خانه  /  دسته بندی مقالات  /  عروس  /  معرفی انواع مدل موی عروس


معرفی انواع مدل موی عروس

معرفی انواع مدل موی عروس


آواتار

سمیرا
3 ماه پیشانواع مدل موی عروس برای موهای کوتاه، موهای بلند، موی فر یا صاف و غیره در این مطلب آورده شده اند و می توانید به کمک آن ها بهترین ایده برای طراحی مدل موی خود در شب عروسی را داشته باشید.


روز عروسی هر کسی، مهم ترین روز در زندگی او محسوب می شود. در این روز بخصوص عروس ها و دامادها دوست دارند به زیباترین شکل ممکن در مراسم خود ظاهر شوند و خاطره انگیزترین لحظات را بسازند. در این میان انتخاب مدل موی مناسب، آرایش عروس، لباس عروس و چهره پردازی برای هر دو طرف اهمیت ویژه ای پیدا می کند. از آن جایی که این ها بیشتر دغدغه ای برای عروس خانم ها محسوب می شود، ما قصد داریم در این مطلب شما را با چند مدل موی عروس آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

 

انواع مدل موی عروس

 

مدل موی عروس


هنگامی که صحبت از مدل موی عروس به میان می آید، مدل های مختلفی از مو در ذهن شکل می گیرد که اغلب بسیار شلوغ و حجیم هستند. اما مدل موی عروس لزوما شامل همان مدل های سنتی نمی شود. این روزها مدل های بسیار شیک و مدرن ترین پدید آمده اند که شما می توانید برای مدل موی خود انتخاب نمایید. در ادامه شما با چند مدل موی عروس آشنا خواهید شد:

مدل موی عروس برای موهای بلند


خانم هایی که موهای بلندی دارند، برای انتخاب مدل موی عروس، گزینه های زیادی را پیش روی خود دارند. یکی از انتخاب های محبوب بین خانم هایی با موهای پر پشت، انتخاب مدل موی عروس باز و موج دار است. حتی اگر موهای شما صاف باشد، یک آرایشگر حرفه ای می تواند موج های زیاد و جذابی را درون موهای شما ایجاد کند تا به زیبایی جلوه داده شوند.

 

انواع مدل موی عروس

 

مدل موی عروس برای موهای با طول متوسط


موهایی با طول متوسط اما حجیم نیز از گزینه های مطلوب برای طراحی مدل موی عروس به شمار می رود. یکی از بهترین مدل ها برای این دسته از موها، بستن بخشی از مو و باز گذاشتن بخشی دیگر از مو است. در این حالت از بالا تا نیمه های سر را جمع کرده و بخش پایینی مو را باز می گذارند. این مدل از مو برای کسانی که بین باز و یا بسته گذاشتن موها در عروسی مردد هستند، بسیار مناسب خواهد بود.

 

انواع مدل موی عروس

 

مدل مو عروس برای موهای کوتاه


هنگامی که موها کوتاه باشند، مقداری کار طراحی سخت می شود، اما هیچ چیز به اندازه مواج کردن و پیچ و تاب دادن به موها نمی تواند طراحی مدل موی عروس در این سبک را زیباتر کند. البته این روزها آرایشگرها و هیراستایلیست های متبحر زیادی وجود دارند که می توانند با اکستنشن مو، همین موهای کوتاه را بلند کرده و مدل های بیشتر و بهتری را روی سر عروس خانم ها طراحی نمایند.

 

مدل موی عروس کوتاه

 

مدل موی عروس رومانتیک


شاید نام این سبک برای شما کمی عجیب باشد، اما برخی از مدل های مو، حس رومانتیک بودن را در ما تداعی می کنند که یکی از آن ها، مدل های مو به سبک رومی است. اگر موهای شاهزاده خانم های قصه ها را دیده باشید، آن ها همیشه موهای خود را به سبک بافته و پیچ خورده پشت سر خود می بستند در حالی که تارهایی از موهای مواج از پشت سر و دور صورتشان بیرون ریخته بود. اضافه کردن گل به درون بافت موهای پیچ خورده و یا قرار دادن تاج در میان موها، می تواند جلوه این مدل از موی عروس را بیشتر کند.

 

مدل موی عروس رمانتیک

 

مدل شینیون گوجه ای


یکی از معروف ترین و ساده ترین سبک های مدل شینیون مو، مدل موی گوجه ای است. در این حالت موهای شما به شکل ساده، شکیل و شیکی پشت سر شما جمع می شود در حالی که جلوه ای بسیار رسمی دارد.  این مدل موی عروس با لباس عروسی ابریشمی همخوانی خوبی دارد؛ بنابراین برای عروس های مدرنی که زیبایی شناسی مینیمالیستی دارند، گزینه ای بسیار مناسب خواهد بود.

 

انواع مدل موی عروس

 

مدل موی عروس برای موهای فر


هیج فرصت بهتری به غیر از روز عروسی وجود ندارد که شما بتوانید زیبایی موهای فر خود را به خوبی نشان دهید. در این حالت بسیاری از هیراستایلیست ها از فرصت استفاده می کنند و تنها با بستن و جمع کردن موهای زیبای شما و پاشیدن اسپری های فیکس کننده، موهای فر شما را مدل می دهند. حتی باز گذاشتن موهای فر هم می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد.

 

انواع مدل موی عروس

 

سخن پایانی


برای انتخاب مدل موی عروس و پس از آن تاج عروس، گزینه های زیادی پیش روی شما وجود دارد که شما می توانید از میان آن ها یکی را انتخاب کنید. اما خوب است که شما کمی به مشاوره های هیراستایلیست خود گوش فرا دهید، چرا که او بیشتر از هر کسی می داند کدام سبک مو برای صورت و آرایش و حتی مدل لباس عروس شما جذاب خواهد بود. البته شما می توانید مدل موی پیشنهادی خود را به او اعلام کنید تا بتواند نزدیک ترین گزینه برای سلیقه شما را انتخاب نماید. در نهایت باید بدانید که آرایش موها، به همان اندازه آرایش صورت اهمیت دارد؛ شاید بتوانیم به جرات بگوییم که حتی یک انتخاب غلط می تواند تمامی تلاش شما برای انتخاب آرایش صورت و لباس را برهم زند.