دلنوشته برای تولد پسرم ؛ عاشقانه ترین متن ها

دلنوشته برای تولد پسرم

  تولد فرزند یکی از بهترین روزهای زندگی هر پدر و مادری است. هنگامی که خداوند فرزندی را به خانواده ای هدیه می دهد، شادی بدون وصفی را برای آن ها به ارمغان می آورد. با بزرگ تر شدن فرزند، این حلاوت بیشتر و بیشتر می شود. اگر فرزند شما پسر هست و می خواهید برای روز تولدش، دلنوشته ای بنویسید، می توانید از این چند مورد دلنوشته برای تولد پسرم ایده بگیرید.

  دلنوشته برای تولد پسرم

  جای تعجب نیست که بگوییم که عشق به فرزند تمامی قلب و روح پدر و مادر را می گیرد. هر سال تولد فرزند، هزاران شکرگزاری را برای پدر و مادر به همراه دارد که گاهی با یک دلنوشته می توان بخشی از احساسات زیبا را بروز داد.

   

  پسر عزیزم، از همان لحظه ای که صدای قلب کوچکت را شنیدم، عاشقانه دوستت داشتم. تو تمام امید و زندگی ما هستی و من و پدرت، به وجود نازنین تو افتخار می کنیم. خدارا شاکریم که تو را به ما هدیه داد.

  ******

  پسرم، امروز که روز تولد توست، انگار تمام پرنده ها از شادی آواز می خونن، انگار تو آسمونا عطر گل های بهاری بخش می کنن. پسر دلبندم، به خودم می بالم که مادر تو هستم. تولدت مبارک ای هستی من.

  ******

  تولد پسرم از راه رسیده است و من امروز خوشحال ترین مادر دنیا هستم. چون می توانم دوباره برای به دنیا آمدن او شکرگزاری و پایکوبی کنم. پسر نازنینم، تولدت مبارک.

  ******

  یه مادر رو فقط یه مادر دیگه میتونه درک کنه! اینکه چه حسی داره، چی توی ذهنش در گردشه و چه افکاری در سر داره، همشون فقط مختص به مادراست و کسی دیگه ای چنین افکاری نداره. با شکل گرفتن جنین و فرزند، تمام وجود مادر وصله میشه به وجود فرزندش و تمام فکر و ذهن مادر فقط و فقط فرزندشه. پسرکم، الان که تو به دنیا اومدی و تولدته، کلا من وقف تو شدم. تولدت مبارک.

  ******

  دلنوشته برای تولد پسرم

  دلنوشته برای تولد پسرم

   

  آدم هایی داریم که با وجود سلامتی کامل آرزوی مرگ میکنن و در مقابل آدم هایی هم داریم که ناتوان خطاب میشن ولی هر روز دلیلی برای سپاسگزاری از خدا پیدا میکنن. سعی من این بوده که از همون لحظه تولد پسرم اون رو طوری تربیت کنم که جزو دسته دوم باشه. خدا به اون فرصت زندگی داده پس باید نهایت سعیش رو بکنه تا از زندگیش لذت ببره. مطمئنم در آینده به خاطر این کار از مادرش متشکر خواهد شد. با هر بار زادروز پسرم، عهدی که با خودم بستم رو به یاد میارم.

  ******

  پسر عزیز تر از جانم روز به دنیا امدنت زیباترین روز زندگیم است گاهی با خود فکر میکنم که شاید روزی… جایییی…. برای گنجشکی دانه ای پاشیدم که پاداش خداوند به من خنده های زیبای توست فرشته ی کوچک من از خدا هزاران بار ممنونم که شادی بودنت را به من بخشید
  پسرم تولدت مبارک

  ******

  می‌دانم امروز بارها و بارها تولدت را تبریک گفته اند، شاید واژه هاي تبریک آن ها زیباتر بوده اند، اما با عشق مادرانه اي که من به همراه تبریکم روانه قلب مهربانت می‌کنم، قابل قیاس نیست روز میلاد تو روز شکفتن غنچه هاي مهربانیست
  با همه وجود دوستت دارم
  پسرم تولدت مبارک

  ******

  چه می توانم بگویم جز اظهار عشق بی وصفی که به تو دارم. هر روز که بزرگ تر می شوی، بذر محبت و علاقه‌ات بیشتر در دل من و پدرت جان می گیرد. ای عزیزتر از جان و دل، تولدت مبارک.

  نظرات
  guest
  0 نظر
  Inline Feedbacks
  View all comments

  این مطلب چقدر مفید بود؟

  برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

  میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آراء: 1

  تاکنون رأی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید