خانه  /  دسته بندی مقالات  /  جشن  /  15 نمونه از عکس گل های زیبای جهان


15 نمونه از عکس گل های زیبای جهان

15 نمونه از عکس گل های زیبای جهان


آواتار

سمیرا
5 ماه پیشعکس گل های زیبای جهان این فرصت را به ما می دهد تا در میان انواع و اقسام گل ها از سرزمین های گوناگون، رنگ و شمایل مورد علاقه خود را جستجو کرده و این بار دسته گل های جذاب تری خلق کنیم.


انتخاب کردن و خریدن گل از زیباترین کارهایی است که می توان انجام داد و فرآیند آن نیز فوق العاده لذت بخش است. ممکن است به دنبال خرید دسته گل خواستگاری باشید یا برای دسته گل عروس به یک گل فروش وارد شوید و ...، به هر حال انتخاب گل می تواند بسیار جذاب باشد. در اینجا با مشاهده عکس گل های زیبای جهان می توانید بهترین و زیباترین گل های مورد علاقه خود را یافته و این بار برای خرید گل، به سراغ این نمونه ها بروید.


در ادامه با سورپلاس همراه باشید.

عکس گل های زیبای جهان


1. گل رز

گل رز را با نام  گل سوری نیز می شناسیم. انواع گل رز به 100 گونه مختلف می رسد و رنگ های سرخ، سپید و آبی سفید آن، طرفداران بیشتری دارد. گلبرگ های در هم پیچیده و بوی خوش گل رز، فوق العاده است و این گل را به عنوان نمادی از کامیابی، نیک بختی و یمن و برکت می دانند.

 

گل رز

 


2. گل ارکیده

به اندازه 250 هزار گونه مختلف برای گل های ارکیده شناخته شده است. این گل ها ظاهری ظریف داشته و برای استفاده در دسته گل عروس و هر دسته گلی که نمادی از ابراز عشق باشد، کارایی دارند. به ویژه ارکیده سفید یا صورتی، را بهترین انواع آن خواهید یافت.

 

گل ارکیده

 


3. گل سوسن

گل سوسن نماد پاکدامنی و رستگاری است و از آن برای مراسم رسمی و سنگین استفاده می شود. در گل شناسی، سوسن های صورتی را نمادی از مکنت و جلال می دانند و به سوسن هار پرویی لقب ایثار و گذشت می دهند.

 

گل سوسن

 


4. گل میخک صدپر

نام دیگر این گل، گل قرنفلی است. میخک صدپر را می توانید برای یک ملاقات دوستانه مورد استفاده قرار داده و به ویژه از رنگ صورتی بنفش آن استفاده کنید. میخک سپید نیز برای هدیه دادن مناسبتی و تبریک گفتن مناسب خواهد بود.

 

گل میخک صدپر

 


5. گل داوودی

گل های داوودی طراوت زیادی داشته و گلبرگ های ریز آن ها، زیبایی ویژه ای دارد. 30 گونه ی مختلف از گل های داوودی وجود دارد و می توانید از این گل ها برای قرارهای دوستانه استفاده نمایید.

 

گل داوودی

 


6. گل کاملیا

گل کاملیا گلبرگ هایی پهن و کشیده دارد و یک گل لوکس و زینتی به حساب می آید. زیستگاه این گل مناطق هیمالیا بوده و به رنگ ها قرمز، سفید و صورتی پررنگ دیده می شود. این گل را برای دسته گل های عاشقانه، می توان انتخاب کرد.

 

گل کاملیا

 


7. گل زنبق

زنبق گل محبوب بسیاری از افراد است و به ویژه زنبق های زرد رنگ را همیشه دوست داشته ایم. زنبق های بنفش نیز برای تبریک سالگرد تولد، نامزدی یا ازدواج گزینه هایی عالی هستند.

 

 گل زنبق

 


8. گل های صدتومانی

گل های صدتومانی بسیار رویایی و جذاب به چشم می آیند. از این گل می توان برای دسته گل عروس، گل سالگرد ازدواج، گل نامزدی و غیره استفاده کرد. زادگاه این گل، کشور چین است و اکنون در گل فروشی های کشور نیز به وفور یافت می شود.

 

گل های صدتومانی

 


9. گل مگنولیا

گل های مگنولیا ظاهری شیک و خاص دارند و از آن ها برای ترکیب دسته گل عروس منحصر به فرد و متفاوت می توان استفاده کرد. این گل ها در رنگ های سفید و صورتی مایل دیده می شوند.

 

گل مگنولیا

 


10. گل شکرپاره

شکل قرارگیری گلبرگ های گل شکرپاره، عجیب به نظر می رسد. این گل قدمتی طولانی دارد و گیاه شناسان عمر آن را به 300 میلیون سال پیش نسبت داده اند. گلبرگ های قوی و زیبای این گل، شکرپاره را یکی از گزینه های شاخه گل های تکی زینتی، می سازد.

 

گل شکرپاره

 


11. گل ایستوما

گل ایستوما با گلبرگ های پهن خود، گلی زینتی و منحصر به فرد به چشم می آید. از این گل می توان در دسته گل عروس یا دسته گل های سالگرد ازدواج، نامزدی و غیره استفاده کرد. ایستومیا دارای مبدأ تگزاسی و مکزیکی است و ماندگاری بسیار خوب در شرایط آب و هوایی معمولی دارد.

 

گل ایستوما

 


12. گل فریزیا

از رایحه این گل در بسیاری از ادوکلن ها و ادوپرفیوم ها استفاده می شود و بویی بسیار خوش و مطبوع دارد. از این گل برای دسته گل سالگرد ازدواج و همین طور دسته گل های مدرن امروزی، می توان استفاده کرد.

 

گل فریزیا

 


13. گل مینا

گل مینا دارای ظاهری شیرین و دوستانه است و می توانید از آن در دسته گل های دوستانه و برای قرارهای عاشقانه استفاده نمایید. این گل در رنگ های بنفش، صورتی، سفید و غیره یافت می شود.

 

گل مینا

 


14. گل ادریس

گل ادریس چند گلبرگ محدود دارد که در نهایت ظرافت کنار هم قرار گرفته اند. از گل ادریس می توانید در دسته گل های سالگرد عروسی، نامزدی و تبریک تولد عشق خود استفاده نمایید.

 

گل ادریس

 


15. گل آماریلیس

گل آماریلیس ظاهری نشاط آور دارد و گلبگر های آن به سان مخمل نرم و لطیف هستند. از این گل می توانید برای شکل دادن یک دسته گل عروس رویایی و بسیار لطیف استفاده کنید. به ویژه رنگ صورتی روشن آن، بسیار دیدنی به چشم می آید.

 

گل آماریلیس

 


نتیجه گیری

برای داشتن بهترین دسته گل یا حتی خرید یک تک شاخه گل جهت تبریک روزی خاص یا یادآوری عشق و محبت، بهتر است که به خوبی به عکس گل های زیبای جهان نگاه کرده و بهترین و زیباترین آن ها را مطابق با سلیقه خود و پسند طرف مقابل انتخاب نمایید.