بهترین مدل ناخن عروس کدام است؟| معرفی ۲ مدل از بهترین ناخن های عروس

مدل ناخن عروس

  روز عروسی مهم ترین روز زندگی هر خانمی است و توجه به زیبایی از تمام روزهای دیگر حساسیت بیشتری خواهد داشت. همان طور که می دانید به غیر از آرایش و لباس عروس، دست ها و طراحی و مدل ناخن نیز اهمیت زیادی دارند. لذا ما قصد داریم در این مطلب شما را با بهترین مدل ناخن عروس آشنا نماییم.

  مدل ناخن عروس

  دست ها در زیبایی افراد تاثیر بسزایی دارند و رسیدگی به آن ها باید همیشه در اولویت های زندگی یک بانو باشد. کافیست هنگام صحبت کردن با یکی از آشنایانتان، توجه بیشتری به حرکات بدن او داشته باشید، آن گاه درخواهید یافت که دست ها نقش مهمی را بازی می کنند. اما در روز عروسی همه چیز متفاوت تر و مهم تر از تنها حرکات ساده دست ها به هنگام صحبت کردن است. در این روز عروس خانم ها به همه نکات ریز و درشت برای زیباتر نشان داده شدن، توجه می کنند. از آن جایی که حلقه نگین نشان آن ها، روی دستانشان قرار می گیرد، آرایش ناخن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می شوند. لذا انتخاب یک مدل ناخن عروس مناسب و زیبا، چیزی نیست که بتوانند از آن چشم بپوشانند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین مدل ناخن عروس آشنا شوید.

  مدل ناخن عروس

  بهترین مدل ناخن عروس

  همان طور که می دانید، طرح ها و مدل ناخن انواع گوناگونی دارند که بسته به اندازه و فرم ناخن ها و البته سلیقه افراد، به گونه های مختلفی اجرا می شوند. اما خوب است این نکته را مد نظر داشته باشید که تمامی فرم و مدل هایی که طراحی می شوند، برای روز عروسی مناسب نیستند. اما کدام مدل بهترین مدل ناخن عروس محسوب می شود؟

  1. مدل ناخن مربعی عروس

  در روز عروسی بهتر است همه چیز زیبا و لطیف باشد و از هر المانی که ظرافت را از عروس می گیرد، باید دوری جست. انتخاب مدل ناخن مربعی شکل عروس یکی از گزینه های مناسب برای زیباتر نشان دادن دستان او محسوب می شود که البته خوب است اندازه ناخن ها نه آن قدر کوتاه باشد که جلوه انگشتان گرفته شود و یا نه آن قدر بلند که زیبایی را از دستان آن ها برباید.

  مدل ناخن عروس

  2. مدل ناخن بیضی عروس

  یکی دیگر از انواع مدل ناخن عروس که برای این روز محبوبیت زیادی دارد، مدل ناخن بیضی است. در این مدل از ناخن، لطافت و ظرافت انگشتان حفظ می شود. از طرفی مدل ناخن بیضی انگشتان را کشیده تر نشان می دهد و با یک طراحی زیبا، می تواند دستانی زیبا را برای عروس خانم ها به ارمغان آورد.

  مدل ناخن عروس

  در کنار مدل های فوق، مدل بیضی مربعی و گرد نیز برای این روز توسط عروس های زیادی انتخاب می شود، این در حالیست که استفاده از ناخن های بادامی شکل و نوک تیز و یا سایر مدل های ناخن که کمی عحیب به نظر می رسند، برای مدل ناخن عروس پیشنهاد نمی شوند. توجه به سادگی و زیبایی در آن واحد، برای دست های عروس چیزی نیست که بتوانید به راحتی از آن چشم بپوشید.

  چند نکته مهم برای طراحی و مدل ناخن عروس

  خوب است پیشنهادات فوق را برای انتخاب مدل ناخن عروس به یاد داشته باشید، اما مدلی را انتخاب کنید که دوست دارید و از انتخاب آن احساس خوشایندی دارید. شب عروسی، شب شما است و باید همه چیز باب میل و رضایت شما باشد.

  اهمیت کیفیت کار را از یاد نبرید. به شما پیشنهاد می کنیم، از پیش با فردی که مسئولیت طراحی ناخن شما را بر عهده دارد، گفت و گو کنید و از نزدیک اجرا و طراحی ناخن های وی را روی دست افراد دیگر ببینید. روزهای نزدیک به عروسی، روزهای استرس آور و نفس گیری هستند، پس با این کار می توانید خیال خود را دست کم از زیبایی ناخن های خود راحت کنید.

  هر آن قدر هم که بهترین مدل ناخن عروس را انتخاب نمایید، اما یک طراحی نامناسب و نازیبا، نتیجه ای که دوست دارید را در پی نخواهد داشت و در آخر این شما هستید که از آن چه روی دستان شما پیاده سازی شده، راضی نیستید. پس بهتر است علاوه بر مدل ناخن، به طراحی آن نیز اهمیت دهید.

  آرایشگاه معتبر را برای انجام کارهای زیبایی انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که قرار نیست به دلیل یک شب درخشش، خدشه ای به سلامت ناخن های خود وارد سازید. پس بهتر است برای اجرای مدلی زیبا روی ناخن های خود، به آرایشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا ضمن، آرایش ناخن، سلامت ناخن و انگشت های شما نیز حفظ شود.

  مدل ناخن عروس

  سخن پایانی

  اگر می خواهید در روز عروسی خود به زیباترین شکل ممکن بدرخشید، بهتر است انتخاب مدل آرایش، مدل مو و حتی مدل ناخن عروس را به روزهای آخر موکول نکنید. از پیش آنچه را که مد نظر دارید به آرایشگر خود اعلام نمایید تا در آن روز استرس و نگرانی را از خود دور کرده و با آسایش و اطمینان خاطر، برای زیباترین روز زندگی خود آماده شوید.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید