند. بهتر است شما برای انتخاب و خرید پیراهن مجلسی دخترانه نظر دختر خود را جویا شوید و با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی، به دنبال یک لباس مجلسی زیبا باشید.