ایده های تزیین خانه برای تولد + خلاقانه و دست ساز

ایده های تزیین خانه برای تولد

  هنگامی که نوبت به برگزاری جشن تولد برای شخص خاصی می رسد، احتمالا دوست دارید همه چیز به بهترین شکل ممکن اجرا شود. به همین دلیل به تزیین خانه برای جشن تولد با دقت بیشتری فکر می کنید. اما چگونه می توان این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داد؟ در ادامه با ایده های تزیین خانه برای تولد آشنا خواهید شد.

  ایده های تزیین خانه برای تولد

  هر زمان که برای برگزاری جشن تولد برنامه ریزی می کنید، می خواهید که تزئیناتی را به خانه خود اضافه نمایید تا مطمئن شوید همه جا رنگ و بوی جشن می گیرد. ایده های مختلفی برای این کار وجود دارد:

  بادکنک های توت فرنگی

  برای استفاده از ایده های تزیین خانه برای تولد، لازم نیست که حتما به سراغ بادکنک های شکل دار بروید. شما می توانید با بادکنک های موجود از خلاقیت خود استفاده کنید. مثلا می توانید بادکنک های قرمز را به شکل توت فرنگی درست کنید. به این منظور کاغذ رنگی های سبز رنگ خریداری نمایید و بادکنک های قرمز را باد نمایید. سپس با این کاغذ رنگی ها برگ درست کرده و توت فرنگی درست کنید. درست مانند تصویر زیر.

   

  ایده های تزیین خانه برای تولد

  ایده های تزیین خانه برای تولد

   

  تزئین دیوار

  برای تزیین خانه لازم نیست که حتما به ریسه ها پناه ببرید، بلکه دیوارها هم مکان های خوبی برای تزئین شدن هستند. چگونه؟ می توانید از کاغذهای رنگی استفاده کنید و به دیوارها شکل دهید. مثلا کاغذهای رنگی را به شکل دایره دایره ببرید و آن ها را همانند تصویر زیر، به دیوار بچسبانید.
  انتخاب رنگ کاملا می تواند طبق سلیقه شما باشد.

   

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

   

  بادکنک های پر شده از کاغذ رنگی

  شما می توانید با بادکنک ها غوغا کنید. یکی از ایده های تزیین خانه برای تولد این است که بادکنک های خریداری شده را از کاغذهای رنگ پر کنید و سپس آن ها را باد نمایید. شما می توانید این کاغذهای رنگی را به شکل هایی که دوست دارید برش بنید. دایره ای، به شکل قلب، ستاره و یا هرچیزی که دوست دارید. به این ترتیب می توانید ظاهر یکنواخت بادکنک ها را تغییر دهید.

   

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

   

  ریسه های زیگ زاگ

  اگر از ریسه های تکراری موجود در بازار خوشتان نمی آید، می توانید به کمک همین کاغذ رنگی های ساده، ریسه های زیبا درست کنید. شما می توانید کاغذ رنگی ها را به شکل ریسه های زیگ زاگ ببرید و آن ها را از سقف بیاویزید. به این صورت می توانید خانه را به شکل خلاقانه ای تزئین کنید.

   

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

   

  ریسه های حلقه ای

  شما می توانید با کاغذهای رنگی ریسه های حلقه ای درست کنید. با کاغذهای رنگی می توانید ریسه های بسیاری درست کنید، ریسه هایی که هر کدام می توانند برای تزئین بخشی از خانه مورد استفاده قرار گیرند. ریسه های حلقه ای گزینه های مناسبی برای تزئین دیوارهای خانه هستند.

   

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

  ایده های خانگی برای تزیین تولد

   

  سخن پایانی

  همان طور که خواندید، ایده های تزیین خانه برای تولد مختلف هستند و شما می توانید به کمک کاغذهای رنگی، کارهای زیادی انجام دهید. ریسه بسازید، بادکنک ها را تزئین کنید و به خانه برای برگزاری جشن تولد جذابیت ببخشید.

  نظرات
  guest
  1 دیدگاه
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  View all comments
  نوید
  نوید
  2 ماه قبل

  ریسه ال ای دی هم واسه تزیین دیوار و گذاشتن عکس جالبه

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 2

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید