انتخاب کراوات داماد؛ نکات مهم و تکنیکی

انتخاب کراوات داماد

  اگر چه به نظر می رسد که در مراسم عروسی، تمام نظرها و چشم ها به دنبال لباس عروس باشد، اما به هیچ وجه گول این ماجرا را نخورده و انتخاب کراوات داماد را دست کم نگیرید. در واقع با این که لباس آقای داماد معمولا یک کت و شلوار رسمی است و نمی تواند آن قدرها در مدل و رنگ متنوع باشد، با این همه جزئیات و ریزه کاری ها در این میان موثر هستند.

  اگر شما نیز برای شب عروسی برنامه ریزی می کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

  تکنیک های انتخاب کراوات داماد

  برای این که بهترین انتخاب در خرید کراوات داماد را داشته باشید، این نکات را در نظر بگیرید.

  به رنگ دسته گل عروس توجه کنید

  اگر رنگ دسته گل عروس خانوم قرمز است، معنای آن این نیست که شما نیز باید کراوات قرمز استفاده کنید. اما در نظر گرفتن حال و هوای رنگ دسته گل عروس، کمک می کند تا بهترین انتخاب در رنگ کراوات را داشته باشید. اما معمولا اگر رنگ دسته گل عروس به سمت سفید و رنگ های نزدیک به آن باشد، انتخاب کراوات به رنگ سفید یا کرم یا ترکیبی که دارای این رنگ ها باشد، فوق العاده شیک از کار درخواهد آمد.

  انتخاب کراوات داماد

  حتی آرایش عروس در انتخاب کراوات داماد موثر است

  به همین اندازه باید به سبک آرایش و رنگ آمیزی آن نیز در مورد عروس خانوم توجه کنید. اگر عروس یک سبک آرایش اروپایی را انتخاب کرده باشد، بهتر است در مورد رنگ کراوات داماد نیز به این مورد توجه شود. همین طور اگر آرایش عروس با رنگ های تند و پررنگ آغشته شده است، بهتر است که رنگ کراوات را نیز به شکلی در تناسب با آن انتخاب کنید.

  کراوات را درست گره بزنید

  شاید باورکردنی نباشد، اما هنوز نیز برخی از دامادها، گره درستی به کراوات نمی زنند و علی رغم این که بهترین کراوات را خریداری کرده اند، لحظات آخر برای گره زدن صحیح آن دچار مشکل شده و گره ای نامنظم و نازیبا به کراوات خود می زنند که باعث می شود جلوه و جذابیت آن را کاهش دهد.

  انتخاب کراوات داماد

  به اندازه کراوات دقت کنید

  این تا حدودی به مد بستگی دارد. در برخی دوره ها کراوات های بلند مد شده و برخی دیگر از مواقع، کراوات های کوتاه تر، طرفداران بیشتری دارند. از این روی پیش از انتخاب قطعی، به این مورد دقت داشته باشید. البته از آن جایی که در اکثر مواقع می خواهیم که کراوات داماد کلاسیک باشد و کمتر به سمت مدل های اسپرت تمایل داریم، معمولا انتخاب کراوات با قد متوسط یا بلند توصیه می شود.

  کلام آخر

  شما برای انتخاب کراوات داماد، به چه فاکتورهایی توجه می کنید؟ نظرات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید. همین طور توصیه می کنیم که این مطلب را با دوستان و آشنایان خود که در شرف برگزاری مراسم عروسی هستند نیز به اشتراک بگذارید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید