طراحی لاک گل بهی + تصاویر

طراحی لاک گل بهی

  اگر می خواهید ناخن هایی زیبا داشته باشید و جلوه دست هایتان از همیشه بیشتر باشد، طراحی لاک گل بهی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. این رنگ در ترکیب با سایر رنگ ها فوق العاده به چشم آمده و زیبایی قابل توجهی دارد.

  طراحی لاک گل بهی

  طراحی لاک گل بهی می تواند با رنگ های سبز، مشکی، سفید، نقره ای و … ترکیب شده و برای داشتن ناخن هایی شیک و با استایل امروزی، عالی به نظر برسد.

  طراحی لاک گل بهی

  رنگ مات و یکدست گلبهی می تواند یکی از بهترین الگوهای طراحی ناخن باشد که اتفاقا به کار بردن آن بسیار ساده خواهد بود و نیازی نیست که آن قدرها برای لاک زدن به این شکل، زمان بگذارید. این مدل برای روزمره و ناخن های متوسط کاملا مناسب است.

  طراحی لاک

  اگر علاقه مند به لاک ناخن براق باشید، گل بهی براق و متالیک از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود. این رنگ در ترکیب با برق متالیک، عالی به نظر می رسد و دست ها را فوق العاده زیبا خواهد ساخت.

  طراحی لاک گل بهی

  نگین کاری روی لاک گل بهی برای داشتن دست هایی زیبا و طراحی ناخن لاکچری فوق العاده خواهد بود. شما می توانید این مدل را برای شرکت در میهمانی ها و حتی لاک عروس به کار بگیرید.

  طراحی لاک گل بهی

  لاک اکلیلی همراه با لباس مجلسی بسیار عالی خواهد بود. شما ممکن است این لاک اکلیلی را تنها با رنگ گل بهی همراه ساخته یا از سایر رنگ ها استفاده کنید.

  طراحی لاک گل بهی

  همان طور که در تصویر مشاهده می کنید ترکیب مدل های طراحی ناخن می تواند برای داشتن دست هایی زیبا و شیک ایده ای عالی باشد. شما ممکن است تنها انگشت حلقه را با طراحی متفاوت انتخاب کرده یا دو انگشت را به این شکل، اکلیلی طراحی کنید.

  طراحی لاک گل بهی

  ناخن های تیز برای به کار بردن لاک اکلیلی عالی هستند و می توانید همان جلوه فوق العاده و لوکس را به این شکل پیاده سازی کنید.

  طراحی لاک گل بهی

   

  طراحی لاک

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آراء: 2

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید