بهترین لوازم دکوری خانه عروس

بهترین لوازم دکوری خانه عروس

    برای قدم گذاشتن به زندگی جدید و شروع یک دوره تازه در منزل تازه عروس، تمام هم و غم و تلاش خود را به کار می گیریم تا دکوراسیون منزل عروس به بهترین شکل انجام شود. در این راستا، شناخت بهترین لوازم دکوری خانه عروس کمک خواهد کرد تا با مدیریت بودجه و موجودی مالی، بهترین انتخاب ها برای خرید این تجهیزات را داشته باشیم. ممکن است برخی از این تجهیزات در لیست جهیزیه داماد یا عروس قرار گرفته باشند، اما با نگاه دکوری شاید شرایط خرید دیگری رقم بزنید.

    در ادامه با سورپلاس همراه باشید تا ببنیم بهترین لوازم دکوری خانه عروس کدامند؟

    بهترین لوازم دکوری خانه عروس

    این روزها اغلب جوانان پس از ازدواج زندگی خود را در آپارتمان های کوچک به زندگی خود نقطه آغاز می بخشند. پس باید به یاد داشته باشید این فضا‌ها به علت کوچک بودن، کمترین بهم ریختگی و آشفتگی را به نمایش خواهند گذاشت. با کمک بعضی نکات کلیدی مانند به کار بردن رنگ های روشن و یا استفاده از آینه می توانید فضا را به راحتی بزرگتر از حد معمول نشان دهید.
    به راحتی می توان گفت که انتخاب سبک و نوع چیدمان دکوراسیون منزل را باید زوج با توجه به سلایق خود انجام دهند. توصیه می کنیم که بهترین و راحت‌ ترین سبک را انتخاب کنید تا دست شما برای چیدمان وسایل و کمک از لوازم دکوری کاملا باز باشد. سبک دکوراسیون منزل مدرن برای منزل زوج جوان بهترین گزینه است.
    اگر به خاطر داشته باشید، از گذشته بیشتر رنگ وسایل عروس را سفید تهیه می کردند، اما با گذشت زمان رنگ‌ های دیگر نیز جای خود را در بین لوازم جهیزیه پیدا کردند در حال حاضر می‌ توانید، از رنگ‌ های روشن و سفید برای فضا‌های کوچک در لوازم و رنگ دیوار‌ها استفاده کنید. اگر سبک منزل خود را مدرن انتخاب کرده‌ اید میتوانید از رنگ‌هایی مانند سفید، طلایی و طیف رنگ خنثی برای رنگ لوازم دکوری بهره بگیرید.

    بهترین لوازم دکوری خانه عروس

    فضاهای مهم و کاربردی

    از جمله فضا‌های مهم در خانه نو عروس، آشپزخانه و اتاق غذاخوری است. در نظر داشته باشید آشپزخانه اپن، دید بیشتری از سالن پذیرایی و نشیمن منزل دارد؛ پس دکوراسیون این فضا مهم تلقی می‌ شود. از رنگ‌ های خنثی برای کابینت و فضاها، اما با طیف متفاوت استفاده کنید و اکسسوری‌ ها را رنگی و پر انرژی انتخاب کنید.
    در تزئین اتاق و یا فضای غذاخوری از لوازم دکوری منزل عروس غافل نشوید، در این فضا می‌ توانید رنگ رومیزی را با رنگ پارچه مورد استفاده در صندلی هماهنگ کنید. استفاده از شمعدان بر روی میز غذاخوری یک ایده مناسب است.

    استفاده از کوسن‌های رنگی خاص و مناسب با سبک دکوراسیون یکی از لوازم دکوری خاص برای خانه عروس و دامادهاست. به تضاد و کنتراست رنگی موجود به وجود آمده بین رنگ دکوراسیون و رنگ کوسن دقت کنید این تضاد نباید به حدی باشد که فضا را زننده کند بلکه باید به گرم‌تر شدن و دلنشینی بیشتر فضا کمک کند.

    بهترین لوازم دکوری خانه عروس

    به کار بردن آینه در لوازم دکوری خانه عروس

    آینه و کاربرد آن را دست کم نگیرید. همین عنصر جاودانه و زیبا می‌تواند به شما در بزرگتر جلوه کردن فضا کمک شایانی کند. دیگر وقت آن رسیده که آینه را با شکل و شمایل جدید به دکوراسیون منزل خود وارد کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. با یک جستجو کوچک در فضای مجازی یا مجله‌های دکوراسیون می‌توانید یک یا چند مدل آینه مدنظر و متناسب با دکوراسیون منزل خود پیدا کنید و از افراد متخصص بخواهید تا آن را برای شما آماده و نصب کنند.

    بهترین لوازم دکوری خانه عروس

    استفاده از گل و گلدان در دکوراسیون منزل عروس

    یکی دیگر از لوازم دکوری منزل عروس که بسیار شیک و مناسب انواع فضا‌هاست، استفاده از گلدان‌های جذاب است. گلدان‌ها را می‌توان روی میز پذیرایی، میز غذاخوری و یا میز‌های کنار مبلی قرار داد و آن‌ها را روزانه با گل‌های طبیعی یا همواره با گل‌های مصنوعی آرایش کرد. استفاده از گل‌های طبیعی پیشنهاد بهتری برای خانه تازه عروس به حساب می‌آید.
    نظرات
    guest
    0 نظر
    Inline Feedbacks
    View all comments

    این مطلب چقدر مفید بود؟

    برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

    میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آراء: 0

    تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید