تزئین کمد لباس عروس و داماد به این شکل!!!

تزئین کمد لباس عروس و داماد

  زمانی که جهیزیه عروس و جهیزیه داماد در جای خود چیده شده و فضای خانه را برای بعد از مراسم عروسی آماده می کنیم، لازم است که به جزئیات بیشتری نسبت به چیدمان آشپزخانه عروس و اتاق خواب عروس و داماد نیز اهمیت داده شود. یکی از مواردی که باید مورد توجه قرار داد، تزئین کمد لباس عروس و داماد است که ضمن کارایی خاص خود برای زوج تازه ازدواج کرده در بازدید خانواده عروس و داماد نیز در چشم می آید.

  کافی است که برای چیدمان این کمد لباس و کیف و کفش، کمی سلیقه و نظم به خرج داده و از آن چیزی جذاب و دوست داشتنی بیافرینید. دقت داشته باشید که فارغ از مدل کمد و این که ابعاد آن چه اندازه بوده و حتی میزان لباس ها و کیف و کفش ها چقدر باشد، می توان چیدمان و تزئین کمد لباس عروس و داماد را به شکلی خاص و منحصر به فرد، ایجاد کرد.

  با نگاهی به تصاویر زیر می توانید ایده هایی خاص برای چیدمان کمد لباس عروس و داماد به دست بیاورید.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  همان طور که در زیر مشاهده می کنید در برخی از این موارد لباس های داماد و عروس به قدری زیاد است که نمی توان آن ها را در یک کمد به خوبی جای داد و در برخی دیگر با محدودیت لباس، کیف و کفش روبرو هستیم و با این همه جلوه و جذابیت خود را به دست آورده اند.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  در صورتی که کمد در اختیار شما دارای کشوهای جداگانه باشد، کار کمی راحت تر شده و می توانید ابزار و وسایلی که چیدمان آن ها چندان جلوه خاص و جالبی ندارد، در کشوها قرار داده و با بسته نگه داشته درب آن ها همه چیز را تمیز و مرتب به چشم آورید. البته انتظار آن را داشته باشید که یکی دو تا از میهمان های کنجکاو که برای دیدن جهیزیه عروس به منزل شما می آیند، کشوها را کشیده و در آن ها را نگاه کنند.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  در صورتی که کمد روباز داشته باشید، باید برای مرتب کردن لباس ها، کیف و کفش ها، کاملا وسواس و سلیقه به خرج داده و حتی آن ها را به لحاظ ترکیب رنگ آمیزی طوری در پی هم قرار دهید که جلوه مناسبی داشته باشند.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  برای کمدهای جمع و جور و کوچک، فضاسازی کمی سخت تر است و با استفاده از تجهیزات اضافی می توانید فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل خود ایجاد کنید. به طور نمونه در این مورد برای قرار دادن کفش ها، می توانید از مدل روی درب استفاده کنید.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  این عروس خانم کفش های زیادی در جهیزیه خود قرار داده است و همان طور که مشاهده می کنید یک وجه کامل از کمد لباس ها به چیدمان زیبای کفش ها اختصاص داده شده است.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  این چیدمان بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد و همان طور که مشاهده می کنید بخش های مختلفی برای لباس ها و کفش ها در نظر گرفته شده است.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  در صورتی که در کمد فضای کافی برای قرار دادن کفش ها وجود نداشته باشد، می توان به این شکل از فضای زیر آن برای قرار دادن جفت کفش های اسپرت و میهمانی استفاده کرد.

  تزئین کمد لباس عروس و داماد

  نظرات
  guest
  1 دیدگاه
  قدیمی ترین
  جدیدترین بیشترین رای
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ملینا
  ملینا
  5 ماه قبل

  چقدر خوب بود این عکسا ولی نمیدونم اینقدر وسیله زیاد و جا کم داریم که تو خونه اینجوری نمیشه

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید